Šta je novo?

PlayStation - Diskusija o igrama

Samo da ga dočekamo, lako ćemo za sve ostalo!

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Control je moja igra godine. Ali konzolna verzija je onako.
 


Ne znam za vas ali ja ovo planiram da igram isključivo sa japanskim audijem i engleskim titlovima.


+1

Ne znam da li tripujem ali deluje na trenutke da je open world formula (nadam se ne ona Ubi$h*t), mada iz prethodnih trejlera vuce malo i na souls borbeni sistem?
 
Ne znam šta bih očekivao za taj combat system, ali i meni miriše na FromSoftware. Definitivno se neću zaleteti kao sa Sekiro (koji sam prodao na KP tri dana kasnije :) ).

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Da se primetiti i graficki downgrade :p
 
@Yojinbo

Pobrkao si me sa nekim, mislis na oogu brata hahaaha
 
Može li neka dobra duša da mi objasni kako da sačuvam pušku u Red Dead Redemption 2 kada je pokupim od onoga koga sam ubio? Nestade mi i luk koji sam imao, imam samo kolt.

Kako me ubiju nestane sve, ja se vratim na save game od ranije, opet nemam ništa. Uhapsi me šerif jer sam se zadržao u ononoj kući, gde smo rasturili suparničku bandu, razgledajući dvocevku koju sam tu našao, kada me je pustio iz zatvora nisam imao ništa. Vratim save game na misiju pre toga i od tada ne mogu nijednu pušku da sačuvam.

Priđem konju, kliknem ono R1 ili šta već da stavim pušku u slot ali to ne uspeva, a puške koja mi je bila o ramenu više nigde nema.

Batalim to, tj. ostavim tu misiju za kasnije, vratim save game, i odem da rešavam nekakave zadatke.

U nekom polju, pored neke kuće dok sam dozivao nekog lika napadnu me njih nekoliko, uspem da ubijem dvojicu ali me zakolje nekakva kerina koja mi skoči za vrat.

OK, oživi me tu ponovo, ja odem na isto to mesto i nigde nikoga nema. Opet me napadne ker i tu uspem da ga upucam, onda se iznerviram i nađem tu u polju pored kuće nekog lika i odmah ga upucam. Tad iskoči poternica, ja krenem u poštu da platim ucenu, krenu svi živi da me napadaju. Tu pobijem nekoliko njih, kad otkup sa 5$ skoči na 85$. Na kraju me ubiju, rekoh ok, mojoj muci je valjda kraj, ali ne, poternica i dalje stoji. Nekako stignem do pošte i platim to da bih mogao normalno da nastavim da igram. :D

Sad sam lovio minim 40 minuta negog doktora s lasom. Kakva je to muka bila. da je neko gledo milim da bi se valjao od smeha. Nabaci laso ali nikako da skapira šta dalje i on svaki put pobegne.

Da ne pričam da me je minimum tri puta udario voz dok sam spasavao onog lika iz kampa. Nikako da skapiram šta treba da uradim. Jedva nekako iz četvrtog puta.

Komande su mi u odnosu na sve druge igre katastrofa. Odigrao sam HZD, GoW, TLoU, Uncharted 4, ..., nije da se nisam baš igrao na konzoli ali ovde je nekako sve zbrkano.

Izvinjavam se na podužem postu. Ako može pomoć za tu pušku i luk, ostalo ću već nekako sam da provalim. :)
 
Kako si isao do poste da platis kad su skoro dve nedelje strajkovali :d

Morao sam :p
 
Znači vilica me boli dok čitam tvoje rdr2 pustolovine [emoji23][emoji1787]
Samo tako nastavi. [emoji106]
Možeš da izguglas svaki problem. Ja ne mogu da se setim, davno sam igrao.
Ne bi bilo loše da sherujes neku tvoju rdr2 avanturu i baciš link ovde. 20-40min sasvim dovoljno [emoji6]

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Ne bi bilo loše da sherujes neku tvoju rdr2 avanturu i baciš link ovde. 20-40min sasvim dovoljno

Možda bi bilo zanimljivo. Kako to misliš, kao YT klip ili nešto drugo? Nemam čime da snimam ekran ili ne znam kako to radi na konzoli. :)

Mislim, ono, snalazim se, samo vidim i sam da sam kao guska u magli. Došlo mi bilo da počnem sve od početka ali kad se setim da će to da traje satima odustao sam. :)
 
Može li neka dobra duša da mi objasni kako da sačuvam pušku u Red Dead Redemption 2 kada je pokupim od onoga koga sam ubio? Nestade mi i luk koji sam imao, imam samo kolt.

Kako me ubiju nestane sve, ja se vratim na save game od ranije, opet nemam ništa. Uhapsi me šerif jer sam se zadržao u ononoj kući, gde smo rasturili suparničku bandu, razgledajući dvocevku koju sam tu našao, kada me je pustio iz zatvora nisam imao ništa. Vratim save game na misiju pre toga i od tada ne mogu nijednu pušku da sačuvam.

Priđem konju, kliknem ono R1 ili šta već da stavim pušku u slot ali to ne uspeva, a puške koja mi je bila o ramenu više nigde nema.

Batalim to, tj. ostavim tu misiju za kasnije, vratim save game, i odem da rešavam nekakave zadatke.

U nekom polju, pored neke kuće dok sam dozivao nekog lika napadnu me njih nekoliko, uspem da ubijem dvojicu ali me zakolje nekakva kerina koja mi skoči za vrat.

OK, oživi me tu ponovo, ja odem na isto to mesto i nigde nikoga nema. Opet me napadne ker i tu uspem da ga upucam, onda se iznerviram i nađem tu u polju pored kuće nekog lika i odmah ga upucam. Tad iskoči poternica, ja krenem u poštu da platim ucenu, krenu svi živi da me napadaju. Tu pobijem nekoliko njih, kad otkup sa 5$ skoči na 85$. Na kraju me ubiju, rekoh ok, mojoj muci je valjda kraj, ali ne, poternica i dalje stoji. Nekako stignem do pošte i platim to da bih mogao normalno da nastavim da igram. :D

Sad sam lovio minim 40 minuta negog doktora s lasom. Kakva je to muka bila. da je neko gledo milim da bi se valjao od smeha. Nabaci laso ali nikako da skapira šta dalje i on svaki put pobegne.

Da ne pričam da me je minimum tri puta udario voz dok sam spasavao onog lika iz kampa. Nikako da skapiram šta treba da uradim. Jedva nekako iz četvrtog puta.

Komande su mi u odnosu na sve druge igre katastrofa. Odigrao sam HZD, GoW, TLoU, Uncharted 4, ..., nije da se nisam baš igrao na konzoli ali ovde je nekako sve zbrkano.

Izvinjavam se na podužem postu. Ako može pomoć za tu pušku i luk, ostalo ću već nekako sam da provalim. :)
Svo ostalo oruzije ti je na konju , ne znam koje tacno dugme na ps.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Nema ga. U tome je problem. Bilo je na konju, vidljivo, sad ga nema.

Stvarno mi dođe da počnem od početka.

Našao sam za video, ne znam da li ću uspeti ali mi deluje zanimljivo kao projekat u nagoveštaju. :)

 
Izgubih sat vremena ali nađoh pušku i luk. Moralo je tri dugmeta istovremeno da pritisnem i pojaviše se.

Našao sam kako i da snimam YT klip. Tri puta me ubiše kod doktora. Sad ću da se snimam pa će valjda ispasti OK. :D
 
E pusti nam link ovde leba ti [emoji481][emoji318][emoji106]

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Nije uspeo snimak sa doktorom ali jeste jedan kada sam pobegao glavom bez obzira jer su me svi u gradu napali. Tri puta me u ili ona žena kod doktora. Ja sve kao neću nju, ovo ono, na kraju kada sam upao ubio sam ih sve.

Jurio sam glavom bez obzira samo da dođem do neke poštice i platim. Tu se pojavilo da mogu da pokupim neki novac pa evo te tuče i neuspešnog ubijanja svedoka. :D

Morao sam opet da se sklonim pa da dođem u pošticu i platim 5$. Sve mi pare odoše na plaćanja. :p

Sad sam već stigao prilično daleko, za moje pojmove ali ne snimam više jer jedan klip zauzima 1,5 GB.

https://youtu.be/l99QfQJn1Uo
 
Poslednja izmena:
The last of us remastered...ja znam da se ukusi razlikuju ali ne pamtim iskreno kada me igra smorila kao ova; bukvalno jedva sam čekao da pređem i obrišem! Priča linearna, kraj glup, 3 vrste neprijatelja (+ ljudi), "zagonetke" za decu uzrasta 11 godina; bože me sačuvaj! Poentu onih firefly medaljona ni sad ne znam. Možda sam omatorio ali ako lotr2 bude ovo samo sa lepšom grafikom, recite da preskočim odma!
Možda sam pogrešio pa stavio hard odma u prvom (i poslednjem) prelasku!

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
lol

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Kako je ovo remek-delo uspelo da te smori nikako mi nije jasno :) I još ti priča loša :facepalm: Jedino ako si pristupio kao da imaš 11 godina i igraš Fortnite, onako mozga bez...

Ne preskači drugi deo nikako, totalno su promenili smer u kom idu...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ne znam, meni su HZD i TLoU dve bolje igre koje sam ikada igrao. Sad postaje i Red Dead Redemption 2, navikao sam se na beskonačno jahanje, a tu su mi i sve puške i luk, tako da je sad sve OK. :D

Možda zato što su ovo prve igre koje sam igrao na Sony-u, o PC igrama ne pričam. :)

Doduše, mogu da razumem da se neko ne "primi" na priču, malo je falilo i meni na RDR2 da se to desi ali sam bio uporan. :p
 
Još kad bi zvanično obelodanili HZD2, da će tamo negde, za koju godinu...pa gde bi mojoj sreći bio kraj. :)
 
A koje još neprijatelje u zombi apokalipsi? Ne treba ni preterivati.
 
On za final bossa !
 
Final boss bi bio onaj kupac megatrenda hahahh On i podseca na one Boomere iz L4D :D
 
Nazad
Vrh Dno