Šta je novo?

PlayStation - Diskusija o igrama

Nestala tema za ps5 :O
 
Jel igrao neko Mafiu na ps4? Koja beda od optimizacije, rame uz rame sa Metro Exodus...
 
A ja baš planirao da je uzmem, znači krš optimizacija?

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Ja igram na Pro, ume da padne lepo fps :) Na 15 lagano ponekad ali nije to često. Meni ne smeta, tu sam negde 5 misija prešao, trka pa još jedna :)

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 
Posle jednog dana vec sam je prodao ;)
Nisam ocekivao bas ovakav cirkus sa performansama...
 
Umesto da igru pazaris za veoma dobar PC koji posedujes, ti je uprkos svemu ipak uzmes za PS4 i pokajes se. I tako po ko zna koji put.

XjXvVFg.gif
 
Poslednja izmena:
Umesto da igru pazaris za veoma dobar PC koji posedujes, ti je uprkos svemu ipak uzmes za PS4 i pokajes se. I tako po ko zna koji put.

XjXvVFg.gif

Da da sve znam..nista mi ne govori. Reko ajde preci cu je, prodacu nakon toga..da ne uzimam za PC jer tamo to je sto je..nema prodaje.. :D
Kad ono popizdim nacisto kad vidim ovako nesto
 
A ja baš planirao da je uzmem, znači krš optimizacija?

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
Dakle da apdejtujem :D Ušao sam u prvi veći fajt... pa recimo da igra radi u jedno 15 frejmova. Lik se kreće kao tenk, a isto tako i nišani. Neigrivo na PS4 i to neće popraviti peč za performanse pošto kretanje i nišanjenje nije vezano sa tim već je igra tako napravljena.

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 
Kupio sam je sinoc za ps4 pro i bolje da nisam a jos bolje da je nisu uopste izbacili za ps4 ono je smesno, ko da igram na pojedinim mestima u 7 fps a
 
A sto je fazon na Pc-ju leti i sjajno je optimizovana igra. Sta je ovde poslo po zlu, zbog cega ovakav ocaj sa performansama ne znam, jesu konzole slabe ali mora ovo bolje da gura, plus grafika je nista posebno,cak bih pre rekao da je losa..ali *mjau**mjau**mjau* neoptimizovanost developera.. Zali boze ..

Edit: I onda kad pogledam na yt onaj comparrison video na konzolama, i vidim kao PS4 konstantno 30fps da reko sigurno je tako...mozda kad gleda u nebo XD
 
Poslednja izmena:
To si u pravu, probam kod brata na PC grafika prelepa nema frejm padova, na ps4 grafika neki prosek tipa iz 2014 godine, za igranje je ocajno ili je ps4 oslabio i proslo njegovo vreme, ili je optimizacija smece i sramota je da uopste i prodaju ovo za ps4...
 
To si u pravu, probam kod brata na PC grafika prelepa nema frejm padova, na ps4 grafika neki prosek tipa iz 2014 godine, za igranje je ocajno ili je ps4 oslabio i proslo njegovo vreme, ili je optimizacija smece i sramota je da uopste i prodaju ovo za ps4...

+1
 
Pa hoce sigurno, ali tek kada ps5 bude zaziveo

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Sto bi sad kupovao PS4?
 
Zbog igri koje su bagatela 10-20 eura hitovi.



Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Pa da... Ne vidim tu racunicu, konzola + par igara i vec si na 300e...
 
I ja se razmisljam, jer sad ps4 kosta 140-150e sa jednim dzojstikom, da li mislite da je to dobra kupovina?

Ili dati 550e za ps5
 
Gde nadje za 150e


Sent from my iPhone using Tapatalk
180-200 je realno, ima na KP za 150 fat kome fali polovina gornje maske, slomljeno dugme za paljenje pa su nešto nabudžili i ima neki zamenski gejmpad. Tako da ima za 150 ;) Ili mu ne radi blu-ray čitač, ima i takav jedan slim za 150...

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 
Lol, gde nađe za te pare. Ja sam pre tri nedelje prodao moj Pro s jednim džojpedom za 280€ i to lagano.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Slim ima za oko 200e da se nadje.
I to je ok kupovina.

Naravno, dosta ce mu opasti vrednost kad PS5 izadje, ali 200e i nisu neki novci.

Ko bi da igra PS4 eksluzive naravno moze ina PS5, al *mjau**mjau**mjau* 2,5 je skuplje, a kao sto je neko rekao, mozda ce izadji neki PS5 Pro, pa treba sacekati, jer ionako nema ekskluziva u startu.
 
Ovdje u bih imas slimova sa par igara po 150€ da biras. Hoce ljudi ps5, pa daju ps4 super jeftino, samo da se proda sto prije.
Kad taj talas prodje, mislim da ce cijena ps4 opet da ide gore.
 
Kako gde nađe, ja moj skoro stavio za 165e, debeljuca, ne fali mu ništa ni fizički ni psihički :d Sa dva džoja je 185e (jedino na drugom džoju malo R2 glavi), ali nisam siguran da li želim da prodam oba jer mi onda ostaje od X360 samo.
 
Ovdje u bih imas slimova sa par igara po 150€ da biras. Hoce ljudi ps5, pa daju ps4 super jeftino, samo da se proda sto prije.
Kad taj talas prodje, mislim da ce cijena ps4 opet da ide gore.

Daj mi neke oglase mozda nadjem nekog da ih donese, moze i preko poruke.
 
Nazad
Vrh Dno