Šta je novo?

PlayStation - Diskusija o igrama

ajmo ko ce da kupuje pa da uzimamo zajedno
 
Kako izgledaju, ne mogu da pogledam filmice, primecuje li se nesto drugacije/bolje od poslednjih Wormsa sa PC-a?
 
Meni igra jako jako simpatična i verovatno ću je kupiti u skorije vreme :)
 
Wormsi su 13 $ ako nekog zanima na PSN-u, po meni je to malo previse, pa stare igre se krecu ok 6 $ koliko ja znam. ne znam dal padnu cene na PSN posle nekog vremena ?
 
Eh sad 6$, mogli su da budu 9.99$, to bi bila najrealnija cena. Sad citam da nema Flying Pigeon-a i bakica, ali ima par novotarija, Concrete Donkey, Holy Hand Grenade i jos nesto..
 
To je sve bilo u Armageddonu. Donkey gde padne, tu trava ne raste...

13$ podeljeno na 5 delova je blago rečeno džabe, zar ne?
 
Bilo? ne secam se majmunceta... jedan mi reche da je to novo, verovatno misli u odnosu na XBLA verziju... Da, stvarno je dzabe kad se podeli, ali sam malo razocaran sto nema neke stvari iz ranijih verzija, mislio sam da ce ovo da bude najpotpunija verzija Wormsa do sad... ali svakako moram nabaviti.
 
Poslednja izmena:
Nemojte kupovati wormse posto su XBLA verzija sa minimalnim izmenama(dopunama).I dalje je world party najjaci deo posle armagedona:)
Ovo na psn-u je cisto da bi se i na ps3 igrali wormsi,nista spec.Ocekivao sam puno vise(prosireno u odnosu na XBLA verziju)ali nije bas ispunilo ocekivanja:(
 
A kada izlazi Fat Princess?

Vezano za Worms, kakve su customizacije? Online mod? Kakvih opcija ima?
 
Poslednja izmena:
jel zna neko jel moze shoppa da se igra na worms psn/xbla verziji ?
 
Vladimire vidim da si nabavio Wormse, pa ako moze neki opis..
 
Original Call of Duty heading to the PSN/XBLA


Call%20of%20Duty%20listing.png
 
Poslednja izmena:
za 2 godine ce biti osecam sve bolje igre sa PS 1 & 2 na PSN-u, sto ce biti extra. Ne znam dal sta dorade PSN izdanja ? Zato sto su neke igre imale neke debilne probleme, tipa kontrole i slicno.
 
za 2 godine ce biti osecam sve bolje igre sa PS 1 & 2 na PSN-u, sto ce biti extra.

Ahahahahahahaha:D
Pa dokle god se ps2 proizvodi i tako igre za njega,tesko da ces skidati igre sa psn-a za ps2:)
Ni za ps1 nema bas neka kolekcija na psn-u.Tako da za ps2 ce se skidati igre kad ps4 bude imao psn:D

Psiho tvoja masta je veca i od BR diska od 120gb:D
 
Poslednja izmena:
bitno da su crvi tu ! ovih dana ih uzimam ! bice klanja ! aj uzimajte ljudi crve sa PS da se gadjamo ovcama ! :D
 
pa ajde ja sam za, ako neko bude delio javite se
 
ja cu da delim sa jednim likom ovde, ako neko jos ima da deli nek se izjasni ovde da ljudi znaju
ja kad uzmem PSN karticu delicu i obavesticu vas sta imam od igara, to ce biti kad izadje RE 1,2,3 na PS-u
 
Vladimire vidim da si nabavio Wormse, pa ako moze neki opis..

Sad tek vidim ovaj post - Wormsi ko Wormsi - ništa specijalno ili novo, ima online mod i kao i uvek, prezabavni kad igraš u društvu - ima i 15 trofeja od kojih su 5 hidden - šta znam, ja sam ovo i očekivao od Wormsa, recimo da mi samo fali još da može da se radi neki custom za njihov izgled, ali ako ništa drugo barem imaš 20tak preseta za zvukove koje ispuštaju :)

Dobra stvar je što možete da podešavate koliko će trajati napad, koliko rundi se iga i sl. koliko i koja oružja ćete imati i to sve onda da sačuvate kao jedan preset umesto da svaki put čačkate podešavanja kada pravite meč bilo offline bilo online.

Slično može da se kaže i za ovaj 3on3 NHL - ako je neko igrao NBA JAM kao klinac, samo neka prebaci taj osećaj na hokej i doda par powerupova (veliki igrači/golmani, rocket shot itd) i to je to. Malo mi smeta što nema friends only opcija za online igru pa može da se desi da vam neki padobranac upadne u session ali pre ili kasnije uspete da se spojite sa drugarom.

Ali mene je najviše od svega oduševio Flower - neverovatno lepa i opuštajuća igrica - još da imam HDTV mogu misliti koliko bi mi sve to bilo još lepše... Raspametilo me je kad sam shvatio da reaguje i na naglo obrtanje gamepada za 180 stepeni pa i za pun krug.
 
Poslednja izmena:
Dobra stvar je što možete da podešavate koliko će trajati napad, koliko rundi se iga i sl. koliko i koja oružja ćete imati i to sve onda da sačuvate kao jedan preset umesto da svaki put čačkate podešavanja kada pravite meč bilo offline bilo online.

Lepo, ne mogu da se setim jel ovako bilo i ranije (jer ja nisam nikad imao Wormse kod sebe, vec sam uvek igrao kod drugih ljudi), predpostavljam da mozes snimiti i imena crvica za timove, da ne moras svaki put da kucas?
 
Poslednja izmena:
Naravno, možeš nazvati i tim i crviće posebno i imaš statistiku za njih koliko su crvića pobio, koliko su poginuli, koliko pobeda/poraza itd.

Tri trofeja su napravljena za online - da pobediš za 3 minuta, da odigraš jedan meč sa 4 igrača i da pobediš meč koristići samo granate.

A da, offline imaš 20 challenge nivoa pa će ti držati par sati pažnju i ako nemaš društvo ;)
 
Poslednja izmena:
Zaboravih, mozes li praviti svoje mape?
 
Toga nema - ali ima isti onaj princip sa generacijom nivoa putem brojeva - mislim da je u pitanju kod od 10 znakova tako da po tom pitanju ima i previše randomizacije :)
 
Nazad
Vrh Dno