Šta je novo?

PlayStation - Diskusija o igrama

Ne znam, nije mi "legla igra".

Možda zato što sam je igrao nakon HZD, GoW TLoU i RDR2. Tim redosledom, s tim da sam HZD i TLoU "obrnuo" po tri puta, a RDR2 završio pred kraj 2019. :)
 
Poslednja izmena:
Citiraću sam sebe. :D



Da ima na PS-u Shift+delete sinoć bih to posle odigrane dve misije uradio. Ovako sam morao kroz meni do delete-a.

Moram i da ispravim sebe - ne vredi 3$. Ja je ne bih igrao ni da mi je daju džabe na PC-u.

Ne znam šta može toliko da ti se ne svidi nakon samo dve misije. Krajnje zabavna igra, sija u coop-u ali može i solo. Ja i drug mesec dana prelazili zajedno a sad smo uzeli i prvi deo da pikamo :)

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Razumem da ti nije legla. Malo je specifična, ali u toj svojoj klasi igara je po meni bas biser. Kao što već neko rece zabavna je, lepo izbalansirana. Probaj da joj daš više vremena, možda te uvuče posle par sati

Sent from OnePlus 7 Pro
 
Beše se ti patio i sa RDR2, pa si je završio...
 
Poslednja izmena:
Posle nekoliko desetina sati jahanja patnja je prestala. :D

Završio sam RDR2, čak i stigao do 66-67. lvl.-a u online modu. :)
 
Drugari, jedno pitanje, stize mi ps4 pro za nekih mesec-dva i naravno zeljan sam svega, pa sam poceo da jurim igrice koje bih hteo sve da odigram pa ako izadje nesto sto je jeftino mogu vec sada unapred da kupim i da stoje na account-u :)

Da li su ove cene nesto sto ne treba propustiti, ili toga ima stalno?

Arkham Knight - 10$
Division 2 - 3$ - kontam i sam da je dzaba
Metal Gear Solid 5 - 5$
GTA V - 15$
Witcher 3 complete - 15$

Na disku bi trebao da dobijem RDR2 i God of War, tkd mi to ne treba :)
 
Drugari, jedno pitanje, stize mi ps4 pro za nekih mesec-dva i naravno zeljan sam svega, pa sam poceo da jurim igrice koje bih hteo sve da odigram pa ako izadje nesto sto je jeftino mogu vec sada unapred da kupim i da stoje na account-u :)

Da li su ove cene nesto sto ne treba propustiti, ili toga ima stalno?

Arkham Knight - 10$
Division 2 - 3$ - kontam i sam da je dzaba
Metal Gear Solid 5 - 5$
GTA V - 15$
Witcher 3 complete - 15$

Na disku bi trebao da dobijem RDR2 i God of War, tkd mi to ne treba :)

U principu su dobre cene, u zavisnosti od rasprodaja mogu da budu malko manje ili podosta vise.
 
Drugari, jedno pitanje, stize mi ps4 pro za nekih mesec-dva i naravno zeljan sam svega, pa sam poceo da jurim igrice koje bih hteo sve da odigram pa ako izadje nesto sto je jeftino mogu vec sada unapred da kupim i da stoje na account-u :)

Da li su ove cene nesto sto ne treba propustiti, ili toga ima stalno?

Arkham Knight - 10$
Division 2 - 3$ - kontam i sam da je dzaba
Metal Gear Solid 5 - 5$
GTA V - 15$
Witcher 3 complete - 15$

Na disku bi trebao da dobijem RDR2 i God of War, tkd mi to ne treba :)

Na psprices.com mozes da proveris da li je trenutni popust "dobar" ili nije. Imaju istoriju koliko i kad je svaka igra bila na popustu. Samo platformu i region izaberi dobar i to je to
 
To ti pricam, hvala!

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
According to an international PS Plus advert, Shadow of the Colossus and Sonic Forces may be joining the PS Plus in March...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Prešao sam ga još na PS2 i bilo je odlično iskustvo. Ekstra što je došao na PS Plus.
 
Nije loš mart mesec ..

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Čudan je Shadow of the Colossus. Meni se svideo, koristi pun potencijal hardvera i igra izgleda prelepo [emoji16]
 
Lol, jos jedan mesec gde imam makar jednu igru u biblioteci... xD
Uvek sam mislio da ce da uvale Last guardian kao PS+ igru...
 
Pozdrav,moze li brz odgovor?

Vredi li Rdr 2 ultimate izdanje ili je dovoljna osnovna verzija?
 
Pathologic 2, the ground breaking open world horror RPG, is finally coming to PlayStation 4 next week, on March 6th!
 
Poslednja izmena:
Jel igrao neko Kingdom Hearts III ? Kakva li je u odnosu na prethodna dva?

Još tada, dok sam bio mlađi, bilo je krindža kada je izašao prvi deo, pa mi se ipak svidelo i zavoleo sam igru.

Sada već nisam siguran zbog sebe, ali se mislim da li da kupujem da igram sa ćerkicom. Voli dete da gleda i, blago meni :) , stalno me tera da igramo nešto. Prešli smo Spyro i Crash trilogije (uživali oboje), pa GoW, sada HZD (malo počela da smara), čak joj zanimljiv i matori FFVII koji sam uzeo još jednom da pređem i podsetim se, dok ne izađe remake.

Ili Crash Team Racing... Njega ću sigurno u skorije vreme, ali sada imam priliku za KH3, za 1000 din., pa se pitam.
 
^
Za klince verujem da ceo taj Dizni fazon moze da prodje, imas sada povoljno (33e u EU) celu kolekciju...

@Alex

Odgledah sinoc trejler i vec vidim probleme... :p

1) Izgleda brutalno dobro, prosto ne mogu da verujem da ce i PS4pro moci ono da izgura u 30fps... Mislim da je ovo ipak bolje odigrati na PS5, vec mi deluje da je ovo jedan od titlova koji ce obeleziti sledecu generaciju konzola.
2) Nije obican remake, dodavali su jos malo sadrzaja, nadam se nece previse da promeni vajb klasika
3) Borbeni sistem mi iz 3rd person perspektive deluje haoticno, sa boranijom moze da prodje, zahtevnije boss borbe i zongliranje likova vec moze da bude vrlo zeznuto (zbog perspektive najvise) - dalo se videti i u klipu

4) Najveci problem sto ce ovo izlaziti u delovima, znaci imacemo toliko kriziranja dok ne budemo mogli da odigramo sve u jednom prelazu + ovo ce laganica biti 3x60$... :D
 
^
Za klince verujem da ceo taj Dizni fazon moze da prodje, imas sada povoljno (33e u EU) celu kolekciju...

Nema šanse da opet igram prva dva dela. Jesu možda infatilne i nisam ljubitelj Diznija, ali s obzirom da volim FF franšizu, bile mi svojevremeno sasvim ok igre. Ne verujem da bih mogao da igram trojku sam, ali sa malecnom bi možda i išlo.
 
Nazad
Vrh Dno