Šta je novo?

PlayStation - Diskusija o igrama

Otkuda da je tek izašla igra za PS5 60$ a ne 70$? Mislio sam da je PS4 verzija možda ali nije.
 

Prilozi

  • Screenshot_20240324_164631_PS App.jpg
    Screenshot_20240324_164631_PS App.jpg
    46.1 KB · Pregleda: 92
Nemam pojma mislio sam da je tako PS5 70 PS4 60. Zar nije bulo na početku tako.
 
^
Mislim da samo PS ekskluzive izlaze sa cenom od 70$, sve ostale su obicno 60$.
 
^
Live service igra, a izbacena je i na ostalim platformama, zato i jeste ta cena.
Evo npr. Rise of the Ronin, najnovija PS ekskluziva je 70$.
 
Taj alone in the dark mi izgleda kao neki remaster ako gledam grafiku igre.
 
Faktički je remake ove igre, tako da, kakva god da je grafika realno je da je maestralna u odnosu na ovo :D

tumblr-369e8741ae1bda486a20c9ffab988e54-131591c6-1280.jpg
 
Otkud ti to da svaka igra koja izađe za PS5 košta 70$?
Tako je sony rekao. Da ce svaka igra za PS5 biti ne samo 70$ nego ce kostati i vise. Tome ima 4 godine i razlog zasto su neke igre ispod 70$ jeste sto je sony priznao da se pate da prodaju 70$ naslove.

Pocelo je ovako nekako:


..and this is how its going:

 
Kad stavim na papir koliko sam para dao na igre, a da l' sam odigrao 10%, imao bi kuci za svakog clana pc sa 4090 i ostao bi mi kusur da im kupim i po PS5. :D
 
Која је разлика између Spiderman и Spiderman remaster, хтео бих да купим дигиталну игру за PS5?
800 динара.
 
Tako je sony rekao. Da ce svaka igra za PS5 biti ne samo 70$ nego ce kostati i vise. Tome ima 4 godine i razlog zasto su neke igre ispod 70$ jeste sto je sony priznao da se pate da prodaju 70$ naslove.

Pocelo je ovako nekako:


..and this is how its going:

Ja sam napisao svaka igra. Za ekskluzive je poznato odavno da počinju od 70. Mada nešto nisam primetio da je Sony smanjio cenu za ove dve zadnje ekskluzive Stellar Blade i Rise of the Ronin
 
Au kako me ovo obradovalo, osmicu sam igrao do iznemoglosti na tabletu, devetku malo manje ali ovo će se igrati sigurno satima i satima sad
 
Mislim da nije bio spisak igara koje napustaju Extra i Premium u Aprilu. Sto se mene tice nista interesantno, tako da umesto Disco Elysium mogu da dovrsim God of War, pa onda nesto sledece od vec instaliranih igara.

ps-plus-leaving-games.jpg
 
Dino Cart valja li čemu? Vidim na google dosta lose ocjene. Za klince mi treba
 
Nazad
Vrh Dno