Šta je novo?

PlayStation - Diskusija o igrama

Boris Lozac

Znamenit
Učlanjen(a)
15.08.2004
Poruke
21,462
Poena
1,125
Moja oprema  
CPU & Cooler
AMD Ryzen 5 2600
Matična ploča
ASUS Prime B-450 Plus
RAM
16GB
GPU
Radeon RX 570
Storage
Samsung SSD 860 EVO 500gb
Kućište
NZXT H500
Monitor
Asus VZ279HE IPS
Miš & tastatura
ROG STRIX Impact II wireless / Keychron V2
Mobilni telefon
Pixel 6



Da ne pravimo za svaku PSN igru posebnu temu, ovde mozemo razmenjivati tople preporuke i utiske..

Vecina igara koje su izasle do sada:

Pain
High Velocity Bowling
Super Stardust HD
PixelJunk Monsters
Flow
Warhawk
Aquatopia
Tekken 5 Dark Resurrection
High Stakes Poker Edition
Ratchet & Clank: Quest for Booty
Wipeout HD
Flower
PixelJunk Eden
Calling All Cars
Everyday Shooter
Bionic Commando Rearmed
Crash Commando
Echochrome
Lemmings
Mega Man 9
Prince of Persia Classic
Super Street Fighter II Turbo HD remix
Supersonic Acrobatic Rocket Powered Battle Cars
....

Takodje izlazi jos dosta zanimljivih naslova:

Fat Princess
Trine
Noby Noby Boy
Worms HD
Zuma
....

Napisite vase tople preporuke naslova koje ste igrali, koji vas zanimaju, review-ove, slicice, filmice, itd..

Ja za sada imam Wipeout HD i Flower, obe vrhunske igre koje nikako ne smete propustiti..
 
Poslednja izmena:
evo moje liste(one s plusom vrede, ove ostale, tu i tamo):

Tekken 5 DR
tekken-5-dark-resurrection-3.jpg
Mortal Kombat 2 /- jako lose optimizovana, online usless, sve u svemo razocharenje..
PixelJunk Monsters +
pixeljunk-monsters-psn-490px.jpg
tower defence, zabavan, zarazan, i tezhak..
PixelJunk Eden
pixeljunk-eden.jpg
platformer, chudan, al ok
SuperStardust HD ++
Super-Stardust-HD-1.jpg
ludnica!!
Echochrome /- teshko, i malo chudne odluke s onim vremenom :/
GripShift
gripshift-20070105111451621_640w.jpg
ok je bio dok je online valjano radio..(sad vishe niko ne igra)
Crash Commando +
crash_commando.jpg
soldat sa detaljnijom grafikom i online podrshkom! izuzetno zabavno.(offline dosadno)
Wipeout HD+ [ nema potrebe troshiti rechi.. klasik
Flow +/-
flow.jpg
zen igra, za nedelju popodne, dok se vari ruchak...
Flower +(al je skup)
flower-e3-490.jpg
sjajna relaksacija, grafika je stvarno W@W, ali je cena 10$..
Everyday Shooter +(prava psihodelija!)
EverydayShooter_1.jpg
ova igra treba u rechniku da stoji pored pojma: psihodelija.. ne kazhem da je to loshe!
 
Poslednja izmena:
Nice :) Mozes jos ponesto o Super Stardust HD, na koju foru je gameplay, da li je drustvena igra ili ne, zaintrigirao si me :)
 
Nice :) Mozes jos ponesto o Super Stardust HD, na koju foru je gameplay, da li je drustvena igra ili ne, zaintrigirao si me :)

Igra je rokanje zesce :) Pamtim je jos iz doba Amige. Igrao sam je skoro na PSP-u, a i skinuo sam demo sa UK Store-a. Ako neko ima mogucnosti da je pazari rado bih je podelio sa njim:smoke:
 
Aha ima Demo, cool..
 
Da su Wipeout napakovali sa jos malo sadrzaja, mogli su opusteno da ga prodaju kao punu igru...

$20 je smesna cena za tu igru.
 
Lumines, ekstra logicka sa fantasticnom muzikom, sa PSP-a i PS2........
 
Malo slika iz Flower-a (nisu moje)

15zqnus.jpg

2z55ea0.jpg

v8d9xy.jpg

1zg86r5.jpg

2ueptg2.jpg

2kuc2.jpg

x3zpjq.jpg
 
Meni se isto sviđa spisak. Ima tu za svakog ponešto.

- Flower : jedna latica cveta leti i skuplja druge
- Wipeout : Anakin Skajvoker™ iz prvog dela Ratova Zvezda:Klanjanje leti i treba da pobedi druge lude letelice:type:
- Pain - ludak skakuće
- Bionic Commando Rearmed : igrica sa Sege i Nintenda
- Crash Commando : (videti pod Bionic Commando rearmed)
itd.

Ali ima tu i Ratchet & Clank: Quest for Booty:Klanjanje, to je već vrh:).

Uozbiljite se ljudi, ili će nam uskoro tražiti 20 dolara za Manic Miner superstarHD
 
Poslednja izmena:
Uozbiljite se ljudi, ili će nam uskoro tražiti 20 dolara za Manic Miner superstarHD

Ti kao da moras da ih kupis sve? :) Znam da se uglavnom zezas, ali za ovakve stvari vidim da ozbiljno tako mislis :)
PSN je po meni cista perverzija, toliko unikatnih igara, kao i klasici u HD varijantama, igre koje nikad ne bi ugledale svetlost dana da nije ovakvog servisa.. A cene su dzabe, drugi je problem sto je SONY nesposoban da napravi da moze svaka zemlja da placa sa svojim kreditnim karticama, kao i sto vise ne radi Entropay.. ali zato moze da se podeli trosak na vise ljudi, pa ako je mnogo 400, 500 dinara za igre kao sto su Wipeout ili Flower, onda stvarno :)
Kome god sam pokazao Flower ostali su bez rechi, stvarno je nesto nevidjeno do sad, tako da nikako ne mogu skapirati hejt prema ovakvim igrama.. :)
 
Wormse definitivno kupujem kad se pojave:D
 

Prilozi

  • logo.bmp
    33.4 KB · Pregleda: 203
  • deathmatch0.bmp
    36.2 KB · Pregleda: 166
OK, ajmo ovako, ako ima neko da kupuje sa PSN igre, i oce da mu bude jeftinije, nek mi se javi, delimo trosak, ili cak, ako ja neku hocu, taj nece a moze da kupi, ja placam celu! Nek se jave takvi ako ih ima
 
ja bi rado delio s vama ljudi, al sam vec podelio na 5 naloga(od toga, jedan me je momak s ovog foruma zavrnuo..)
 
ja bi rado delio s vama ljudi, al sam vec podelio na 5 naloga(od toga, jedan me je momak s ovog foruma zavrnuo..)

Aj samo da razjasnimo ovo ako neko zna tacno sta i kako. Ako recimo budem menjao hard disk, ili HDD pobrljavi pa mora da se formatira, da li opet mozes da napravis nalog od onog ko je tebi podelio igru i opet se ulogujes i skines? Znam da igra ne radi ako obrises taj drugi nalog, dakle on mora ostati da bi igre koje si dobio preko share-inga radile, ali ne znam sta se desava u slucaju kad ga ponovo kreiras?
 
on zapamti broj konzole s kojih je pristupljeno nalogu. i ja npr imam opciju da deaktiviram moju konzolu, i da se neko drugi onda uloguje s mojim, al onda ce meni sve igrice zamreti.. a ako ti rikne hard, moz opet skidati.. sve je u tom broju konzole, tj samoj konzoli koja je povezana s nalogom.(kada bi neko s kime sam ja delio, deaktivirao moj nalog kod sebe, mogao bi nekom novom da dam)
 
Odlicno..
 
Evo ja bih da kupim Stardust HD od nekog ko ga vec ima ili moze da ga kupi
 
ne treba ti ako imash psp, mislim da su iste igre
edit: izgleda da je psp verzija kompletna a da se za ps3 verziju neshto dokupljivalo, nisam nashao da li je i dalje tako
 
Poslednja izmena:
Može neko da mi objasni koja je poenta igrice Flower?
 
Napisi javno bre, i nek ispravi to kako si objasnio, nek lepo deaktivira das meni dobijes lovu i svi srecni. :D hahah ;)
 
*ebote proliv je za tebe poželjan, koliko si dosadan.

Što se nerviraš?Pa nećemo tako sad:)
Ipak nije uredu da se častimo ovakvim rečima.Ipak ti mene nepoznaješ da možeš da kažeš da sam dosadan ko proliv.
Uostalom ti si mi rekao da se ozbiljno aktiviram na ovom forumu:)A ja sam se potrudio da te ispoštujem maksimalno i aktivirao sam se 100% iskreno:)
 
ja bi rado delio s vama ljudi, al sam vec podelio na 5 naloga(od toga, jedan me je momak s ovog foruma zavrnuo..)

Posto je ovo prvi put da sam cuo da je neko zavrnut u razmeni ps3 igara (bilo na disku ili preko psn-a) ne bi bilo lose da napises o kome je rec.
 
Može neko da mi objasni koja je poenta igrice Flower?

Nije uopste klasicna "igrica", ono da imas energiju, neprijatelje i health pack-ove, ovo je kao neka simulacija sna.. Ako si ikada sanjao da letis, ili te to privlaci, ovo je najbolja zamena za to :) Dakle ti si "vetar" u igri, i upravljas laticama cveca, cilj je da osemenis, oplodis kako bi to vec nazvao, cvece i polja.. Recimo jedan nivo, trava je sva siva i depresivna, pada kisica, ti kako kupis cvece i prolazis poljima tako se trava "ozivljava", polje postaje zelenije, i na kraju se razbistri nebo.. sve to izgleda do ja*a, a upravljanje preko sixaxisa je najbolje uradjeno do sad.. znaci mora se probati, ne vredi ovako preko filmica..
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno