Šta je novo?

PlayStation - Diskusija o igrama

Da li nekako moze da se dodje do Control Ultimate PS5 verzije ako imam staru? Koliko sam procitao na netu - ne moze.
Kada sam uzimao nisam imao ps5 (kada je bila ps plus igra u februaru 21) pa mi je verovatno samo uzeo ps4 igru. Probao sam ovu sto imam i neigrivo mi je na 30fps, vidim da slika sece i prosto ne mogu da igram.

Vidim i da je na popustu za 10ak dolara i da je razni ljudi hvale, pa ono, isplati li se kupiti je opet ?
Control je meni bila najbolja igra 2019. i svakako jedna od najboljih u poslednjih nekoliko godina. Svakako se isplati po meni :)
 
Ljubazno su me oduvali :D
Hello there. We understand your concerns in regards to this game. Keep in mind that some PS Plus free games don't get PS5 Upgrades. During February, Control Ultimate Edition was free for Plus users and that did include the PS5 version. Players needed to claim each version individually. We kindly recommend you to to follow the PlayStation Blog for the latest PlayStation information and future updates.
krastavac, kupicu je naknadno, bacao sam 1000din i na vece gluposti 🤷‍♂️
 
Juce sam kod drugara igrala ovu igricu na Nintendu Switch.

Zanima me postoji li slicna igrica ovoj, nesto na ovakav fazon da moze da se igra na PlayStation 5?

Hvala
 
Hvala puno :)

Ako jos neko zna da postoji nesto slicno Mario PS, neka se javi :)
 
Koja je najbolje tenis igrica?
Hocu da uzmem jednu, djeluje mi zanimljivo ali ne znam koju
 
Koja je najbolje tenis igrica?
Hocu da uzmem jednu, djeluje mi zanimljivo ali ne znam koju
7a7b60cf63658a99f584f9a9bc6faae6.jpeg


Dakle, peskoči sve tenis igrice, nisu zanimljive...
 
paaaaaa, obe su loše. Mislim, nema tu šta da se priča, stvarno su loše igre. E sad, pitanje je koliko ti je stalo da igraš tenis. Meni jeste bilo i obe sam probao, i Tenis World Tour i AO Tennis.
Bolji utisak mi je ostavio AO tennis u pogledu gejmpleja. Ili uzmi za male pare ili vidi da pozajmiš, da vidiš da li će ti se svideti.
 
Topla preporuka za Papers, Please. Ima je na PS Vita.

papers-please-ft.jpg
 
Jel' to beše igra u stilu FJTP (fali ti jedan papir)?

Ako jeste, mi tu igru živimo, nema potrebe da je igramo jer nam posle ovoliko godina više nije zabavna...
 
Samo da se zahvalim svima za Control, bas mi se svidela igra.
Nisam jos presao 100% ali sam main storyline odradio.

Najbolji moguci opis igre je "Taman kad pomislis da ne moze biti poremecenija igra ona pomeri granicu" :D
 
Jel' to beše igra u stilu FJTP (fali ti jedan papir)?

Ako jeste, mi tu igru živimo, nema potrebe da je igramo jer nam posle ovoliko godina više nije zabavna...
Tražio čovek simulaciju tenisa, to je i dobio 😁
 
Pa naravno da smo i mi deo te statistike ali vrlo mali deo te statistike ne utičemo mnogo na konačan rezultat.
Ima brdo zemalja u situaciji kao što je Srbija i ogromna većina je u istom US/UK gasu.. a mentalitet u proseku isto naginje na Fifu i slične naslove

Ako ovo ne izuzima te slučajeve nekako - slika je realno iskrivljena
 
Dali je itko od vas imao problem s konzolama kao sto sam ja imao.
Prije nekih mjesec dana uzeo sam ps 4 slim sve ok radi ali kada igram igre kao sto su sniper elit 3,far Cry 4, mafia 3 i mnoge druge kao na racunaru kada je slaba grafička pa ono trza.mislio sam da je do konzole prodam tu uzmem ps4 PRO opet ista stvar još lik koji mi je prodao hvali kako je u njemu SSD hard disk bolja grafika ,probao sam i na drugom tv mislio sam da je do toga al ista stvar neznam sta da radim a vec sam dao puno novca a nemam spacne konzole mislim sniper elite 3 i MAFIA 3 ove konzole trebaju da ih pojedu.Pomazite ljudi neznam sta radim vise.😔😔😔😔
 
Da si odmah uzeo ps5 a ne da dvaput kupujes i prodajes 4 ne bi imao taj problem.
 
Ima i do developera, mrzi ih da optimizuju igre za konzole.
Na primer Mafia Definitive Edition radi u 30fps i na PS5, sto je teska bruka i sramota.
PS5 moze lagano da je tera u 60fps ali mrzi ih da to ubace kao opciju.
 
Pitanjce, jel' vredi sigrati Persona 5, ukoliko imaš ograničeno vreme da joj se posvetiš (dakle no life ne dolazi u obzir)?

Vidim da igra ima kultni status, gledao sam par review posle kojih ni sam ne znam šta da mislim, u nekom momentu sam i instalirao igru na PS4 (ali još nisam pokrenuo dalje od onog uvodnog anime cutscene introa koji mi je ok)...

Prošli mesec je došao i onaj dodatak (ili je to nova igra) na PSPlus, pa me je to podsetilo da mi je vreme da se opredelim da li da igri dam šansu ili da je otpišem za vjek vjekova, kao još jednu igru u nizu koju imam, ali je nikad neću igrati.
 
Pitanjce, jel' vredi sigrati Persona 5, ukoliko imaš ograničeno vreme da joj se posvetiš (dakle no life ne dolazi u obzir)?

Vidim da igra ima kultni status, gledao sam par review posle kojih ni sam ne znam šta da mislim, u nekom momentu sam i instalirao igru na PS4 (ali još nisam pokrenuo dalje od onog uvodnog anime cutscene introa koji mi je ok)...

Prošli mesec je došao i onaj dodatak (ili je to nova igra) na PSPlus, pa me je to podsetilo da mi je vreme da se opredelim da li da igri dam šansu ili da je otpišem za vjek vjekova, kao još jednu igru u nizu koju imam, ali je nikad neću igrati.
Ja nisam znao ništa od Persona serijalu i sednem iz dosade da probam i ostanem 100 sati a nemam toliko vremena na raspolaganju. Igra spada u kategoriju "acquired taste". Ko nije imao dodira sa Anima i Japanskom kulturom ne verujem da će mu leći.
Spada definitivno u top 5 prošle generacije konzola.
Nemoj propustiti.
 
Ja nisam znao ništa od Persona serijalu i sednem iz dosade da probam i ostanem 100 sati a nemam toliko vremena na raspolaganju. Igra spada u kategoriju "acquired taste". Ko nije imao dodira sa Anima i Japanskom kulturom ne verujem da će mu leći.
Spada definitivno u top 5 prošle generacije konzola.
Nemoj propustiti.
ja nisam fan anima, ali mi je igra bila 10/10 :)
igrao sam je doduse mesecima jer nisam mogao bas da je igram po 5 sati dnevno, ali neverovatna igra definitivno
posto pre p5 nisam igrao nista iz tog serijala, malo sam proucio pre nego sto sam krenuo na koji nacin je najbolje igrati (tipa, ugurati sto vise aktivnosti u jedan dan u igri pre zavrsetka tog dana i slicno)
 
Trenutno sam na The last of us 2, s obzirom na prvi deo ova igra je dosta duza.
Nisam citao spojlere ali kad sam video da Joel-a ubijaju bukvalno u prvoj misiji 😱 no comment.
Predobra igra,graf brutalna. Uz sve to jos i exluziva,pa ima li bolje.
 
Poslednja izmena od urednika:
Nazad
Vrh Dno