Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Kada stigne račun ćeš videti da li ima ta stavka.. A možeš i da im pišeš na fb-tw itd

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Pozdrav ljudi!
Unapred se izvinjavam ako postavljam pitanje na pogrešnom mestu. Usmerite me gde da pitam ako sam na pogrešnoj temi.

Ja sam planirao da uzmem mts-ov Box 4 dok traje ova januarska promocija.

Problem mi predstavlja ugovorna obaveza prema Orion telekomu za ADSL koja ističe 02.02.2020.
Juče sam ih zvao i ponudio da im ja isplatim pun mesečni račun + ta dva dana i vratim opremu, a oni meni pošalju migracioni kod.
Međutim dečko sa kojim sam razgovarao mi je rekao da će oni meni (kada se obradi zahtev) da pošalju poštom papir za raskid ugovora koji moram da popunim, da na tom papiru navedem da tražim MIK, pa da ja to sve njima vratim poštom. Pa mi je onda rekao da sledi nekakva "zakonska procedura" od 30 dana, pa tek onda ja njima šaljem opremu poštom i kad njima to stigne oni će da isključe net i meni pošalju MIK...

Kada sam ja pitao može li to da se malo ubrza, on je rekao: "Možemo vam poslati dokument na mail, vi odštampate, popunite i vratite na mail tako što ćete skenirati ili slikati". Pa opet ova zakonska procedura i sve ostalo...

Ja vas sada pitam da li ovo stvarno mora ovako ili oni mene namerno zavlače? Dok se sve ovo obavi, meni će proći akcija.
Postoji li mogućnost da se ovo ubrza?

Edit: Pronašao sam jednu temu koja možda više odgovara, pa ću tamo postaviti isto pitanje. Nadam se da ovo može ostati ovde... Možete mi odgovoriti i preko PP

Послато са Mi A1 помоћу Тапатока

Ne znam gde si mogao da premestiš post kad ga u mts box temi nema, ali to što si napisao je neverovatno. Zavlači te sigurno. Kad ti istekne ugovor slobodan si u svakom pogledu. Prvi put čujem za to što kažeš...
 
Pa izgleda da mi se više isplati da čekam istek ugovora (još 16 dana) i kažem da ne želim da ga produžim, nego ovo što je on meni rekao.

Mada kakvi su i posle će namerno razvlačiti najverovatnije sa slanjem mik-a...

Našao sam sve papire (dva ugovora) sa njima. U kojima lepo piše da ukoliko se ne podnese zahtev za otkaz ugovora on se automatski produžava (na mesečnom nivou) dok se ne otkaže.

Što je najgore u mts-u će do 02.02. proći ova promocija da dupli net, možda i 100 gb, pojedine kanale...
Ima li informacija da će se to produžiti? Kako je bilo prošlih godina?

Послато са Mi A1 помоћу Тапатока
 
Ma niko ne zna kakva ce nova ponuda paketa biti sem par ljudi iz samog vrha MTSa..Tesko da ce nam dati ponovo tako neku ponudu sa tolikim Gb,pa neka i prepolove na 50Gb kao promociju kao onih 100Gb skoro je nemoguca misija..To su samo nase zelje i snovi..Mada nista nije nemoguce,tako je bilo i pre 2 god,odjednom su presekli i dali promociju sa 100Gb,nikad se ne zna ali slaba vajda.Nama ostaje da se nadamo,kao sto se i ja nadam da ce nesto dobro ponuditi sa GB do polovine aprila kad mi istice Miks XL sa 100gb.
 
Ne znaju ni oni.
Nece biti 100gb.

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Ove godine ističe svima promocija 100 GB kao i Mix tarife. Možda bi zbog toga trebalo da ponude početkom proleća (mart-april) neke nove tarife i promocije. Samo nagadjam naravno.

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk
 
Prošle godine je sve poskupelo 1.februara i do leta nema akcija.


Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ma niko ne zna kakva ce nova ponuda paketa biti sem par ljudi iz samog vrha MTSa..Tesko da ce nam dati ponovo tako neku ponudu sa tolikim Gb,pa neka i prepolove na 50Gb kao promociju kao onih 100Gb skoro je nemoguca misija..To su samo nase zelje i snovi..Mada nista nije nemoguce,tako je bilo i pre 2 god,odjednom su presekli i dali promociju sa 100Gb,nikad se ne zna ali slaba vajda.Nama ostaje da se nadamo,kao sto se i ja nadam da ce nesto dobro ponuditi sa GB do polovine aprila kad mi istice Miks XL sa 100gb.

Jeste, ali Vip ima ovu promociju 366GB uz telefon doduše, pa će možda krenuti sa nekom sličnom promocijom. Za sada, sigurnih 100GB kod mts-a ostaju jedino u box4 paketima...
 
На који начин могу проверити да ли су ми деактивирали нет лимит?Пријавио сам при потписивању уговора да ми одмах деактивирају, али не знам да ли су деактивирали? Нисам добио никакав смс.

Idi na njihov sajt i pisi im na live chatu. Ni meni nije stigla poruka da je deaktiviran, pa su mi tamo pomogli.
 
Ponovo se izvinjavam zbog delimičnog skretanja sa teme. Hvala unapred na odgovorima.

Meni će izgleda Box 4 promocija propasti zbog bandita iz Oriona...
Ono što sam već pisao, imaju tih nekih mesec dana "zakonske procedure" za otkaz ugovora. Iako mi ugovor ističe 02.02. ja izgleda moram da čekam tamo do sredine februara da sve to oni "obrade". Šta da kažem osim da su slepci. Do sada sam dva-tri puta dobijao MIK od drugih operatera u roku od par dana (Pošta, mts, BlueNet).

Pitanje za vas glasi: da li se sa mts-om može potpisati ugovor sada u januaru (bez obzira na ovo navedeno)? Dakle da se u funkciju stave televizija, mobilni i fiksni, a da se internet naknadno pridruži?
Ili postoji neka mogućnost da se ovo završi bez MIK-a?
 
Poslednja izmena:
A da pitas u MTS-u?
Trebalo bi da oni sigurno znaju...
 
Definitivno ću otići do njih ujutru. Ispao sam glup jer sam se i sam toga setio nakon postavljanja poruke ovde, malo iznerviran ovima iz Oriona...
 
A kako vi pregovarate s ovima iz mts-a kad dogovarate uslove o tarifama i pogodnostima...
Da li vi se cvrsto drzite svoga i samo retko i pomalo popustate ili jedni druge ubedjujete i koliko oni tako hoce da ostanu na vezi i kad definitivno ni prkidaju ili kad vi prekidate dogovaranje...?
Moze neki nagovestaj i opis kako se to odvija, koliko se navalju, a koliko se odugovlaci...?
 
A kako vi pregovarate s ovima iz mts-a kad dogovarate uslove o tarifama i pogodnostima...
Da li vi se cvrsto drzite svoga i samo retko i pomalo popustate ili jedni druge ubedjujete i koliko oni tako hoce da ostanu na vezi i kad definitivno ni prkidaju ili kad vi prekidate dogovaranje...?
Moze neki nagovestaj i opis kako se to odvija, koliko se navalju, a koliko se odugovlaci...?
Prošle godine kod mene trajalo nekih sedam dana. Dobio 8 meeeci po dinar omorika 1. Mogao sam sad da produzim ugovor i da smanjim za 20% iznos računa ali neću jer imam gomilu neta po proslogodisnjem ugovoru.

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
 
Cekaj, oni nazvali, predlozili, ti rekao da nije dobra ponuda da daju bolje, prekunuli razgovor, oni onda nazvali opet pa ponudili nesto novo i bolje i ti opet odbio i tako 8 dana...
Koliko puta su te pozivali dok se konacno niste dogovorili?
Cekanje je trajalo izmedju poziva koliko dana?
 
Cekaj, oni nazvali, predlozili, ti rekao da nije dobra ponuda da daju bolje, prekunuli razgovor, oni onda nazvali opet pa ponudili nesto novo i bolje i ti opet odbio i tako 8 dana...
Koliko puta su te pozivali dok se konacno niste dogovorili?
Cekanje je trajalo izmedju poziva koliko dana?

Ja rekao evo kolega mi dobio to i to pre par dana sklopio ugovor. Odnosno dobio 8 meseci dinar i ne znam koliko interneta. I ja sam to onda isto tražio. Prvo rekli može 6 meseci i manje interneta. Rekoh dobro, ponuda za mene i kolegu nije ista ide raskid ugovora pa ću verovatno da menjam operatera.
Onda mi traže vreme da se jave sutradan. Ok ali požurite ističe ugvoor za 4 dana jer hoću da vidim gde ću dalje i da pripremim sve što treba.
Onda se oni sutradan javiše dodase još 2 meseca ali zatežu oko neta. Rekoh meni to za dinar i nije nešto bitno no hvala ali mi je bitan internet. Toliko je dobio moj kolega evo dacu vam ga na telefon ako treba. Bilo bi glupo i nepravedno da meni zakinete. Onda opet isti lik ok sačekajte javicu vam se opet.
I tako... No treba imati osećaj, kako ce reagovati druga strana. Ako osetiš da sagovornik nije raspoložen za razgovor onda pozoveš ponovo nekog drugog.

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
 
  • Like
Reagovanja: M J
U pregovorima ne može svako da dobije isto, jer se vidi ko je kakav potrošač i ima segmentaciju. Time se odredjuje kakave benefite moze da dobije.
 
Имам уговор са телефоном до 23.5.2020, занима ме да ли већ 23.02. могу да пређем на нови пакет али без телефона, или морам да сачекам 23.05. ?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Možeš da predješ, ali ako si telefon uzimao na neke rate moraš da platiš i ostale do kraja.
 
26af8b5751e2df235a82edbb0b77e947.jpg

Jel ovo znači da se online plaćanje vraća u sistem MTS ? [emoji15]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Daj boze posle godinu dana “unapredjivanja” sistema..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
Mozda pustaju VOLTE za sve pakete ili bar za Omorika pakete? Pre neki dan na chatu su mi odgovorili da su u fazi testiranja za ostale pakete pa ubrzo se moze ocekivati sira upotreba?
 
Kakvo unapređenje, kakav volte, pa oni za pripejd još uvek ne mogu da puste 4G
 
Što se mene tiče, ne moraju nikada da puste 4g za pripejd. A koliko znam VoLTE bi trebalo u nekom trenutku i za ostale tarife.
 
@milkobgd Upravo to. Iskazujem svoj stav :) Svakome je prioritetan postpejd od pripejda, jer se na neki način obavezuje.
 
Prepaid je izuzetno koristan kao dodatak postpaidu. Recimo imam 3GB u osnovnom paketu (i uglavnom mi je dovoljan na telefonu) ali recimo za net na laptopu u pokretu koristim Globaltel prepaid, jer za najmanje dobijem najvise - 300din je 5GB mesec dana. Ako i to potrosim, samo dokupim jos... Izuzetno je fleksibilno. A to sto mts nema 4G na prepaidu, pa bas zato i ne koristim prepaid na mts-u.
 
Telekom produžio praznike [emoji6]
do kraja Februara .... [emoji106]


Pogodnost novogodišnje promocije možete da iskoristite do 29. februara 2020. godine.

Navedene promotivne pogodnosti se odnose na nove i postojeće mts postpejd korisnike koji zaključe novi ugovor na 12, 24 ili 36 meseci za neku od postpejd tarifa Morava, Omorika ili Soko.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno