Šta je novo?

PlayStation - Diskusija o igrama

josh jedna izuzetna PSN igra.. EG REVIEW (da ocena je veca od MGS4 :) ) Tachno ono sto je Boris rekao. PSN je odlichno mesto za kreativne "off the wall" igre koje nikako drugachije ne bi videle svetlost dana, a bash u takvim igrama se uvidi genijalnost stvaralashtva.. :)
 
Posto je ovo prvi put da sam cuo da je neko zavrnut u razmeni ps3 igara (bilo na disku ili preko psn-a) ne bi bilo lose da napises o kome je rec.

ne bih da navodim ko je poshto nemam vishe poruke u inboxu, i onda da ne greshim dushu. decko me je kontaktirao preko msn-a koji je video ovde na forumu, a email mu je bio isti kao i user ovde na forumu.. u staroj razmeni igara(ne znam dal josh postoji taj tread) mozete naci njegove postove da trazhi mortal kombat 2, i da stalno nudi fifu08 za razmenu..al opusteno :) to je jedino loshe iskustvo koje sam imao s ljudima odavde. svi ostali su bili extra korektni. a ako neko oce da zavrne za igru od 10$, to samo govori o njemu ,)
 
josh jedna izuzetna PSN igra.. EG REVIEW (da ocena je veca od MGS4 :) ) Tachno ono sto je Boris rekao. PSN je odlichno mesto za kreativne "off the wall" igre koje nikako drugachije ne bi videle svetlost dana, a bash u takvim igrama se uvidi genijalnost stvaralashtva.. :)

Procitao sam review, crazy japanci, samo njima ovo moze pasti na pamet :) Da ovaj prokleti store radi normalno, pa da kupujem kreditnom karticom najnormalnije, uzimao bih svasta sa PSN-a, ovako dok se nakane ljudi za share-ovanje, pa da poruchis PSN karticu, nazalost se propustaju odlicni naslovi zbog akrobatike potrebne za kupovinu.. Neki rumun me ubedjuje da on najnormalnije kupuje sa US store-a sa Visa Virtuon (ili Electron zaboravio sam). Da li sto je Rumunija u EU, pa zbog toga, nemam pojma..
Probao sam i Stardust HD demo, bas je ono povratak u 80-e :) ali ne znam da li bih mogao sad to da igram..
 
Procitao sam review, crazy japanci, samo njima ovo moze pasti na pamet :) Da ovaj prokleti store radi normalno, pa da kupujem kreditnom karticom najnormalnije, uzimao bih svasta sa PSN-a, ovako dok se nakane ljudi za share-ovanje, pa da poruchis PSN karticu, nazalost se propustaju odlicni naslovi zbog akrobatike potrebne za kupovinu.. Neki rumun me ubedjuje da on najnormalnije kupuje sa US store-a sa Visa Virtuon (ili Electron zaboravio sam). Da li sto je Rumunija u EU, pa zbog toga, nemam pojma..
Probao sam i Stardust HD demo, bas je ono povratak u 80-e :) ali ne znam da li bih mogao sad to da igram..

Mogao bi, mogao bi :) Nadji jos jednog sto moze da pazari pa da obogatimo kolekciju sa jos jednim mega naslovom za smesne pare :d
 
Verovatno je zezanje u dva igracha, probao sam sa burazerom ali nije on nesto entuzijastican za igre generalno, a i moguce da sam i ja prerastao ovakve igre :) Kazem, da moze sa kreditnim karticama da se kupuje sigurno bi uzimao sve sto me cak i malo zaintrigira, ovako moras da se uchepis sa nekim, ili da porucis PSN karticu, pa da razmisljas koje igre da uzmes, jer PSN kartica od 50 $ kosta 60-ak evra sa postarinom.. Porucicu ja verovatno jednu od 50, da imam, pa neko ko nema kombinaciju sa nekim za deljenje, moze sa mnom, a one igre koje budu mene interesovale cu vam davati za dzabe..
 
Poslednja izmena:
Verovatno je zezanje u dva igracha, probao sam sa burazerom ali nije on nesto entuzijastican za igre generalno, a i moguce da sam i ja prerastao ovakve igre :) Kazem, da moze sa kreditnim karticama da se kupuje sigurno bi uzimao sve sto me cak i malo zaintrigira, ovako moras da se uchepis sa nekim, ili da porucis PSN karticu, pa da razmisljas koje igre da uzmes, jer PSN kartica od 50 $ kosta 60-ak evra sa postarinom.. Porucicu ja verovatno jednu od 50, da imam, pa neko ko nema kombinaciju sa nekim za deljenje, moze sa mnom, a one igre koje budu mene interesovale cu vam davati za dzabe..

Pa mislim da ti je dosadasnja ekipa bila vise nego kooperativna za saradnju :D
 
najbolje je shto lik koji je napravio igru kazhe da ne zna zashto je napravio :)
za 4.99 treba probati
 
ja skinuo sinoc nobija ... igrao sat i nesto
kontrole su konfuzne kamera je divlja
ipak sam gejplej ima neku draz...
videcemo posle nedelju dana djuskanja
malo kad se naviknem

nobi vise lici na neki koncept iz kog ce se izroditi prava igra
dok je katamari bio full igrica sa pricom zadacima nivoima itd itd
 
Poslednja izmena:
Ma dajte bre ljudi, zar smo ovoliko nisko pali da igramo ovo...!?
 
Crash Commando i Lumines Supernova su sjajni naslovi.
Lumines jeste derivat sa PSP-a,ali na velikom ekranu igra pruza
sasvim novi dozivljaj,pa ko voli da slaze kockice,vredna je svakog centa.
Crash Commando ponekad ima problem da nadje aktivnu online partiju,
ali kad zabava pocne,zurka je kompletna.
 
ne vidim u chemu je problem? dal Te neko tera da to igrash? freedom of choice...

niko ga ne tera, ali covek ima pravo da se cudi sto se odusevljavate svakavim *****. freedom of speach...

mislim dajte stvarno.. ovo nisu igre koje ti neko nahvali ti skines sa neta, vidis da je neko tesko go.no i obrises. ovde ti svi nahvale nesto (jer oni koji misle da je sh.t ne smeju da se jave da ne bi bili lincovani), ti kupis i shvatis da su te zaje.ali za medalju (ko sto je vec bio slucaj). ima ovde igara koje zaista vredi uzeti, ali vi ste bre poceli da se kunete u svaku koja izadje, pa makar izgledala gluplje od teletabisa.

ova tema pocinje da lici na xb-tople-preporuke, samo ovaj put bez sarkazma :wall:
 
ne razumem o chemu Ti prichash. ja sam lepo drugi post naveo shta sam skinuo, i na shta sam bacio pare. i nigde ne krijem da je 40% od tih igara utter crap, al takodje ni ne krijem da neke od tih igara koje su totalno "van kutije" meni brutalne.. mozda su Tebi, crap, al eto razlichitost ukusa..
 
jos nesto vezano za noby noby boy a

za dva dana igranja uspeo sam da rastegnem 21.000m
a vidim da je neki lik razvukao 211.000 (hi skor)

e sad ideja je da ukupna duzina prijavljuje na server
i da se na taj nacin otvaraju nove planete, pocev od zemlje

za sada je ukupno razvuceno oko 150.000.000
odnosno za dan dva ce se otvoriti sledeci nivo odn MOON
(384.000.000m zemlja-mesec)

pozz
 
Poslednja izmena:
al takodje ni ne krijem da neke od tih igara koje su totalno "van kutije" meni brutalne.. mozda su Tebi, crap, al eto razlichitost ukusa..

pa super ako ti se to svidja, ali recimo meni su mocni rendzeri i teletabisi bili katastrofa iako ih je gledalo milijardu ljudi i odusevljavali se istim. ali mi je jos vec katastrofa kad ti koji se odusevljavaju polude ako ti nesto kazes protiv toga (ne protiv njih koji to gledaju, nego protiv toga sto gledaju - ili igraju u ovom slucaju)..
 
:zgran: mocni rendzeri su Ti katastrofa?! dobro ovi novi turbo i sve to, ali oni iz devedesetih.. pa oni su bili jedna od definiciaj mog detinjstva.. dobro sad izgledaju smeshno, ali u ono vreme :d

shalim se naravno(mislim, ne za mocne rendzere), i slazem se s tvojim stavom da ne treba se povinuti vollji gomile.
 
sorry. moje izvinjenje.. nije bio komentar na mestu.
 
Ni ja ne bih igrao Noby-ja, ne znam sto se palite, tema se koliko znam ne zove "sta NE SMETE propustiti na PSN-u!", zar ne? Zanimljive ocene dobija pa smo to Jovus i ja preneli u ovu temu...
"Branicju" neku igru ako neko lupi nesto a ja iz licnog iskustva to vidim potpuno drugacije... opet svako iznosi svoje misljenje...
 
eo na noby boy-u sinoc otvorena nova 'planeta' MOON
11 hiljada ljudi za 4 dana rasteglo 340 000 km
sledeci nivo je mars pa onda redom polako...

ja zvao drugare za jedno vece razvukli 30.000m naizmenicno (;
steta je samo sto ne moze co-op da se igra kao u katamariju...
 
Skinuo sam par demo-a u zadnjih par dana sa PSN igrama...Moram reci da zaista ima dosta kreativnih igara, koje bih uzeo bez razmisljanja da sam u mogucnosti ali krastavac!
Igra koju bih rado isprobao je Fat Princess, ali to cu morati jos da cekam s obzirom da jos nije izasla!
 
Nazad
Vrh Dno