Šta je novo?

PlayStation - Diskusija o igrama

Otkuda da je tek izašla igra za PS5 60$ a ne 70$? Mislio sam da je PS4 verzija možda ali nije.
 

Prilozi

  • Screenshot_20240324_164631_PS App.jpg
    Screenshot_20240324_164631_PS App.jpg
    46.1 KB · Pregleda: 75
^
Live service igra, a izbacena je i na ostalim platformama, zato i jeste ta cena.
Evo npr. Rise of the Ronin, najnovija PS ekskluziva je 70$.
 
Faktički je remake ove igre, tako da, kakva god da je grafika realno je da je maestralna u odnosu na ovo :D

tumblr-369e8741ae1bda486a20c9ffab988e54-131591c6-1280.jpg
 
Otkud ti to da svaka igra koja izađe za PS5 košta 70$?
Tako je sony rekao. Da ce svaka igra za PS5 biti ne samo 70$ nego ce kostati i vise. Tome ima 4 godine i razlog zasto su neke igre ispod 70$ jeste sto je sony priznao da se pate da prodaju 70$ naslove.

Pocelo je ovako nekako:


..and this is how its going:

 
Која је разлика између Spiderman и Spiderman remaster, хтео бих да купим дигиталну игру за PS5?
800 динара.
 
Tako je sony rekao. Da ce svaka igra za PS5 biti ne samo 70$ nego ce kostati i vise. Tome ima 4 godine i razlog zasto su neke igre ispod 70$ jeste sto je sony priznao da se pate da prodaju 70$ naslove.

Pocelo je ovako nekako:


..and this is how its going:

Ja sam napisao svaka igra. Za ekskluzive je poznato odavno da počinju od 70. Mada nešto nisam primetio da je Sony smanjio cenu za ove dve zadnje ekskluzive Stellar Blade i Rise of the Ronin
 
Au kako me ovo obradovalo, osmicu sam igrao do iznemoglosti na tabletu, devetku malo manje ali ovo će se igrati sigurno satima i satima sad
 
Mislim da nije bio spisak igara koje napustaju Extra i Premium u Aprilu. Sto se mene tice nista interesantno, tako da umesto Disco Elysium mogu da dovrsim God of War, pa onda nesto sledece od vec instaliranih igara.

ps-plus-leaving-games.jpg
 
Nazad
Vrh Dno