Šta je novo?

PlayStation - Diskusija o igrama

Pa nalazi se tamo gde su ti igre, mora da se instalira.. Inace fajl mozes podeliti na jos 4 dela (4 osobe) a downloadovati se moze valjda beskonacno puta.
 
A sta si skinuo? Ako je igra, ili slicno onda je tu, ako si skinuo filmic neki, temu, onda ce biti tamo gde se isti i nalaze..
 
Pa jel ti nisi pratio na casu? :) Moras imati DLC za region iz kog ti je igra. Ako si skinu DLC sa americkog store-a, ili ako si dobio fajl kroz shareovanje takodje sa americkog store-a, onda ti nece raditi na evropskoj verziji igre.
 
Pa jel ti nisi pratio na casu? :) Moras imati DLC za region iz kog ti je igra. Ako si skinu DLC sa americkog store-a, ili ako si dobio fajl kroz shareovanje takodje sa americkog store-a, onda ti nece raditi na evropskoj verziji igre.

Pratio sam...skinuto sa evropskog store-a!:D
Mozda nisam dobro video, pogledacu opet sutra!,)
 
Po čemu ovo podseća na LBP? Po tome što je platforma? Ovo je tipičan next-gen The Lost Viking. I u principu može sasvim OK da prodje :)

Ipak, ono što će mnoge razočarati je sledeća izjava:

At launch, the co-op will be first on same system, but we will evaluate the possibility to release the network multiplayer later.
 
Super sto se side-scrolling platforme polako vracaju... Uvek me je nervirala kamera u ovim 3D platformama...
 
Jedva cekam Fat Princess, ta igra je pobeda. Jel ima nekih najava kad izlazi?
 
jel zna neko jel moguce da se seli dodatak sa mapama za Call Of Duty 4?
 
kupih preko ENtropay-a sa Store-a RE 1, Wormse i Crash 3.
Wormsi su MNOGO osakaceni u odnosu na OC verzije, bas su mogli da ubace jos sadrzaja, a ne samo na staru slavu.
RE 1 je toliko tezak da sam se uplasio. Ali to je RE, a ne RE 5, trigger happy igra.
Crash 3 je jedna mi od omiljenih igara sa PS 1 koju nisam nikad presao do kraja. Opusteno zezanje, samo trazi dobre reflekse. Steta sto ovakvih igara nema na PS 3.

Predlozite mi jos nesto da kupim, trose mi se pare. :D
Neko opusteno zezanje, neka pucaljka, platforma.
 
Bez uvrede, ali od toliko igara sa PSNa, ti trosis novac na PSX igre koje mozes da igras i na kompu :).
 
Znam da nekog to izgleda cudno, ali znas kako je kad obozavas neke igre, dao bi zadnji dinar za njih.
Ne zelim da igram vise nista na PC-u. Fotelja rulez. :D
Neki predlozi za PSN igre ?
Ima li ko Burn zombie Burn ? IZgleda ka relaxing zezanje.
 
BZB je super igra, ali je bolje kad igras sa jos nekim... Takodje, ako vec nisi, probaj Ragdoll KungFu
 
Poslednja izmena:
ima li negde video review Burn Zombie Burn-a ? Da vidim malo bolje izvodjenje.
Ima Multipalyer igra ?
 
Od 18. juna u US PSN Store moze se naci Metal Gear Solid!

Samo jos da se nadje na EU PSN Store-u!:D
 
Sto na EU store-u? Skini US.

Psiho, Wipeout obavezno pazari.
 
ja planiram da narucim MGS Essensial.
tako da ne bi uzimao sa Store-a. Jedva cekam RE 2, mada mogli su da urade HD verzije PS 1 igara, nije to neki sad posao. BOlje da kosta vise i da je malo lepsa slika.
Kontam da je Wipeout neko ultra brzo jurcanje ? nisam neki ljubitelj voznji.
 
imam pitanje ako ste videli ono hustle kings bilijar el ima da se kupi ili je to na PSN-u??
 
Burn Zombie Burn nema multiplayer. Barem kada sam ja gledao nije imao, možda su izbacili neki patch.
 
svaka PSN igra moze da se deli na 5 naloga.
 
  1. Warhawk
  2. GT5 Prolouge
  3. SOCOM: Confrontation
  4. Fatal Inertia
Se nemogu sherovati, mada neki tvrde da GT5 ipak moze da se sheruje
 
pa za te skuplje igre sam i sam kontao da mi ne ideu glavu da dozvoljavaju da se dele.
Jeli ljudis ta ima od igara na PSN-u sto imaju MP ?
 
Nazad
Vrh Dno