Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Ja nisaam podnosio zahtev za raskid tj. prelazak u drugu mrezu, mislio sam otvorice se bar jos neki GB i neku app nepgraniceno ali jok. Posle me mrzelo da podnosim zahtev pa da cekam itd. pa produzih. Ionako nikad nisam potrosio GB iz paketa svih prethodnoh godina. 90% vremena sam na wifi.
 
Neće novi paketi biti povoljniji od starih sigurno.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Nisam pitao hoce li biti povoljniji
vec kad ce biti nova ponuda paketa?Slazes se ili ne??
 
Ako je ova novogodisnja akcijska ponuda do 27 .2. ili je do kraja februara (ne znam tacno) i ako ne produze jos jedan mesec sa akcijom, onda ce biti od marta meseca valjda ili od aprila u slucaju da jos produze...
 
Da li iko ima problema sa prikazivanjem racuna na mts portalu ili u moj mts aplikaciji? Ako imate tih problema da li znate drugi nacin gde.mogu da vidim svoje racune?

Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka
 
Prijavi se za e racun pa ce ti stizati na mejl ili na call centar ti daju informacije o neplacenim racunima i instrukcije o placanju na neku opciju
 
Vec imam aktiviran eracun ali sam navikao da uvek mogu da udjem na portal da vidim svoj racun. Nego to je mts, kad bi sve radilo, to bi bio praznik.

Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka
 
Ne rade oni na praznik.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Da li moze da se odlozi placanje racuna,i do kada ako moze?
 
  • Like
Reagovanja: M J
Dva računa možeš da imaš neplaćena. Opet im ne radi sistem (izgleda) jer ne šalju SMS upozorenja (onaj da će za osam dana da ti isključe saobraćaj).

Za treći mesec nisam siguran (nisam probao :D).
 
Ne zamima me to,nego da li moze da se odlozi placanje na nekoliko dana,kao na Vipu sto ima da se odlozi na 15-ak ili 20-ak dana.
 
Pa možeš da odložiš do sledećeg računa i neki dan više od toga. Meni su u nekom periodu tolerisali i dva neplaćena računa za box + još nekoliko dana nakon prispeća drugog računa. Nisu bezobrazni kao Vip po tom pitanju, ali možda zavisi od mesta, jer mislim da tete u poslovnicama dobiju naloge za isključenja, mada nisam siguran. Pa ono ako te vidi u sistemu da svakako namiruješ obaveze iako manje više stalno vučeš dva računa gledaju kroz prste.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Kratko pitanje: jel ovo redmi note 7 na pretplatu uz moravu 1 ukupno iznosi 1549 din.? Nema skrivenih troskova? Ucesce?

Послато са Moto C Plus уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Pretplata za Moravu 1 sa uređajem je 799 dinara + rata za uređaj 749 = 1.549 dinara, ovo je cena bez učešća ali ako si novi korisnik postoji verovatnoća da će ti tražiti neki iznos učešća koji će ti kasnije minusirati kroz račune
 
Zar nije preskupo 24x1549din za RN7 koji je nov u ogl oko 170eur? Čaki i na rate, ako je zbog toga...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Zar nije preskupo 24x1549din za RN7 koji je nov u ogl oko 170eur? Čaki i na rate, ako je zbog toga...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
Pa nije 24x1549 već 24x1029 (24.699). Jer taj paket bez telefona bi plaćao 520 dinara. I ne može se upoređivati sa cenom iz oglasa već sa cenom u legalnim prodavnicama. U tom slučaju ispadne povoljnije.
A da li je bolje kupovati preko oglasa ili ovako sa 2 godine garancije, to je već druga tema.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Pretplata za Moravu 1 sa uređajem je 799 dinara + rata za uređaj 749 = 1.549 dinara, ovo je cena bez učešća ali ako si novi korisnik postoji verovatnoća da će ti tražiti neki iznos učešća koji će ti kasnije minusirati kroz račune
Ja sam se vodio ovom matematikom, covek je napisao cenu. Cena sa uredjajem plus rata za tel.


Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Pre neki dan mi je istekao ugovor za Mix XL tarifu sa onih dodatnih 100GB. Do sada su mi nudili neke povlastice, ali ništa slilno ovom paketu. Interesuje me, s obzirom da nisam ništa prihvatio, kako se sada tretira moj ugovorni odnos po pitanju tih GB, a i cene paketa koju plaćam...? Što je najgore, konkurencija trenutno ima još goru ponudu po pitanju interneta...

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Šta je puna cena za Mix XL paket?

Edit: Na apkikaciji mi i dalje stoji sve kao da sam i dalje u ugovornoj obavezi npr. preostalo 94 GB.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Juče odlučio da uzmem Remi Note 7, danas udjem na sajt a on ga više nema u prodaji. Baksuz nad baksuzima. Zna li neko slučajno hoće li ga ponovo biti u prodaji?

Послато са Moto C Plus помоћу Тапатока
 
Šta je puna cena za Mix XL paket?

Edit: Na apkikaciji mi i dalje stoji sve kao da sam i dalje u ugovornoj obavezi npr. preostalo 94 GB.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
Ne secam se tacno, ali mislim 2000 da je puna cena za xl. Imaces gb do kraja meseca. Od 01.03. te vracaju na 1gb.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Pa da, tad je xl imao 1gb u paketu, bila promocija x2 gb i + promocija 100gb. Kad isteknu promocije, izvisis samo tako...

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Nista oni ne daju, placa se to sve, čak i kad kažu "neograničeno", "besplatno"...
 
Nazad
Vrh Dno