Šta je novo?

PlayStation - Diskusija o igrama

Mislio sam neku opsutenu arakdicu za opustenje.
 
crazy99% - GT5 može da se deli - skinuo od druga i igram ga najnormalnije.

Od PSN igara sa MP preporučujem:

PAIN (proverite malo po youtube-u, sad su izbacili patch za online, ali neće da vas pusti ako nemate 256k upload)
3on3 NHL (totalna arkada poput NBA Jam sa automata ko se seća)
Worms
Wipeout HD

I Fat Princess kada bude izašla.

edit: Skroz zaboravio na Tekken 5 :D
 
Poslednja izmena:
Sad sam naleteo na novu igricu za PSN koja bi trebala da se dopadne onima koji igraju KZ2

CellFactor: Psychokinetic Wars

Po ovo malo demoa što sam odigrao, rekao bih još jedan pokušaj da se napravi Quake samo što su ovaj put ubačene i neke psihokinetičke moći pa tako možete da se teleportujete, privlačite objekte, aktivirate štit i sl. :)

Koliko primećujem tako su ubacili experience sistem tako da je skroz "u toku" sa ostalima, a takodje tu su i 3 različita lika i 4 online modova + 10 single player challengea po liku.
 
Poslednja izmena:
sinoc nabavio zen fliper, ma mnooogo je dobar
hvala vam svima na pomoci
 
Jel' se lijepi kugla za palice kao u demou?
Inace sve drugo u demou je bilo impresivno.
 
pa vidish to nisam primetio dok mi ti nisi rekao...
evo sad ga igrao, pa shta znam nisam toliko neshto primetio da se lepi. meni izgleda sasvim normalno
jedino shto svaki put kad hteo da ga igram multiplayer online mi se zaglupio sony pa morao da ga resetujem . pokusao 4 puta i svaki put se isto desilo, to se desavalo u toku partije . mislim da je zbog sporije net veze imam 1 MB i mislim da treba brzi

ali..... fliper je fenomenalan sve table opako odradjene ima mali milion zezalica , na tabli tesla pocinje da izlazi dim iz jedne mashine kad se proptereti, na v12 loptica kad se ubaci u turbo punjac dobija usijanu boju ma mnogo sam odusevljen.
jedina mana je shto ne znam koji cu pre :D
 
Sto se tice neta ja igram sve igre sa 1 mbit i nista ne laguje nesto opasno da bi smetalo igranju...
 
ma igram i ja online, i to mnoooogo. nego sam samo napomenuo da mi je igra nekoliko puta blokirala u sred partije.
@marko... stolovi su opako dobri. do sad video 2-3 misije na el doradu, mislim da ih ima josh nekoliko. najvishe napravio 27 miliona . malopre video u reultatima ljudi bre prave po milijardu....??? :D
 
ej sta je sa onim hustle kings-om bilijarom kad izlazi ???i el ce biti samo na psn-u ili ce moci i da se kupi ovako u kutiji?
 
Imam jedno pitanje vezano za entroplay. Registrovao sam se, trazili su mi kopiju dokumenta za verifikaciju, ne znam koliko je to bas pametna ideja?
 
ma unesi broj vozcke i bole te uvo.
 
Kad izlazi Fat Princess ? I zna li se koliko ce kostati ?
Igra mi izgleda kao vrhunsko zezanje.
Gledam trejler i vidim Sony Santa Monica studios ? To su onis to rade God of War ?
 
Mene zanima jedna stvar
Posto idem u Brisel uskoro zanima me ako kupim tamo karticu za PSN da li nju mogu da koristim na mom akountu za UK PSN ili samo vazi za Belgiju?
 
Pa nema u Belgiji PSN kartica :) Nema za evropu.
 
Sta ce ti PSN kartica kad radi Entropay ?
 
Da. Ako te zanima DLC za igre iz Evrope moras imati Visu iz Evropske unije.
 
Mene zanima jedna stvar
Posto idem u Brisel uskoro zanima me ako kupim tamo karticu za PSN da li nju mogu da koristim na mom akountu za UK PSN ili samo vazi za Belgiju?

Koliko ja znam , ne postoje kartice za EU store , samo za US/HK/JA .
 
Poslednja izmena:
pa nema nista lepse zavaliti se u fotelju i igrati omiljene igre iz klinackih dana.
Jos kad dodje RE 2 na PSN, nema me 5 dana u javnosti. :D
Najbolja igra meni na PS 1.
 
Razumijemo se :D Taman poslije posla se zavalim u krevet i opusteno piljkam stare dobre igre kao sa keca na 32" lcd-u. Kad izadje RE2 i on se obavezno skida, nadam se da ce imati obije kampanje za prelazenje bas ko nekada :)
 
Dosao sam juce u posjed sljedecih igara:
Zen Pinball
WipeoutHD
Crash Commando
PixelJunk Monsters

Pinball je odlican, vraca me u neka vremena od prije 10 do 15 god... Stolvi su super, ima ih 4, ali predpostavljam da ce ih biti i vise u vidu DLC-a. Najljepsi digitalni pinball koji sam sreo do sada. Ko voli fliper, topla preporuka!
WipeoutHD, malo sam probao, mada original nisam previse igrao, ipak je nostalgija igrati ga :) Sada u ovoj rezoluciji, odlicno! Vidjecu jos kada budem igrao malo vise...
Crash Commando nisam znao sta je, ali se ispostavilo kao super zezanje. Side skrolling varijanta sa malim vojnicima. Malo sam samo probao, zanimljive mape, vozila, mnogo razlicitih oruzja, moze i online, tako da bi to trebalo biti super zezanje. Izbacicu malo screen shotova kada budem imao vremena.
PixelJunk Monsters jos nisam probao. :D
 
PixelJunk Monsters je odlicna igra ko voli RTS i Tower Defence.
Znaci igra je tako dobra relaksacija.
Meni najbolja PSN igra do sada.
 
Nazad
Vrh Dno