Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Nije problem da cekam ali dokle po operatru koji se javio kaze trajalo kao pola godine do 19.4(neznam kako je dosao do tog datuma ja sam potpisao 16.4) sto znaci skoro mesec dana sam bez tih 100 gb a primetio sam tek 1.2 uvece i sutradan 2.5 prijavio to realno moze da potraje jos mesec dana po njihovom.
Negledam ni ja moj mts redovno jer realno nisam se obazirao na gb kao i vecina ovde ko ima 100gb, a sta mogu neznam da pisem ratelu da tuzim ih jer krse ugovor neznam ni ja videcu kad dobijem konacan odgovor jer sad sam i bez neta na mobu jer nepada mi napamet da kupujem jos neta pored pretplate koje placam na koju sma se ja kao i oni obavezali na 2 godine.
 
Kod mene aplikacija radi, mada udjem jednom mesečno.
Прорадило је раније данас.Рачуни и преглед плаћених не раде.Добро је бар да се види тренутна потрошња.
 
Nije problem da cekam ali dokle po operatru koji se javio kaze trajalo kao pola godine do 19.4(neznam kako je dosao do tog datuma ja sam potpisao 16.4) sto znaci skoro mesec dana sam bez tih 100 gb a primetio sam tek 1.2 uvece i sutradan 2.5 prijavio to realno moze da potraje jos mesec dana po njihovom.
Negledam ni ja moj mts redovno jer realno nisam se obazirao na gb kao i vecina ovde ko ima 100gb, a sta mogu neznam da pisem ratelu da tuzim ih jer krse ugovor neznam ni ja videcu kad dobijem konacan odgovor jer sad sam i bez neta na mobu jer nepada mi napamet da kupujem jos neta pored pretplate koje placam na koju sma se ja kao i oni obavezali na 2 godine.
Zovi i reci ima da ćeš da raskineš ugovor ako ti ne vrate 100 giga kako ste se dogovorili.
Ko je lud da potpiše ugovor na 100 giga samo pola U.O.
To je bilo na manjim paketima mix L samo pola U.O.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Njima to odgovara, otici ce neko ko ima dosta primamljiv paket ipak, sa starom cenom.

Smaraj RATELom (zali se RATELu). Iako oni proslede samo piglu odgovore, ipak pomere stvari!


Nagradno pitanje: Ako nemate eRacun i ne dodje vam papirni pre 20. kako platiti Box paket? :D
 
Sacekacu do ponedeljka uvek im dam par dana pre nego sto odem do poslovnice ili pozovem da kao reaguju ali nista,ako hoce da me oteraju neka kazu tako prezalicu 100 giga,raskinu ugovor kad ga vec nepostuju i odo u telenor-vip nebitno je kad vec ovi nece moje pare a tu sam od juna 2001.
@alfa jedino da odes dok neke poslovnice da odstampaju ti
 
^ne moze. Ni u poslovnicama nemaju racune ;)
 
Onda sacekaj kad tad stavice e-racun ionako mts neiskljucuje odmah gore dole koji dan, ako iskljuce onda zali se pitaj gde da uplatis mada neverujem da ce do toga doci jer nije mali priliv novca ako ljudi neplate racune zive i oni od toga.
 
Vecina dobije papirne racune.
eRacun nece biti dostupan na portalu pre nego prodje 20. Jos uvek mi ni oni pristigli na mail nisu dostupni uopste na portalu (za april).
 
Meni je dosao papirni a na e-racunu jos nema za april sacekas nece sigurno iskljuciti i da neplatis ceo maj pogotovu ovakav slucaj gde nisi dobio papirni racun a u poslovnici nemogu da odstampaju jer nemaju racun nece te sigurno iskljuciti jer ti nemas gde da platis a njihova je briga da ti dostave papir/e-racun.
 
Meni je april regularno stigao 5. maja na mejl oko 23h (što je kasnije nekoliko sati od uobičajenog vremena) i to bez kamate.

Mart nisam platio do juče, a opomene nije bilo. Mislim da neće isključivati do sredine juna.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Nagradno pitanje: Ako nemate eRacun i ne dodje vam papirni pre 20. kako platiti Box paket? :D

Samo ponoviš prethodno plaćanje ;)
Ja fixni mojima plaćam ebankingom uvek sa istim pozivom na broj, koji stoji u šablonu od kad sam ga napravio, mrzi me da ga menjam :)

Nezgodno je ako si prekoračio pretplatu za fixni/mobilni ali možeš da uplatiš onoliko kolika je osnovna pretplata pa da posle doplatiš ako treba...
 
Nema prethodnog placanja, u tome je i deo problema, prvi racun za tu uslugu :)
Da nije, vec bi imao eRacun. Nego sam zaboravio da prijavim aprila :(
 
Je l mogu racun za 2 meseca da grunem na poziv na broj poslednjeg racuna ili je to nesto problem?

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Može slobodno.
 
Njima to odgovara, otici ce neko ko ima dosta primamljiv paket ipak, sa starom cenom.

Smaraj RATELom (zali se RATELu). Iako oni proslede samo piglu odgovore, ipak pomere stvari!


Nagradno pitanje: Ako nemate eRacun i ne dodje vam papirni pre 20. kako platiti Box paket? :D
Nije lud da im plaća paket sa 1gb za 1200 dinara.
Ako neće da daju i posle njegove žalbe ratelu samo mu preostaje da raskine U.O.
Mada mislim ako bude izuzetno uporan da će da mu vrate 100 giga.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
^slazem se, previse smo pustili da svi prodavci/pruzaoci usluga idu na "smori korisnika da odustane".
 
Zvali me danas i ponudili Omoriku 2 po ceni Omorike 1, kao i 2 meseca za dinar. Prihvatio sam.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Vau svaka cast, ja sam im to trazio i nisu hteli da mi daju nista vise od 2 meseca za dinar sto se tice Omorike 2. Zvali su me bar 4 puta i ni jednom nisu hteli ni da cuju za tu opciju,a bas sam na njoj jedino i insistirao. Bio mi je ugovor pred istekom za 10 dana i na kraju sam produzio na godinu bez ikakvih povoljnosti, da bih mogao sledece godine da uhvatim onu novogodisnju promociju 1.12-31.1 posto je redovno promasim. Jel tebi bio istekao ugovor potpuno? Sami ti ponudili ili si im trazio to?
 
Meni su to sami ponudili po podnošenju zahteva za prelazak kod konkurencije.
 
Nije mi istekao ugovor. Poslao sam mejl gde sam objasnio da sam pred istek ugovora i da mi je internet najvazniji jer ga najvise koristim. Ocekivao sam da ce mozda ponuditi duplo vise gigabajta ali na kraju je ispalo mnogo bolje.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Da li im je profunkcionisalo plaćanje trajnim nalogom?

Rekli su da neće raditi za februarski i martovski račun. Sad je već trebalo da bude plaćen aprilski račun trajnim nalogom, ali od banke (Intesa) ne stižu uobičajeni SMS-ovi da su dobili račun i da su ga platili. Nema ni u listi transakcija. Od MTS-a, standardno, ni pisma ni razglednice.
 
Ne, dok ne radi portal za racune, nece ni trajni nalozi.
Postoji cak verovatnoca da su svi trajni nalozi vam ukinuti kod banke, ukoliko je kao kod RF, gde ako ne dodje dva meseca zaduzenje ili je 0, oni otkazuju trajni nalog.
 
Evo danas je stigao račun u Intesu i odmah je realizovan trajni nalog.
 
Vratise mi 100gb danas resise ja zvao vidim nista nedesava a na moj mts portalu stoji da je reseno zovem kaze pisace da me neko sto pre obavesti i resise za koji sat sve.
 
Sta raditi u ovom slucaju?

Korisnik ima box2 paket fiksni i mob(nije uzet telefonski uredjaj) , ostalo jos 1 mesec ugovorne obaveze.

Korisnik putuje u inostranvo na duze vreme za nekih 7-9 dana.

Pozeljno je prebaciti broj mobilnog na pripejd zbog zadrzavanja broja.Da li moze neko ovlascenje na nekog da bi se prebacio taj broj na pripejd?
 
Pa plati odmah taj mesec, zatvori ugovor i prebaci na pripejd.

Послато са SM-P601 уз помоћ Тапатока
 
Kako se proverava preostali net iz box4 (100gb), na *797*97# ne pokazuje nista

Послато са Redmi 5 Plus уз помоћ Тапатока
 
To moze da se proverava jedino preko broja koji je primarno u Box paketu. Podrazumeva se da to ima smisla jedino ako si doado bar jos jedan broj telefona.
 
Meni odgovara Omorika 1, trenutno sam u VIP-u do jula meseca i ne treba mi uređaj. Gde da ih kontaktiran? Da li postoje šanse za neki popust?
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno