Šta je novo?

PlayStation - Diskusija o igrama

Može li se EA Access kupiti kreditom sa PS Store ili mora kartica?

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Prolaze li kartice iz Srbije i BIH na psn store US ili UK?

Mogu li se kako gift card zaobici.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Nope. CDkeys varijanta do daljnjeg.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Ako može još jedno pitanje... Imam USA i UK nalog i igre na oba. Kako podešavam PS4 da koristim oba naloga, ima li neka caka ili se jednostavno ulogujem? Novo mi je sve ovo, izvinjavam se ako je glupo...

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Pa ako si stavio konzolu kao primarnu za oba naloga, sto verovatno jesi, samo se ulogujes i mozes da igras sve igre i na jednom i na drugom nalogu. Ako na nekom imas ps+ pretplatu pa igras multi, onda mozes njega uglavnom da koristis.

Samo, veoma je vazno da ako uzimas neki dlc, moras da uzimas po regionu. Znaci, za koji si region uzeo igru za taj region moras i dlc(ne mozes igru na UK, a dlc na US prodavnici).

Trenutno ti je dzabe LEGO® NINJAGO® Movie Video Game, pa ugrabi, mozes i na US i na UK prodavnici
 
Poslednja izmena:
Jasno, hvala puno.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
I mene interesuje koristi li neko EA access. Odnosno kako ga je kupio,mislim da sam bio čuo da nije moguće kupiti ga kao igru klasično ono dodavanjem para na račun pa onda kupovina nego, mora ona namenska kartica kao što ima za PS+
Ne može da se kupi kroz store jer traži bankovnu karticu. Ali imaš na cd Keys i ostalim sajtovima kartice za aktivaciju isto kao i za ps plus

Sent from OnePlus 7 Pro
 
Metro Exodus dosta pristojan za prvih dva sata.

Krenulo je jako dosadno s katakombama i zaista me raduje sto je napolju zapravo cela igra, dodjoh do Volge.
Nije mi bas sjajan AI i combat, ali je grafika super i prica se super razvija.

Bili ste u pravu da ima previse bagova na ps4, ona cica sto kao trci sa mnom konstantno zabada i baguje kao taoci u starom CounterStrike.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Jer na amozunu prolaze nase kartice ili placanje preko peypala

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Poslednja izmena:
https://www.amazon.com/PlayStation-Store-Gift-Card-Digital/dp/B00GAC1D2G

Ovaj digitalni kod sam do skoro kupovao više puta bez problema, ditektno sa kartice. Više mi ne dozvoljava zbog geografskih restrikcija. (This item is not available for purchase due to geographical restrictions.)
Probao sam da zaobidjem menjanjem adrese isporuke, probao sa drugog naloga, probao VPN, probao sa nemačkog amazona, ništa mi nije išlo od ruke. Na kraju uzeo sa G2A, za Amazon nisam dalje imao živaca. Ako je još neko imao sličan ptoblem i uspeo da reši, zamolio bih za info.
 
Ulogovao si se na amazon nalogom koji ima USA adresu? Ja sam uzeo pre neki dan PS karticu, sve normalno išlo. Platio SRB karticom, dobio kod, ukucao u PS radnju, sve OK.
 
Igrao mozda neko Life Is Strange serijal?

Dvojka je na dosta kul ceni, na prvu loptu deluje slicno Detroit Become Human i Beyond Two Souls

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Ulogovao si se na amazon nalogom koji ima USA adresu?
Da, USA adresa mi uvek bila po difoltu. Cak i kasnije, kada sam ubacio i srpsku i nemacku adrsu, nije bilo problema. Sada me nesto zezaju. Verovatno je do mene nesto, ali uopste ne mogu da provalim gde je greska.
 
Društvo, koja je fora s Fortnite-om i prelazak iznad levela 100? Kolega me je pitao...njegovi klinci već danima su na 100-tom, i nema dalje, ne računa im ni XP. Kontam da je neki "Battle pass"koji mora da se kupi, ali šta, čega, koliko...nikada nisam imao nikakvih dodirnih tačaka s tom igrom, pa nemam pojma. Ako bi neko mogao da pomogne, nešto određeno šta je neophodno da se uradi, bio bih vam zahvalan.
 
Društvo, koja je fora s Fortnite-om i prelazak iznad levela 100? Kolega me je pitao...njegovi klinci već danima su na 100-tom, i nema dalje, ne računa im ni XP. Kontam da je neki "Battle pass"koji mora da se kupi, ali šta, čega, koliko...nikada nisam imao nikakvih dodirnih tačaka s tom igrom, pa nemam pojma. Ako bi neko mogao da pomogne, nešto određeno šta je neophodno da se uradi, bio bih vam zahvalan.

sa gugla:

"The highest achievable level is 100. Epic games says that it will take about 75- 150 hours. The second thing is tiers. 1 tier takes 10 battle stars, which can be gained from completing missions and leveling up."
 
Nije do toga, amazon uvek ima na stanju. Pogotovo ako je probao vise razlicitih kodova pa uvek izbacuje isti problem. Probajte menjati USA adresu, stavite Aljasku ili Deleware
 
Nazad
Vrh Dno