Šta je novo?

PlayStation - Diskusija o igrama

Ne znam koliko su diskovi, ali ili sacekas pa za 20 dolara uzmes sam spidermana ili das oko hiljade dinara i kupis na Razmenaigara.com, fino imaju ocjene tj. Utisci kod svakog clana, bas rijetko se pojavi kakav supak koji nekog zezne

Ja sam tamo kupio igara dosta i sve ok, cak kupovao, presao pa dalje prodao/zamjenio
 
Pa eto sa nekim od radis Share i ispadne te ili 4 ili 6 dolara zavisi jesi li gost ili Nosioc
A nisi je nikome oteo, a isto dobijes kao gore na toj prevari
Ono za mogućnost da se izgubi pristup nalogu se odnosilo na njegovo pitanje. Za Share uvek radite sa stranom u kojoj se zna ko je posrednik naloga.
 
Ja na razmeni radio blizu 130 sherova i nikad nikakav problem nisam imao.Ako kupuješ na ne proverenim mestima očekuj svašta.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Neko igrao ALIENATION?

Deluje mi zanimljivo.. :D
 
223232.jpg

Iako je samo glasina za PS+ februar, ako ovo daju za dz svega mi necu da uopste kupujem nista vise osim predstojeca 3 jaca naslova...
 
Koja tri naslova?

I šta je najava za februar? Nisam baš načisto s ovom španskom recenicom. :D

Edid: Hmm :p

Kod:
Predictions include Doom, Yakuza Kiwami 2, Nier Automata, Star Wars Battlefront 2, Witcher 3, Watch Dogs 2, Firewatch and The Last Guardian.
 
Poslednja izmena:
TloU2, Ghost of Tsushima i FF VII remake.

Zavukose ga posteno prethodnih par meseci sa ovim PS+ naslovima, prvo ih daju povoljno na snizenju o onda daju za dz... Pre svega ove "B-tier" i remake naslove (ne bi me cudilo da bude i Shadow of Colossus, Spyro, MediEvil, Gravity rush i tako ti naslovi narednih meseci...). Nisam par zadnjih par meseci vodio evidenciju jer su davali igre koju vecina ima, kad razmislim nije ni cudo sto povremeno isplivaju veca snizenja za PS+ pretplatu... xD

Ni moj spanski nije nesto ali fazonu "veceras u 17:30 najavljujemo ps+ naslove za mesec februar. Jedan hint, jedan od tih naslova je vrlo poznata saga"... I onda slika ispod Crash, sto je moguce tj asocira da je Bandicoot N.Sane trilogy u pitanju...

+edit
najavili su da ce informacije biti apdejtovane...

+edi2
Pogledah listu free igara za PS+ od prosle godine (lista 1 i lista 2), prestao sam da vodim evidenciju od avgusta... Samo 4 meseca gde nisam imao jedan ili oba naslova koji su udeljeni

+edit3
Ne znam da li je neko ispratio vesti (kacio sam u najavama):

Uncharted film pomeren krajem decembra ove godine za mart 2021.

Sto znaci da je i 99% planirana neka igra u Uncharted univerzumu za next-gen konzole (vrlo moguce da ce najava da se poklopi sa filmom)
 
Poslednja izmena:
Za prva dva sam pretpostavljao, treći mi je bio nedoumica. :)

Valjalo bi da se povade malo sa PS+ free igrama.

Mislim da ih je prošlomesečna "koza" dotukla. Nisam pratio reakcije korisnika ali verujem da se bile zanimljive. :D
 
Bioshock: The Collection, The Sims 4 i Firewall Zero Hour (bonus PS VR) su igre za februar.
 
Bioshock meh, Sims i moze da prodje, ali sve u svemu nista specijalno.
 
Sims jedino ok zbog zene, ona to cepa na kompu, sad moze da mi grinda platinu na konzoli, hahahaha.. :D
 
Kakav je Call of Duty na Soniju? Od skoro sam vlasnik konzole prvi put, a igra mi se neka pucačina. Uzeo bih neki stariji deo, trenutno minse ne daju pare za ovaj najnoviji deo.

Ili preporuka za neku pucačinu tog tipa?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kakav je Call of Duty na Soniju? Od skoro sam vlasnik konzole prvi put, a igra mi se neka pucačina. Uzeo bih neki stariji deo, trenutno minse ne daju pare za ovaj najnoviji deo.

Ili preporuka za neku pucačinu tog tipa?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Sin ima sve COD-ove, a ja BF-ove....
Sve je dobro...
Plus sto imas gomilu ostalih ako zelis...
 
Ako je neko raspoložen za Dead Nation neka se javi.. upravo ga instaliram.
 


Ne znam kako je kod vas ali engleski glasovi mi malo "paraju" uši.
 
Poslednja izmena:
Baš se danas prijavih za "share" pre-order.
Jesu mogli bolje na glasovima da porade. Generalno, na osnovu onoga što sam video do sada, prevaziđena su moja očekivanja. Jedino što imam utisak da će prvi deo biti kratak, u trejlerima ne videh ni jedno dešavanje sem u prvom gradu.
 
Ma ovo će oni da cede tipa u 3 epizode.Taman i PS5 da zahvate. Fanovi se neće buniti i svi srećni i zadovoljni!.
 
Prva igra ce biti samo u Midgaru, tako da ce ovaj remake biti sigurno vise od 3 dijela.
Malo glupo ako nakon 50+ sati pozelis da se vratis u Midgar, kako to misle izvesti?
 
Prva igra ce biti samo u Midgaru, tako da ce ovaj remake biti sigurno vise od 3 dijela.
Malo glupo ako nakon 50+ sati pozelis da se vratis u Midgar, kako to misle izvesti?
Please install the first episode if you wish to continue :)
 
^
Ne sumnjam da ce da podele i sljepnu za sve delove punu cenu, negde smo vec o tome ja i ti diskutovali ako se ne varam... Kao sto je SC2 recimo trebao da bude jedna igra pa isforsirase je vestacki na jos 2 dela. (sa progresivnim padom kvaliteta)
Samo se nadam da nece postati ustaljena praksa jer ima tone naslova koje cekaju u red za remaster/remake iz PS2/PS3 ere. Da od PS5-ice (pa i Xbox-a) vidimo manje ekskluziva i cela ta sledeca generacija konzola posluzi vise za stancovanje starih igara.
Nije da se bunim ako zaista budu izabrana i dobra "remake" izdanja, ali da ne budu poluproizvodi i cashgrab kao sto je postao trend na PC-u.
 
Poslednja izmena:
pre oko godinu dana kupio sam klincu GTA 5 za PS4, digitalnu verziju i dodao je na nalog.
Nisam imao PSN pretplatu, znaci igrica nije igrana online.

Da li je moguce "prebaciti" igricu na PC ?

Nema nikakvih "dostignuca", likova ili bilo cega.
U pitanju je obicno prebacivanje igrice sa PS4 na PC.
Otvorio sam nalog na rockstar-u.

poz
 
pre oko godinu dana kupio sam klincu GTA 5 za PS4, digitalnu verziju i dodao je na nalog.
Nisam imao PSN pretplatu, znaci igrica nije igrana online.

Da li je moguce "prebaciti" igricu na PC ?

Nema nikakvih "dostignuca", likova ili bilo cega.
U pitanju je obicno prebacivanje igrice sa PS4 na PC.
Otvorio sam nalog na rockstar-u.

poz
Ne

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Legao na hard Metro Exodus, novi DLC, "Sam's Story"!
Uzeo Gold Ediciju za vreme BF, pa sad stigao i free novi DLC...sad je ta ista edicija $85...
 
Sinoć sam završio FROSTPUNK i baš mi je prijala igra. Jedini problem je što je kratka i nema baš mnogo smisla igrati je ponovo, jer je linearna.

Da li imate da preporučite još neku upravljačku simulaciju tog tipa? Muka mi je da ponovo vrtim Civilizaciju ... Ranije sam dosta uživao u Caesar serijalu, ne znam da li još uvek postoji tako nešto na PS platformi. Planiram da probam i ovaj Tropico.
 
Počeo digram RDR2 online.Ima li neki stalan srpski ili exyu posse iliti gildić?Ko hoće može da me doda: Najt-border

Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno