Šta je novo?

PlayStation - Diskusija o igrama

^
To sam zeleo da cujem i da bude tako!Odlicno,sada mi je lakse!Hvala!:)
 
EA Access od jula na PS4:

EA Access for PS4 will cost $4.99 per month or $29.99 annually, the same price as the existing EA Access service on Xbox One.
 
Ironija je što je taj servis prvo Soniju ponuđen. Napokon su prešli preko te glupe odluke odbijanja.
 
Upravo prešao Uncharted 2 i započeo Uncharted 3. Igra je vrhunska, jedva sam čekao da je igram čim sam imao malo slobodnog vremena. Remaster je odrađen odlično [emoji16] U međuvremenu, dobio sam i Uncharted 4 na poklon, tako da jedva čekam da probam i to [emoji846]

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Oprostite na neznanju : sta se dobije sa godisnjom clanarinom ?
 
Ušteda od 50% u odnosu da plaćaš na mesečnom nivou.
 
Dobijaš mogućnost igranja EA igara iz njihovog Vault-a, popust pri kupovini i trial novih naslova.
 
Dobijaš mogućnost da igras sve ea igre koje su u vaultu, sad ne znam jel ce da bude isti izbor kao na xbox-u i pc-u ali tamo ima mnogo dobrih igara
 
Biće istog izbora aktuelnih igara ove generacije, samo neće biti onih koje su izašle za PS3.
 
Slaba im je ponuda, ali ako nista, samo zbog sportskog paketa bi se isplatilo... da se pici online.
 
Ja sam spreman. Samo da izadje!

 
Jutros mi je stigao kontroler. Za sada su prvi utisci fenomenalni. Savršeno leži u ruci [emoji16]
Imao sam problem sa stick driftom, ali softver update rešava sve uz reset. Ono što me je iznenadilo je da se i sam dongle updatuje. Neverovatno! [emoji16]
e151f080bd89ddfe85ce8c49e9551de1.jpg
3308685141859b1c5c7c9926f72474dc.jpg


Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Stigao RDR2 i evo posle 15h sati mogu reci da je ovo fantasticna igra!Mogu da se slozim iz prethodnih komentara da je ovo vise za neku stariju populaciju igraca i da mi bas odgovora sto je "spora" i nekako "realna"!Svaka preporuka i od mene!
 


Edit:
Ovo je teorija kol'ko sam skontao. Ja sam pretpostavljao da je neka svečulna halucinacija, slično kao u Neuromanseru, cyberspace... mreža matrice. Čak imaju i mrežu na grbu kombinezona.
 
Poslednja izmena:
Ako si mislio na mene, to nije slika mog PS već Youtube video nekog ko je snimio temu.
 
Upravo sam prešao sve delove Uncharted. Remaster prva tri dela je savršenstvo, oduševljen sam. Kada sam odigrao poslednja dva, bio sam bez teksta. Po mom mišljenju, Uncharted 4 je jedna od najboljih igara za Sony i definitivno bolje odrađena kao open world nego GoW. To je neko moje mišljenje :D

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Uncharted i open world u istoj rečenici, ne ide :)
 
Igra li neko path of exile i ako igra kako mu se sviđa ?
 
Jel ne postoji tema za PS5? Danas sam citao po netu za dva patenta za wireless VR headet koji su prijavljeni u Americi i Japanu. Pa po nekim datumima spekulisu da ce konzola izaci oko novembra 2020
 
Sta mu dodje opcija "DeepColor Output"? Kada pokusam na automatic da stavim ispise "Your Tv not support DeepColor in RGB..." Jel to nesto u vezi sa HDR-om?
Koristim Omen 32 monitor i fat ps4, hdmi 2.0 kabel..ako nesto znaci...
Na tv-u koji imam je ulljucen DeepColor i tamo i Hdr radi ali ne znam sta uopste predstavlja?
 
Nazad
Vrh Dno