Šta je novo?

PlayStation - Diskusija o igrama

E ovako :
knack
knack 2
Little Big Planet 3
Minecraft
Kung Fu Panda
Overcooked
Plants bs Zombies 1 i gw2
Portal Knights
Sonic Mania
Spy Cameleon
Tiny Troopers
Trine trilogija obavezno [emoji3]
Rayman Legends
Sky Force Anniversary
Tearaway unfolded
Transformers Devastation
Unravel
Super exploding zoo
Guacamele super turbo
Giana sisters Twisted dreams
Never alone
Steam world dig 1 i 2 obavezno, sada su na popustu
spelunky
Fez
Svi Lego delovi
Crash ctr
Hue
Gang beasts

Neke smo igrali zajedno neke je igrao u društvu i tako.


Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Tema za PS4 ghost of tsushima
US PSN BEFB-AMNR-R4F6
EU/AU 38BE-G6N8-L93A
 
Auu...naigrao se i ćaća, vidim ja. :D Hvala ti još jednom na iscrpnom spisku...definitivno ću nešto od ovoga što si napisao. :)
 
Trine serijal mi je baš prijao sa malim, koja lego igra, Knack i sl. Ostalo je on sa drustvom igrao ili multi, danas ima 8 godina i cima me za 18+ igre sto neće da može. I Fortnite isto ima da sačeka jos malo. Mada u mom društvu mu dajem ponekad da vozi auto u gta5, rdr2 jaše konja i sl. Samo one easy opcije bez rokanja i sl.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Ma ovaj mali preras'o auto na akumulator...neka vidi da ima i nešto drugo sem ključa, papučice i menjača. :D Tražio "Mečku" da mu kupim, samo konja da mi ne traži ako mu se svidi... :D
 
Nisam duuugooo igrao voznju na ps4. Sta da kupim driveclub ili gran turismo?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Ja bih za gornju listu za klince ubacio u Ratchet and Clank obavezno. :)

Sonic im je bio pretezak, batalili su ga posle 5min..

Takodje, ponavljam igre odozgo, kao obavezne: Knack (ima i drugi deo koji propustih na popustu, cekace sledeci), Unravel (ima i 2. deo), Rayman, Crash, KungFu Panda, PvZ.

Trenutno su na popustu neke LEGO igre, merkam Harry Potter Collection i Marvel Collection, nikad nismo igrali nista od Lego igara.
 
Metro Exodus - definitivno najgore fps kontrole na konzolama koje sam probao. Podesavanja sensitivity-a, akceleracije itd imaju pogresne nazive u meniju, sve su izmesali...

Vertikalni sensitivity je drasticno drugaciji i ne moze da se podesi, dijagonale su gotovo nemoguce, kao da postoji krst po kome mozes da pomeras pogled horizontalno i vertikalno.

Ocajan osecaj, zao mi je sto sam uzeo ovo cak i na popustu.
 
Metro generalno ima problema sa kontrolama. Evo, upravo sam završio Metro 2033 i Last Light na PS4. Ne znam da li je to kod mene samo, ali se karakter uvek jako sporo okretao na desnoj pečurkici a možda je ipak samo do kontrolera.

Što se tiče Metro Exodusa, to igram na kompu ali na džojstiku. Postavio sam PS4 layout i optimizovalo ga kao da je za PS. Za sada mi lepo deluje osim trčanja gde deluje kao da ima imput lag.
 
Vidi se da nemaju pojma kako stvari funkcionisu na konzolama, ovo je bas neznanje. Kao da su samo rekli "Usporicemo sve maksimalno, tako oni igraju na joypadu".

Moze da se poboljsa, naravno, ali onakve default kontrole i opcije su blam.
 
Po mom mišljenju, na Wolfensteinu je to lepo odrađeno.
Nastaviću sa Metro Exudosom na PC preko PS4 džojstika pa ćemo videti. Što se tiče igre, zaista neverovatna grafika
 
Izgleda da su Uncharted: The Nathan Drake Collection i Goat Simulator PS+ igre za januar.
 
Na nemačkom YouTube PlayStation kanalu su pustili reklamu (verovatno greškom pre vremena pa su je uklonili pre sat-dva) za te dve igre, tako da je izgleda i definitivno.
 
Drake collection sam platinirao još davno ali cu je sa slašću obrnuti ponovo. Vanvremenski klasik. Onaj goat me ne zanima.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ma "Koza" je pobedila. :D

Oni kao da namerno žele da nas odvrate od ponovnog kupovanja PS+ naloga.
 
Hmm...

Drake Collection imam na disku, izgleda da ce da radi sale! :D
 
Uzeo novi pes, kako da igram na strelice a e na pečurku? Pomažite

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
Pre par minuta zvanično i potvrđene PS+ igre za januar.
 
Ja sam još u novembru zažalio što sam uzeo plus!

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Nisi valjda kupio PS+ samo zbog besplatnih igara?

Meni je ovaj mesec ok samo iz razloga kolekcije, jer sam Uncharted prešao još na PS3, a kasnije i Remaster izdanja na 4ci. O kozi ne vredi trošiti reči.
 
Ljudi koji ne igraju mp nema uopšte razloga da pucaju na psn+
Uvek će biti lutrija sa dobrim naslovima. Ja sam skoro 80% naslova koji su izašli a po mom ukusu već posedovao i retko su me potrefili sa nekim naslovom.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
gospodo jedno pitanje, vidim na netu da ps4 podrzava bilo koji externi hd. Moje pitanje glasi ima li neko iskustvo sa externim hd i eventualnu preporuku za isti. Externi hd bi iskljucivo koristio za tovarenje igara. Hvala
 
Samo je potrebna USB 3.0 konekcija. Ako vec planiras da kupis eksterni samo zbog igara i nisu ti u prvom planu performanse biraj koji-god sa sto duzom garancijom. Mada i pitanje koliko varijaju tu brzine pogotovu sto je "usko" grlo USB 3.0...
 
Nazad
Vrh Dno