Šta je novo?

PlayStation - Diskusija o igrama

Za onu katran bos kreaturu iz gejmpleja kaže u komentaru da je jedna od slabijih..
 
PES2020. Ne mogu da nadjem online protivnika. Cekam kao *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*, probao ujutru uvece...Da li to ima veze sa onim sto me je na pocetku pitao da odaberem country/region? Ne razmisljajuci sam kliknuo na Singapore i sad se mislim da li to znaci da me povezuje samo sa igracima ovde a to nije neka masa ljudi + fifa se nenormalno promovise? Ako je tako da li ikako mogu da promenim taj setting? Digitalno izdanje sam uzeo?
 
Poslednja izmena:
Koji region si uzeo? Ako si uzeo SG igra je region lock, znaci mozes da igras samo sa igracima odatle
 
PES2020. Ne mogu da nadjem online protivnika. Cekam kao *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*, probao ujutru uvece...Da li to ima veze sa onim sto me je na pocetku pitao da odaberem country/region? Ne razmisljajuci sam kliknuo na Singapore i sad se mislim da li to znaci da me povezuje samo sa igracima ovde a to nije neka masa ljudi + fifa se nenormalno promovise? Ako je tako da li ikako mogu da promenim taj setting? Digitalno izdanje sam uzeo?
Stavi kad tražiš protivnika onu stavku za konekciju bez restrikcija, svakako ćeš birati po onim crticama sa kim ćeš igrati. Ima neki bag u vezi toga pa zato vrti u nedogled. Naravno mora i da imaš UK verziju PES-a...
 
Koji region si uzeo? Ako si uzeo SG igra je region lock, znaci mozes da igras samo sa igracima odatle

Stavi kad tražiš protivnika onu stavku za konekciju bez restrikcija, svakako ćeš birati po onim crticama sa kim ćeš igrati. Ima neki bag u vezi toga pa zato vrti u nedogled. Naravno mora i da imaš UK verziju PES-a...

Imam US nalog i kupio sam igru sa US stora, ali kad je instaliras i pokrenes pita za nesto Country/Region i biras sta god hoces, ja sam mahinalno izabrao Singapore kao tu zivim ne znam ni sto to odabrah...
 
To što si stavio Singapur nema veze sa traženjem protivnika, problem je što imaš US verziju igre..
 
Pa koji je region najbolje da uzmemo? UK?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Jel to uk isključivo za pes ili generlano i za ostale (mp) igre?

Gesendet von meinem SM-N970F mit Tapatalk
 
Jel to uk isključivo za pes ili generlano i za ostale (mp) igre?

Gesendet von meinem SM-N970F mit Tapatalk
Za PES, vecina drugih igara matchmaking radi po lokaciji ip adrese. Mislim da i GT Sport isto tako po regionu gleda..

Sent from my Oneplus 7 Pro using Tapatalk
 
Nista mi nije jasno sad.Hoces da kazes da me povezuje sa igracima u US a tamo niko ne igra PES?
 
Nista mi nije jasno sad.Hoces da kazes da me povezuje sa igracima u US a tamo niko ne igra PES?
Povezuje te samo sa igračima koji imaju US verziju igre. Verovatno ima i tamo igrača, ali manje i igraju u drugom terminu zbog razlike u vremenskoj zoni

Sent from my Oneplus 7 Pro using Tapatalk
 
Pa nemaju samo Ameri US verziju igre, ja vjerujem da barem 50% igrača sa balkana ima US verziju igre iz razloga što imaju account na US Store-u. :)
 
Nemam pojma, u bilo koji od onih turnira u myclub da udjem cekam po 10 min i nista, eventualno ako udjem u ranked match tu nadjem nekog na jedvite jade a i to retko. Prosto mi je igra besmislena ovako...
 
Drugari PES je region lock godinama i svi koji igraju iole ozbiljnije online moraju imati UK verziju igre. Na US te spaja sa Brazilcima i ostalim dalekim zemljama :D
 
Pa nemaju samo Ameri US verziju igre, ja vjerujem da barem 50% igrača sa balkana ima US verziju igre iz razloga što imaju account na US Store-u. :)
Ima poneko ko se zezne :) Godinama unazad se zna, mora UK verzija za online. Čak i da se stotine zeznu to je smešan broj da bi se moglo računati na iole konzistentno online igranje...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Znam da sam dosadan: al da li vi to pricate samo za igrace iz Evrope ili generalno, ne bih da kupim jos jednu pogresnu verziju. Uzecu disk sa ovim cu da smislim sta cu. Ja sam u Singapuru dakle koju verziju da uzmem? Jos jednom mnogo izvinite na smoru :)

Na kraju cu da uzmem PS4 Pro sa bundlovanom Fifom :D
 
Poslednja izmena:
Znam da sam dosadan: al da li vi to pricate samo za igrace iz Evrope ili generalno, ne bih da kupim jos jednu pogresnu verziju. Uzecu disk sa ovim cu da smislim sta cu. Ja sam u Singapuru dakle koju verziju da uzmem? Jos jednom mnogo izvinite na smoru :)

Na kraju cu da uzmem PS4 Pro sa bundlovanom Fifom :D
Druze,uzmi Uk verziju igre i to je to.
 
Kad smo kod PES-a, na US store je sad 30% sniženje a ne verujem da će u skorije vreme ići niže od toga...
 
@bule:
Da odgovorim na najčešće postavljano pitanje: Da bi se na PS4 igralo online potrebna je PSN Plus preplata. To važi za bilo koju igru a naročito za FORTNITE koji je besplatan ali mu je neophodna preplata za online igranje. Znači sa ovim mojim nalogom APSOLUTNO MOŽETE DA IGRATE FORTNITE.

Pošto je ovo iz oglasa ne mogu tamo da ti napišem ali ovo nije tačno što si napisao za FORTNITE.

FORTNITE može da se igra bez PS+ pretplate. Igra ga moj sin svaki dan s drugarima iz škole (on na PS, a oni preko PC-a).
 
To je to, nema šanse da spuste ispod 30ak % s obzirom na to da je igra izašla pre mesec dana... :)
 
Do kada traje snizenje na UK?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno