Šta je novo?

PlayStation - Diskusija o igrama

A koje još neprijatelje u zombi apokalipsi? Ne treba ni preterivati.

Nije problem tip neprijatelja, već ponašanje i AI neprijatelja. To je problem i Uncharted serijala, problem je i ovde. Po pravilu imaju par opcija koje se uvek ponašaju isto, uvek nose isto naoružanje, uvek vuku iste poteze. Tako da se svede da je svaki sukob od početka do kraja igre indentičan onom prethodnom, a to brzo postane dosadno.
 
Nije problem tip neprijatelja, već ponašanje i AI neprijatelja. To je problem i Uncharted serijala, problem je i ovde. Po pravilu imaju par opcija koje se uvek ponašaju isto, uvek nose isto naoružanje, uvek vuku iste poteze. Tako da se svede da je svaki sukob od početka do kraja igre indentičan onom prethodnom, a to brzo postane dosadno.
Nah, vidi se da nisi igrao TLoU na Grounded težini. AI se prilično drugačije ponaša u okršajima. Nije samo pomeren "parametar" tipa lakše gineš, manje nalaziš resurse i municiju...

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Ja sam uglavnom gledao da izbegnem borbu, a tamo gde se nije moglo ostalo mi je u sećanju da je uvek bila neka frka panika i u povlačenju. Jedino mi je onaj sukob baš na kraju u bolnici bio malo mlak.
 
Upravo završih Days Gone. Ne znam ni sam posle koliko sati. Prvih 10 mu dodju kao uvod. Nije ni čudo što je izlazak igre pomeren. Ogromna je. Za mene igra 2019. godine. Držala me prikovanog od početka do kraja. Obavezno igri dajte šansu ako do sada niste.
 
Ja sam stigao na pola ja mislim, tek otvorio snežnu mapu i igra izuva. I meni deluje kao igra godine.Mogu samo da zamislim kakav bi co-op i MP potencijal ova igra imala.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Ja sam uzeo obican Spiderman juce, meni su objasnili da mimo glavne kampanje masu vremena izgubis/investiras u avanturisanju gradom.

Jel vredi para Days Gone?

Secam se da su bas mnogo kritikovali glitcheve u prva dva meseca i da su kvestovi mnogo repetitivni.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ja sam uzeo obican Spiderman juce, meni su objasnili da mimo glavne kampanje masu vremena izgubis/investiras u avanturisanju gradom.

Jel vredi para Days Gone?

Secam se da su bas mnogo kritikovali glitcheve u prva dva meseca i da su kvestovi mnogo repetitivni.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Po ovoj ceni sada ne vredi

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Na snizenju je na US store-u do 6. januara, sa 40$ na 20$. Vredi itekako. [emoji4]
 
Days Gone...odlična igra, odlično iskustvo. Igra je ogromna...ja već tone sati provodim u istoj.
Jedini gorak ukus jesu ti gličevi i bagovi...ima ih stvarno pregršt. :wall: Sve u svemu vredi pazariti.
 
Evo i ja da potvrdim, vrhunska igra sa pokojim gličem. Sve u svemu, fantastična je!

Inače, počeo sam da igram igre i na PC od skora. Imam Xbox game pass i imam pristup nekim ekskluzivama za Xbox poput Gears of War 4 i 5 koje trenutno igram. Mislim da ni jedna Xbox ekslkluziva ne može da skine crno ispod noktiju Soniju. Tačno se vidi da je Gears of War pravljena za Amere. Toliko je glupa i precenjena igra. Samo je grafika zaista impresivna... i to je to što se tiče toga.
 
Poslednja izmena:
Odigraj Forza Horizon 4. Igra sa razlogom ima 92% na Metacriticu.
 
Kad tolko nahvaliste Days Gone, ako neko oce da menja disk, ja imam Marvel's Spiderman-a novo neotpakovano dobio kao duplikat za rodjendan, bg licno samo bez slanja ;)
 
Kolege, dajte mi nešto za dečurliju 5, 6 godina... Kakva su vam iskustva?
 
Nemam decu, ali kolega iz firme redovno sa ćerkom cepa No Man's Sky. To mu je kao bolje od svega što su probavali.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
I ja sam se izložio na Days Gone. Nije sjajna "izrada", ali jednostavno ne mogu da se skinem, što se ne dešava često :d Nemam nekih većih zamerki, osim pucanja, koje mi je baš katastrofa i smorim se kada me primete i ne mogu više stealth da igram.
 
@magicna_ruka, hvala na predlogu. Imam i ja neke na listi, ali da čujem šta kaže glas naroda...

Ja sam isto uvek za strategiju pre nego kao muva bez glave, ali nekad smori i šunjanje...onda melee, pa udri. Dobra stamina da te noge nose kad krene razjarena horda...
Tako ja jednom bežao od iste do svog motora, kad ono moj motor u asfaltu...samo mu se vidi ručica i deo rezervoara. :wall: Apropo bagovitosti...
 
Kolege, dajte mi nešto za dečurliju 5, 6 godina... Kakva su vam iskustva?
Zanima me ista stvar. Nešto za dva dečkiča od 5 i 7 godina. Neki co-op ili nešto što mogu da igraju jedno protiv drugog.

Mortal Kombat obožavaju, ali bih voleo nešto približnije njihovom uzrastu.
 
Mislim da bi neki LEGO serijal bio za početak, a ima ih milion. "Jurassic, Marvel...", nešto u tom pravcu razmišljam, da poistoveti s igračkama...ne možemo pogrešiti.
 
Dragon pogledacu sta je moj mali igrao sa 5-6god pa ti pisem mini listu.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Daniel, 'ajde, molim te...hvala.

@emaremare,
Da, i to mi deluje odlično. Hvala na sugestiji.
 
Poslednja izmena:
Ja i klinac smo poceli da pikamo Ninjago lego na PC i sjajna zabava.

Mnogo prikladnije od MK za tu generaciju.

Plus ima na HBO GO 6 sezona Ninjago sinhronizovano na srpski pa mogu da se upoznaju sa materijom.
 
Nazad
Vrh Dno