Šta je novo?

PlayStation - Diskusija o igrama

??Da nije malo mnogo?? Jel ima neka jeftinija da se kupi, a ne ova od 60 eura!
I odakle moze da se naruci, ja sam sad nesto trazio al nisam nasao!

Imas i onu od 20$ a izadje te valjda 25 eura otprilike.. Mozes sa Play-asie da porucis i sa ebaya..
 
jel imaju te kartice negde us rbiji ? zbog wormsa na PSN pitam
 
Ako neko ima neki neiskoriscen nalog za neku od sledecih igrica i zeli da je podeli (uz kompenzaciju, naravno) neka me PM:

- Tekken 5 DR Online
- Wipeout HD
- Flower
 
Ima Zuma na US store-u, ja skinuo demo cisto iz zajebancije, ipak je mnogo ugodnije igrati Zumu misem... :)
 
Problem je sto mi imamo EU izdanja igara a US stoga DLC ne radi kada se kupuje sa US storea... ima li neko ko zna kako da se kupuje sa UK storea? Pre svega pitam zbog Little Big Planeta i moguceg KZ2 DLC-a
 
Nema jos mogucnosti, jedino da izbace evropske PSN kartice...
 
Izasao Red baron na psn-u, 10 dolara, fina arkadica iz moje rane mladosti... :)
 
Posedujem dva US PSN accounta:

#1: SARP Battle-Cars, Crash Commando, Super Stardust HD (single player add-on samo)
#2: Tekken 5 online, PAIN (za sad samo sa jednim nivoom), Mortal Kombat II i Wipeout HD

Ako neko ima sledeće igre za zamenu neka me kontaktira na PM:

NHL 3on3 Arcade
Street Fighter II Remix
Bionic Commando
PAIN dodatni nivoi
Commando 3
Pixeljunk
Soldner-X
Super Stardust HD
(samo me US account zanima)

Zbog sklopa mojih igara accounta bilo bi poželjno da na vašim accountovima imate barem još neku za share a da nije neka od sledećih: GT5: Prologue, Rachet & Clank: Quest for Booty, Blast Factor, The Last Guy, Super Rub'n'Dub i Go! Sports Ski

Na ovom PSNu #2 imam još 2 slobodna accounta koliko znam, a usput da pitam, ima li neki način da se proveri ta informacija?
 
Poslednja izmena:
I da jedno pitanje: da li je Burnout isto dozvoljen za klasičan PSN share ili ima neki lock? Čuo sam da Burnout može samo 1 account = 1 konzola pa da proverim ako neko zna.
 
GT5 Prologue definitivno nema lock jer ja imam shareovanu igru. Jedino ako taj od koga sam uzeo nema tu igru na svojoj konzoli a sumnjam.
 
Jel ima na psn-u neka dobra platforma sa pucanjem, tipa contra ili sl?
 
Wolfs of Battlefield: Commando 3 ti je najbliži tome mada je kamera iz polu-ptičije perspektive.

Imaš i Crash Commando koji je kao mešavina Worms/CS/Contra i to multiplayer.

A Bionic Commando ti je možda više platforma nego pucačina ali ni to nije daleko od toga.
 
Cuo sam da je od juce na PSN-u Silent Hill 1, pa ko voli i ima karticu izvolte! Ja bi voleo da vidim RE 1,2,3.
 
Iskreno, ne znam zašto bi bilo ko skidao PS1 igricu za PS3 pored svih onih emulatora, no dobro, možda je problem negde u meni :)

A opet, da Twisted Metal 2 ima opciju za dva igrača kapiram da bi to bila jedina igrica koju bih skinuo da "izuzetkom potvrdim pravilo" :D
 
Iskreno, ne znam zašto bi bilo ko skidao PS1 igricu za PS3 pored svih onih emulatora, no dobro, možda je problem negde u meni :)

iz istog razloga sto neki iako imaju solidan komp da poteraju svaku igru i imaju 3 instalirane vec duze vreme a ne pale ni jednu, ipak im je trip da se uvale u fotelju ili krevet pa igraju odatle ;)
 
pa onda neka kupe wireless gamepad i povežu komp sa TVom i eto im :D

A ako im je HD "izgovor", zna se pravilo - garbage IN = garbage OUT iliti po srpski "od babe devojka nikad" :D
 
neka fala matori ne zelim da ucim japanski ! radje cu da kupim orginal RE
 
Izvučeno iz konteksta :)

Moje pitanje se odnosilo na Linux a na kraju krajeva, koliko se sećam, na Linux možeš da pokreneš i XP emulaciju a samim tim i PS1 emulaciju u okviru nje? :)

A ne sumnjam da postoje PS1 emulatori i za Linux koji rade kako treba :D

I na kraju, primećuješ li da sam stavio soba/stan kod PS3? :)
 
Moje pitanje se odnosilo na Linux a na kraju krajeva, koliko se sećam, na Linux možeš da pokreneš i XP emulaciju a samim tim i PS1 emulaciju u okviru nje? :)

na ovo zaboravi. ps3 ima 256mb rama sto je jedva dovoljno samo za linux. a o emulaciji xp-a unutra da ne pricamo, a o emulaciji u emulaciji ni da ne pomisljamo :)

a plus, soni je uveo tu i tamo neke restrikcije tako da (za sad), van xmb-a igranja nema.
 
Mislim da postoji neki exploit putem koga se koristi i VRAM koji je vezan za RSX.
 
Izasli su Worms-i na americkom store-u...
 
Poslednja izmena:
jao bre! a ja nemam kako da kupim! koliko su para !?
 
Uu, pisite utiske ako neko uzme!
 
Nazad
Vrh Dno