Šta je novo?

PlayStation - Diskusija o igrama

Au jbt, pazite sad ovo :mad:
Dear Nikola,

Thank you for sending us the documents of which we confirm receipt, however we would appreciate if you could also supply the following -:

1. Non-free e-mail address (work or ISP).

2. Landline telephone number and a convenient time to call should we need to reach you for verification purposes.

3. Merchant at which you intend to spend the funds (this will help us validate your account application)

4. Utility bill showing your address.

We thank you for your prompt attention to this matter.

Yours sincerely,

Guido

EntroPay Security
 
Zasto komplikujes tj. zasto ne odes lepo na ebay i kupis sebi PSN prepaid karticu sa 20 $ ili 50$ ? Stigne ti kod za sat-dva i uneses ga i to je to.
 
Kako kad ne može da se kupuje sa ebay-a sa našim karticama?
 
Au jbt, pazite sad ovo :mad:
Dear Nikola,

Thank you for sending us the documents of which we confirm receipt, however we would appreciate if you could also supply the following -:

1. Non-free e-mail address (work or ISP).

2. Landline telephone number and a convenient time to call should we need to reach you for verification purposes.

3. Merchant at which you intend to spend the funds (this will help us validate your account application)

4. Utility bill showing your address.

We thank you for your prompt attention to this matter.

Yours sincerely,

Guido

EntroPay Security

Za ovo im vec treba reci da se nose u pizdu materinu...
 
Napisao sam im:
Can you tell me what`s the problem with my account and why do you ask me for so much of my personal data?
I am considering deleting my account, I just wanted to buy some video games for ps3, and you`re asking me questions as if I`m a terrorist.
@kimi
Kako nemaš mejl od isp-a? Otvoriću ti ja neki non free ako ti treba :D
 
ma ceo taj civilizovani svet nas mrzi zbog silnih prevara od ranije
mada sramota je za ove strane banke da im kartice ne rade !
 
Pa da, čim sam im zapretio da ću da ugasim nalog, odmah su mi otključali i odobrili korišćenje, bez dodatnih zahteva :D Šiptari.

Our review of your EntroPay account is complete, and your account is now ready to use.
...
Please accept our apologies for this interruption in our service to you. We hope you understand that we take customer security very seriously and always try to act in the best interests of our clients.
...
Kind regards,
EntroPay
www.entropay.com
 
cekaj sad ces probati da kupis nesto sa Store-a ? aj obavseti ako radi, jer ima nas koji ocemo DLC za Killzone 2.
 
Evo probao sam, na uk store neće da prođe kartica nikako, iako mi u adresi kartice piše United Kingdom.
Napravio sam novi nalog, sa USA kao državom i tu je prošla kartica, iako piše United Kingdom u njenoj adresi :)
 
Evo probao sam, na uk store neće da prođe kartica nikako, iako mi u adresi kartice piše United Kingdom.
Napravio sam novi nalog, sa USA kao državom i tu je prošla kartica, iako piše United Kingdom u njenoj adresi :)

za US jesi vec dodao sredstva na karticu pa je prosla?
 
Koliko si morao da dodas na karticu, 20$? Dakle za podesavanja na Entropay si stavio zemlju USA a adresu iz UK?
 
Prebacio sam 20 evra.
Sve podatke sam stavio svoje, adresu, Beograd, state Srbija, country United Kingdom, sve kao kad sam i registrovao prvi psn nalog, krenuo sam da upisujem svoje podatke, video da nema Srbije i izabrao Englesku. Isto tako sam upisao i za karticu.
Napravio nalog na us psn i kupio tom karticom, mislio sam da neće proći, da ću morati da promenim adresu na kartici na usa.
Ragdoll dere!!!
Posle ću probati na usa store da kupim nesto svojom karticom, ne entropay-om :D
 
fc%k it. Stavljam i ja danas pa cu da probam, ako prodje prodje
 
Posle ću probati na usa store da kupim nesto svojom karticom, ne entropay-om :D

Mislis da niko nije probao.. ;)
Cool, dakle radi nam Entropay ponovo, barem nesto, mada ne vidim nista interesantno trenutno na PSN-u, mnogo vise bi mi znacilo da radi na evropskom store-u zbog DLC-a
 
Zato što sam probao nekoliko puta i nije mi uspelo. Sa uk amazona sam uspeo, ali sa ebay-a jok. Pošalji mi na pp kako si to uradio i nick tog što šalje, da ne gušimo temu ovde.
 
Zato što sam probao nekoliko puta i nije mi uspelo. Sa uk amazona sam uspeo, ali sa ebay-a jok. Pošalji mi na pp kako si to uradio i nick tog što šalje, da ne gušimo temu ovde.

Lol,
evo ti nick "emil027". Idi na ebay i nadji ga pa vidi "items for sale" ;)

Pozdrav,

P.s. to ti je za psn u.s. account. Samo ga napravi i to je to.
 
Poslednja izmena:
Ako pročitaš poslednjih nekoliko postova u ovoj temi videćeš da sam uspeo preko entropay-a da kupujem u us prodavnici, al nije na izmet da imam i drugu varijantu :)
 
Ragdoll kung-fu je fenomenalna igra, pogotovo za društvo, igrali smo kod mene jedno veče gomila nas i ne zna se ko se više smejao, oni što igraju ili oni što gledaju :D Jedino fali online mod :(
Worms - onako :( Na kompu kad sam igrao odavno, bila je genijalna igra, ovako mi i nije nešto, možda treba da se naviknem na kontrolu džojpedom, ali mi ni grafika nije nešto...
Superstardust HD - odlično!
 
izasao patch za noby noby boy a
ima podrsku za lokalni multiplejer do 4 igraca i selekciju muzike
glista mnogo bolje radi moze da se rastegne vise nego ranije (;
mars jos nije otkljucan...
 
Da li je neko uspeo da kupi nesto preko Entropay sa nekog evropskog store-a? Ja sam probao i sa promenjenom adresom (UK), ali nista... Za US i dalje radi bez problema...
 
aj probaj neke druge zemlje, Nemacka, Francuska !
kada bi radio taj Entropay to bi bilo sjajno !
a znas li zasto nece da radi sa UK naloga ? da li si ih pitao ?
 
Jednu stvar koja zahteva aktivacije je ukupno moguce DL-ovati 5 puta.
 
Nazad
Vrh Dno