Šta je novo?

PlayStation - Diskusija o igrama

Nije meni problem ako to lepo klizi i na 30fps, ali ako pada i ispod kao u bladbornu u nekim delovima, onda već zna da zasmeta.
 
RDR2 na XoX-u je jos i radio krsteno na launch-u, na pro-u jeste trzalo i dobijao downgrade zarad "optimizacije"... Ni sa GoW-om nisam bio odusevljen bas nesto kako je sljakalo. Za Spajdija, HZD i DBH mogu da kazem da je sljakalo skroz bez problema (mada sam HZD odigrao kasnije kada je ispeglan a DBH mi je delovao kao da je losije izgledao i za divno cudo konzola se nije cula). Nier isto cedi pro... Ne znam kako ovi Assassin's rade (Origins mi je u planu da odigram ovo leto)
Ebga, mogao je i pro da bude pomeren za kasnije i da su ga izbacili sa krstenim CPU-om jer je i takav vec bio na limitu...

Ja sam zagrejan da dam svoj pro i doplatim za pre-order PS5 (posto Gamestop ima cesto tih akcije) ali razmisljam da se suzdrzim i vidi na launch-u kako ce da sljakaju igre i sta su zaista izbacili ispod haube. Lako cu da odigram posle tu kartu i obrnem ponovo neke ako to sto se suska za hw spec i izbace na kraju.
 
Ne znam za drugo, ali uzeh rezident 2 rmk upravo i radi super. No life za vikend krenuo [emoji849][emoji56]

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Kako vam se cine Resident Evil 2 i Devil May Cry 5 posto planiram u neko skorije vreme da pazarim?
 
Pocela nova runda popusta na PSN-u. Ima li neki deal koji ne sme da se propusti? :D

Mene zanima Rocket League, nisam je igrao do sad a interesantna mi je tematika. Vidim da je 9$ osnovna verzija, a goty je 12$, vredi li te razlike da se uzme goty, i vredi li uopste igra da se kupi u ovom trenutku?
 
Sto se tice Rocket League-a, igra vredi da se kupi u svakom trenutku :) ima brdo igraca, studio trenutno nema u planu da pravi novu igru kao nastavak, nego konstantno unapredjuju postojecu.
GOTY verzija ukljucuje par novih automobila i avatara, po meni vredi par dolara razlike. Igra je "easy to learn, hard to master", skill cap je maltene neogranicen, zabavna je i nakon par stotina ili hiljada sati, od mene iskrena preporuka :)
 
Sto se tice Rocket League-a, igra vredi da se kupi u svakom trenutku :) ima brdo igraca, studio trenutno nema u planu da pravi novu igru kao nastavak, nego konstantno unapredjuju postojecu.
GOTY verzija ukljucuje par novih automobila i avatara, po meni vredi par dolara razlike. Igra je "easy to learn, hard to master", skill cap je maltene neogranicen, zabavna je i nakon par stotina ili hiljada sati, od mene iskrena preporuka :)

Hvala na informacijama, verovatno da cu da pazarim veceras :)
Nisam uopste pratio koliko je popularna i koliko se igra :)
 
Pocela nova runda popusta na PSN-u. Ima li neki deal koji ne sme da se propusti? :D

Mene zanima Rocket League, nisam je igrao do sad a interesantna mi je tematika. Vidim da je 9$ osnovna verzija, a goty je 12$, vredi li te razlike da se uzme goty, i vredi li uopste igra da se kupi u ovom trenutku?

Jok, koliko vidim sve su ponovljene cene od prethodnih sale-ova i nista sto je vredno pomena/preporuke. Barm koliko mogu da vidim na wishlisti.

Btw sta je ovo za PES2019 - neki kao julski add-on tj member bonus ali samo za one koji imaju PS+, u opisu ne pise sta konkretno donosi? Preko PS app-a mi samo to izbacuje kada kucam PES2019 (kao i full naziv). Nije valjda da smo dobili i full igru?
 
Uzeo sam rocket league goty juče. Deluje kao dobra zabava par prvih partija

Sent from my G8141 using Tapatalk
 
Pitanje,Metro Redux za Ps4,sadrzi oba dela igre? Nije mi potrebno zasebno da ih kupujem?

Na net-u sam nasao da je tako,ali ako moze neko i ovde da mi potvrdi.
 
Da.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Vidim da su na popustu i Lego igre. Jel ima preporuke za neku od njih, ili da uzmem koja je najnovija? Igrao bih malo sa devojkom co-op, sećam se da su uvek imale dobar taj segment

Sent from my G8141 using Tapatalk
 
+1

Ali meni licno deluje sve konfuznije kako iskace novi trejler, a i uz to mi interesovanje za igru pada jer izgleda da ce biti neka vrsta online komponente integrisana u sp story mod...
 
S obzirom da je prvi utorak tek 6-og avgusta, tamo u drugoj polovini iduće nedelje.
 
Nista specijalno ne nude, bacanje para.

Ako budu davali nove full naslove, moze da se razmisli ovako meh..
 
Ovaj EA Access ne moze ni da se kupi, trazi kreditnu karticu, mislim iz SR :D
 
Kako ne može, kupiš sredstva za PSN wallet i na store-u kupiš EA access?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Probaj... meni nije dalo osim kartice, možda neki bag ili mora tako. Ne nudi opciju za kodove.
 
Probaj... meni nije dalo osim kartice, možda neki bag ili mora tako. Ne nudi opciju za kodove.
Nisi me razumeo, uzmem npr. 20£ sa cdkeys, redeem-ujem ih u svoj PSN wallet i odem na PSN-u na EA access od 12 meseci, stavim u korpu i kupim. Trebalo bi da može.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Razumeo sam ja tebe savrseno, nisam u ovome od juce :D

Na US nalogu mi izbacuje ovo:
Capture.PNG
 
E mamicu im bezobraznu...

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Cudno... Mozda jer su opcije za PS4 renewable, tj moras da uneses podatke o placanju da bi kasnije nastavio da ti skida.

Na Xboxu se jasno secam da sam kupovao EA Access kod godinu dana i tako redeemovao.
 
Izašao je PES 2020 Demo na New Zealand PSN-u pa skidajte...
 
Nazad
Vrh Dno