Šta je novo?

PlayStation - Diskusija o igrama

Ovo je direktni citat sa Entropay.com-a:

Security Reminder!

All e-mails from EntroPay will contain your first name and username. We will never ask you to provide personal or financial information. If you receive an e-mail from us that does not meet this criteria, please contact Customer Support at [email protected] so we can verify the communication.
 
cekaj ne kontm sta oces da kazes u vezi Entropay-a ?
 
All e-mails from EntroPay will contain your first name and username. We will never ask you to provide personal or financial information.

Kazu da nikada nece traziti licne podatke niti finansijske informacije, a ovdje je, cini mi se, nekoliko ljudi govorilo kako su im preko maila trazili radi verifikacije da im posalju kopije dokumenata i izvode iz banaka!
 
Ma kakvi. Sve sam zavrsio za 10min. Samo treba imati pare.
Radi ko sat sve. Kamo srece da radi sa UK nalozima.
Inace jos jednom moram da preporucim ljudima PixelJunk Monsters, kako je cool i opustajaca igra pa to je genijalno.
Igru je radio onaj Santa Monica studio sto radi GoW igre.

Nego zna li neko kad ce Fat Princess izaci ? Ta igra me odusevljava kako extra izgleda. Razimisljam da uradim preorder. :D
 
Poslednja izmena:
Kakav preorder kad će to ići na PSN?
 
Hoće da kažu da jednom kad si već registrovan nećeš dobijati zahteve u mejlovima od njih za bilo kakve privatne podatke, tj. da je mejl u kome se tako nešto traži phishing.
 
Ok ja sam otvorio entropay pa nikako da kupim nesto evo i hronologije

otvorio entorpay sa stvarnim podacima (znaci stvarno prebivaliste i ostalo)
account na ps3 je US
kada hocu da kupim nesto upisem broj entropay kartice i stvarne podatke pa mi PSN napise da mi podaci ne mogu biti updateovani (sta li im to znaci)

GDE gresim???
 
Verovatno si pogresio u pravljenju naloga. Za Entropay karticu ne stavljas prave podatke, stavljas neke americke, a kad ti trazi da ukucas podatke sa tvoje kreditne kartice, e tu onda stavljas prave podatke koje si stavio i kad si kreirao kreditnu/internet karticu.. Imas te dve faze kad pravis nalog na Entropay-u.
 
ne verovatno nego sigurno...bas sa gulp

nista...ponovo

a stavio sam vec 20 evra na ova nalog...mogu ga za shop to iskoristiti??
 
Za Entropay karticu ne stavljas prave podatke, stavljas neke americke, a kad ti trazi da ukucas podatke sa tvoje kreditne kartice, e tu onda stavljas prave podatke koje si stavio i kad si kreirao kreditnu/internet karticu.. Imas te dve faze kad pravis nalog na Entropay-u.

Nema potrebe da stavljate lazne US ili UK podatke, ja sam stavio Montenegro i sve radi bez problema!
 
Znaci ja sam stavio sve svoje prave podatke, poslao kopiju dokumenta na mail kako su mi trazili, kad mi je account bio aktivan, prebacio sam nesto para sa prave na virtuelnu karticu i na US store-u radi savrseno, vec sam pazario poprilicno igri :)
 
U principu mi se ne slazu podaci sa entropay-a i Store-a...to im je argument na PSN
 
Pa kreiraj novi US account gde ćeš imati iste podatke kao sa Entropaya i eto, rešio si problem :)
 
Pa ne mogu jer moras upisati ulicu iz US-a koliko znam??
 
Ih bre, al' si nemastovit... Uzmi npr adresu nekog McDonald's restorana ili nekog bioskopa... Oni ionako proveravaju samo ZIP code...
 
Pa koju si ulicu upisao na Entropayu upiši i ovde i rešen problem - zar stvarno misliš da Sony to proverava toliko ozbiljnije da može da ti prodje na VISA a ne može na PSNu? :D

PS - Kad smo već kod US Accounta i ulica, one uopšte ne moraju biti tačne, jedino postal code mora.
 
Poslednja izmena:
evo uspeh...dakle promenio sam podatke na PSN acc i stavio one sa entropay-a...odnosno to sto govorite i hvala ali posebno zahvaljujem MArku P na pomoci :) jer je mojoj gulpoj glavi uspeo da objasni :)

ljudi hvala eto ako nekome treba pomoc tu sam :)
 
Jel neko pokušavao, da li jedna entropay "kartica" može na više PSN accounta da se korist? :)

edit: naravno, u tom slučaju podrazumeva se da se podudaraju svi podaci koji treba da se podudaraju ;)
 
Poslednja izmena:
Imam jedno pitanje, naime drug mi ide u Ameriku pa bi mi kupio neke stvari, e sad, da li on može meni da uzme neq PSN karticu a da je onda ja iz Srbije aktiviram na mom US nalogu?
 
Naravno da moze!
 
Ja sam za KZ DLC, poslao sam Marku poruku, ali mi ne odgovara!
Sto se tice drugih igara, zavisi sta je u pitanju, posto Marko nije nista organizovao, ja sam nabavio neke bolje igre, a ni njih ne stignem odigrati...
 
Ja kad uzimao DLC...pokusao sam da skinem sa francuskom karticom na EU store-u koji mi je Engleski i nije htelo nego sam morao da pravim nov sa Francuskim...
 
ja sam isto za kill zone dlc ako postoje interesenti
 
Pare vu frnace ? :D
Sta ce vam US PSN kartice kad radi Entropay ? Jel iko cita postove unazad.
 
Nemam još disleksiju hvala bogu :)

Kad već ti čitaš, reci mi, da li jedna ista Entropay kartica može da radi na dva accounta?

I kaže se parlez-vous français :p
 
Nazad
Vrh Dno