Šta je novo?

PlayStation - Diskusija o igrama

Bilo sta ako nekom pada na pamet, da je open world igra, avantura neka takva ili nesto nek predlozi da odmah kupim. Presao sam i uncharted sve delove jeste da nije open world ali iz dosade sam presao, ne znam kakva je death stranding igra, ako nekom pada nesto da predlozi jer sam dosta toga igrao ali ne drzi me nista ko rdr2 da mogu da se vracam stalno i igram nego sam presao i sporedne misije i sve qustove i nemam sta vise
 
Bilo sta ako nekom pada na pamet, da je open world igra, avantura neka takva ili nesto nek predlozi da odmah kupim. Presao sam i uncharted sve delove jeste da nije open world ali iz dosade sam presao, ne znam kakva je death stranding igra, ako nekom pada nesto da predlozi jer sam dosta toga igrao ali ne drzi me nista ko rdr2 da mogu da se vracam stalno i igram nego sam presao i sporedne misije i sve qustove i nemam sta vise
Pogledaj na YouTube gejmplej Death Stranding, jako je nezahvalno da ti neko kaže kakav je. Nekima je fantastičan, nekima loš, nekima koji nisu ni igrali je krš... svega ima :) Meni je fantastičan, 60 sati čistog uživanja :)

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 
Pozdrav
Zanima me.da.li je obavezan "movie controler" za "Concrete Genie" igru, i da linje neko igrao istu.
Hvala
4a83bfd61465346d4cb05fba602b5249.jpg


Sent from my SM-A815FN using Tapatalk
 
Sta je movie controler? Presli zena i ja tri cetvrtine igre, malo je vrtoglava igra, ali je zabavna skroz.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Kupih witcher sa svim dlc da mu dam sansu jer ovi sto su falili rdr kazu da je witcher nesto najbolje za ps4, ja ga jednom probao samo pola sata kod druga pa hajd opet sad
 
Sta je movie controler? Presli zena i ja tri cetvrtine igre, malo je vrtoglava igra, ali je zabavna skroz.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
Ona palica brate...sto ima onu kuglu..
Gledao sam trejler i izgleda mi zabavno...a sada je na popustu..

Ja mislim da je odigram sa klinkom, zato pitam da li treba taj "movie kontroler" ili moze dzojped.


Sent from my SM-A815FN using Tapatalk
 
Move controller, ne movie :)

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Ma dzojped normalan i udri, nikakva dodatna ulaganja. :D

Poznanik sa neta je pre nekog vremena video da igram na PSN, pa mi poslao poruku iz fazona "jao strava, gde si uzeo VR". Ispostavilo se da je on imao info da igra ne radi bez VR.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Sve sve, ali ova SeeSaw mapa u FallGuys. Kombajn za zivce.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Jedna od najlakših, ne znam dal sam ikad propustio da ne budem u prvih 20 na njoj. Druga priča je slime climb :) Meni je Fall Guys za opuštanje, živ se ismejem kako ljudi dobro troluju jedni druge... ne nerviram se ni promil kad izgubim.

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 
E ljudi ne mogu ovaj witcher stoji to da ima pricu i sve, ali ovo kretanje i pokreti ko da igram na telefonu a uzeo sam pack sa svim dlc... Pa da se utesim i smirim uzmem Journey da malo igram, pa i uncharted collection sam pre kupio posto sam 4 presao al nista i dalje da me zainteresuje. Sto je najgore imam sve delove AC jedan sam samo presao ja sam lud covek hahaha
Ali bukvalno trazim bilo sta interesantno da igram sa dobrom grafikom i pricom, j..o me rdr
 
the last of us part 2?

Nisi pazio na casu:

Evo ja sam navalio da predjem last of us remastered iz razloga sto sutra dobijam ovu dvojku pa zbog price i iskreno da kazem evo vec oko 5 sati igranja, igram je zorom samo da predjem pretrcim pola toliko mi je igra dosadna i monotona sve isti kadrovi se ponavljaju, pomeri kontejner, pobegni zombiju, i krij se iza nekih zaklona koji su maltene isti, bas je igra smor ali cu je preci samo zbog dvojke. Posle toliko hajpa meni je ova igra 4/10

Zavrsavam prvi deo a ovaj je vec instaliran, i da neko gore pomenu Fortnajt daleko od toga, jednostavno ovaj prvi deo TLOUs je toliko monoton i toliko se sve ponavlja da je Pes zanimljivi koji mrzim. Inace i gow i uncharted i ac serijal i sve ostalo je bolje od ovoga a realno ako cemo pricu sa gameplay i sve ostalo onda definitivno Red dead redemption 2, i tu je i emocija, gameplay, atomosfera prica sve u vrhu, mada mozda oda dvojka bude bolje videcemo, kako duze igram ovaj prvi deo sve mi gori ali sam blizu.

Au bre ljudi pojedincima ko za porodicu da sam rekao pa se nadjete uvredjenim, to su samo igrice u ovom slucaju smece naspram tog hajpa i eksluzive, a zavrsicu i drugi deo instaliran je vec ali sigurno jedno mesec dva posle ovog dela da napravim pauzu. Ali ruku na srce koliko sam se naslusao prica i gameplaya za ovaj prvi deo a nisam gledao nista na yt jer mrzim da vidim i citam radnju nego samo uzmem i odigram mozda je i moja greska, u svakom slucaju je smece.

Predjoh je i ja danas, definitivno najgora i najdosadnija igra ikada, ova je puno gora od prvog dela, toliko repetivna dosadna posle tolikog hajpa, smece iskreno presao sam je sa teskom mukom, ne sto je teska nego sto je toliko dosadna i hvala Bogu kad se zavrsi 3/10

Ne nego je igra smece koje se ponavlja konstantno, ne znam sto se vredjas toliko nisi ti ucestvovao u razvoju iste, u ovo mesec dana sam presao oba dela i ocajni su tj drugi je i puno gori od prvog, jedino eto ta grafika, sve ostalo je tanka crta od gej lobija, i da smece je zali boze vremena.

Ne nego sto sam prvi deo tek odigrao kad sam pre orderovao drugi deo, znaci nisam ga nikad igrao, tek kad sam zaigrao prvi deo da bih povezao pricu izasao je drugi deo koji sam bio vec platio. Mislio sam da je igra top plus i sam znas koji je hajp bio za dvojku, eto tako se desilo sve to, mislio sam kad povezem oba dela da ce da budu vrhunski i sam vidis koliko se ponavljaju delovi u drugom delu i sve to...
A zamisli sta bi mi rekao da znas da jos imam ps4 last of us ovu limitiranu seriju sa dzojstikom dobio od devojke kao iznenadjenje sa igrom, e zamisli kako je meni bilo
 
Horizon presao i one dodatke, gow do pola izgleda da cu sa stavim ja ps4 na oglasima jer nedeljno bacim 60 eur na igre koje upalim sat dva i tjt, izgleda da cu da cekam ps5 pa horizon gta i ostalo sta se ponudi, razmisljam se da uzmem jos death stranding sad i sekiro i tjt
 
Pa 'ajde vi što igrate Fall Guys, ako je neko za da odigramo koju kao tim, šaljite username...
 
Ljudi sta igrate trenutno ima li sta zanimljivo ja se trenutno odmaram uz Journey :)
 
F1 2020, odlican mod My Team, bar ko voli vožnje.

Gesendet von meinem EVR-L29 mit Tapatalk
 
Mala pomoc za PES 2021 za PS 4.
Ja ovo igram na PC-u i tu ima gomila patcheva koji sredjuju sve zivo.
Kakava je situacija za PS 4? Da li imaju samo patchevi za nazive klubova(licence) ili i na PS 4 mogu da se ubacuju stadioni,navijaci,trava i ostalo?
Hvala.
 
Mala pomoc za PES 2021 za PS 4.
Ja ovo igram na PC-u i tu ima gomila patcheva koji sredjuju sve zivo.
Kakava je situacija za PS 4? Da li imaju samo patchevi za nazive klubova(licence) ili i na PS 4 mogu da se ubacuju stadioni,navijaci,trava i ostalo?
Hvala.
Nema nikakvog patchovanja na PS. Sve je na kašičicu i obavezuju te da kupuješ novi svake godine. Sad su otišli korak dalje pa je 2021 samo patch na prethodnu verziju koji košta 25e.

Ja takođe gledam da kupim ali razmišljam da pređem na UK verziju zbog online igranja. 2020 sam uzeo na US store-u ali sad ne znam da li ću morati da kupim i 2020 i 21 na UK, pretpostavljam da da.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Koliko mi je poznato,za PS ima dosta OF fajlova za imena timova i slicno?

Kod:
https://www.pesnewupdate.com/search/label/PES%202020%20Patches?max-results=10
 
Ne znam sta konkretno pricate, ali za PES na PS4 postoje pečevi, imate sve tutorijale na YT. Druga stvar, PES 2021 je odvojena igra i kupuje se normalno kao i svaka druga, nije potrebna uopste 2020 verzija.
 
Ja koliko znam za PES za PS4 imas mozes preko USB-a da ubacis kitove, zastave, logoe i sve ono sto nedostaje kao i na kompu. Razlika je sto na kompu imas razne ljude koji prave patch, i prave ga kao instalaciju, to ovamo nema. Sto kaze kolega, imas na youtube-u detaljno i dosta je lakse.
 
Kakva je kupovina sad PS4 Pro? Drugar ima ponudu za 250e jedan dzojstik, Fifa20, UFC3 i GTA5, al bez garancije.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sad ce svi da se gadjaju svojim ps4/pro konzolama, prodavace za sve manje novca da bi presli na ps5. Bice dobrih dealova
 
Nazad
Vrh Dno