Šta je novo?

PlayStation - Diskusija o igrama

Ja sam imao sličan problem dok sam bio natovan na sbb-u. Proveri da li si iza nat-a, i otvori portove koji su potrebni Sony-ju

Sent from OnePlus 7 Pro
 
Proveri da li si iza nat-a, i otvori portove koji su potrebni Sony-ju

Sent from OnePlus 7 Pro

Kako proverim da li je natovan? Portove otvaram u podešavanjima rutera (DMZ)?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Kako proverim da li je natovan? Portove otvaram u podešavanjima rutera (DMZ)?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Ili dmz, ili konkretni portovi u port forward delu.
Nadji jedan od sajtova koji ti ispise tvoju ip adresu, ako se ta ip adresa slaže sa wan ip adresom na modemu onda nisi natovan i taj deo je okej

Sent from OnePlus 7 Pro
 
Kako stvari stoje nisam NATovan, sada sam proverio. Otvorio sam port putem DMZ, videću sa drugarom da isto odradi, pa će vidimo jel rešena stvar.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Pa Cory Barlog je izjavio da bi voleo da igra dodje na pc.
 
Ako ako, neka sve prebace. :D
 
Nema logike da prebacuju igre na PC uporedo jer ce im drasticno opasti broj korisnika koji koriste konzolu, a za profit, pa, bice vraski tesko da to iznivelisu kroz dodatnu prodaju igara na PC kad ti broj korisnika padne na pola fazon.

Ako izlaze sa par godina zakasnjenja, koga briga, ne?
 
Ne bi imalo logike nadolazeću PS igru da izbace na PC. Ove starije od nekoliko godina (HZD će na leto napuniti 3½ godine, GoW krajem aprila 2) ne donose više toliku prodaju ni softvera ni hardvera kao u tim prvim godinama.

Inače ovo iznad je apsolutno ništa, jer ta "Only on PlayStation" oznaka na GoW ne stoji još od 2016-e godine.
 
Ma bre, sta mu odgovarate, vidite da potprtzkuje jer nije zadovoljan sa svojom konfiguracijom.....
Ja sam srecan sto ce i PC master race moci da odigra poneku kvalitetnu igru...
Doduse, trebace im malo (vise) podesavanja setovanja, drajvera, krekova, ali na kraju ce je igrati... :d
 
Eh sada, ispade da niko nema jaku konfiguraciju, da je instaliranje drajvera nesto komplikovano i da svi krademo igre :).
Ja bih inace prizeljkivao igru na pc-u, ali posto je fps unlocked i vec sam je kupio, mogu lepo da je odigram na ps5 u 60fps.
 
Eh sada, ispade da niko nema jaku konfiguraciju, da je instaliranje drajvera nesto komplikovano i da svi krademo igre :).
Ja bih inace prizeljkivao igru na pc-u, ali posto je fps unlocked i vec sam je kupio, mogu lepo da je odigram na ps5 u 60fps.

Video si RDR2 pdf iznad, a da ne pricamo o DOOM eternalu.....
Ali ja nikada tamo nista nisam rekao za razliku od nekih koji su ovde,,,,
I ne, nikada nisam pomislio na tebe....
Ali oni vole da nam " stavljaju do znanja" sta je najbolje za konzolase, koji vole da skinu, ubace igru i igraju....
 
To sto pricas za konzolasa da skine,ubaci igru sta vec, isto tako i na Pc-ju..dal Origin, Steam, skines igru i jedan klik i ako ti je sistem iole normalan i bez brljotina, u igri si... Kakvo bakcanje sa podedavanjima, drajverima i ostalo...hahaha... Vise se nerviram kad sednem za ps4 i kad otvara onaj ubogi ps store pola dana i ono brljavljenje sa Hdd-om i sporost celog sistema
 
To sto pricas za konzolasa da skine,ubaci igru sta vec, isto tako i na Pc-ju..dal Origin, Steam, skines igru i jedan klik i ako ti je sistem iole normalan i bez brljotina, u igri si... Kakvo bakcanje sa podedavanjima, drajverima i ostalo...hahaha... Vise se nerviram kad sednem za ps4 i kad otvara onaj ubogi ps store pola dana i ono brljavljenje sa Hdd-om i sporost celog sistema

Sto PC propaganda? Pre bih rekao propaganda crnaca,lgbt pederasa i ostalo

To ovi Sony peasenti su takvi kukavci :p

dx12.. kako citam nvidija nije bas za vulkan
A na borderless imam neko cudno treperenje slike, nesto nije def. u redu kod mene kad je na toj opciji.. u fullscreenu nemam problema nikakvih

Je evo do sad imam nekih 3-4 sata igre i nijedan problem nemam, nijednom me nije izbacila na desk ili slicno.. Jedino sto je bag je to da svaki put moram u grafickim podesavanjima da promenim u...

U 1440p, kakav crni FHD :p
To je to druze, resilo stvar. Slika je sad idealna. TAA je bio problem

Ajd postavicu, ovo je slikano telefonom. Ali moze se videti na prvom shotu te tackice .. to nikako ne treba tako da bude, bar ja mislim XD

@Xepoj87
iskljucen je TAA, kao tvoja podesvanja sto si...

Imam problem, cini mi se da nesto ovde brljavi oko senki, graficka podesavanja su kao Xepoj sto je okacio par strana ranije.
Ovo je izrazeno jako kad je u igri jako sunce, sve kao da nesto strci, i...

Sa ovakvim ljudima treba samo na block.....
 
Jako si interesantan znas... Nasao si RDR2 koji day one nije bas bio najsrecnije uradjen.
Ma ides na block i cao
 
Dokazao si da si onaj konzolaski fanboy i Soni peasent koji glorifikuje svoje exluzive i cim se ovo spominje da ce na Pc odma si prvi poceo da podbadas kako podesavanja,drajveri bla bla... Smiri se, proslo je 2.5 god od izlaska, nek i Pc ima ovo, ostace i dalje Sony exluzive najbolje na svetu XD
 
Kako stvari stoje nisam NATovan, sada sam proverio. Otvorio sam port putem DMZ, videću sa drugarom da isto odradi, pa će vidimo jel rešena stvar.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Mojoj muci nema hepi enda (za sad). Kada je konzola povezana preko LAN-a onda stoji NAT Type 3, a kada je preko WiFi-a onda stoji NAT Type 2. Jel to ima neke veze, tj jel to treba tako da bude?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Mojoj muci nema hepi enda (za sad). Kada je konzola povezana preko LAN-a onda stoji NAT Type 3, a kada je preko WiFi-a onda stoji NAT Type 2. Jel to ima neke veze, tj jel to treba tako da bude?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Da! Imas na yt video koji objašnjava zašto se dobija nat 1 2 3,al ne smetaju u radu samo su indikator koliko koraka ima izmedju tebe i interneta

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Da! Imas na yt video koji objašnjava zašto se dobija nat 1 2 3,al ne smetaju u radu samo su indikator koliko koraka ima izmedju tebe i interneta

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Čudno, obzirom da drugaru pokazuje NAT Type 2 u oba slučaja. On ima Ubee ruter, a ja Cisco.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Mojoj muci nema hepi enda (za sad). Kada je konzola povezana preko LAN-a onda stoji NAT Type 3, a kada je preko WiFi-a onda stoji NAT Type 2. Jel to ima neke veze, tj jel to treba tako da bude?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Odradio sam port forwarding po uputstvu ovog sajta https://portforward.com/playstation-4/ sada mi stoji NAT Type 2 i preko LAN-a. Videću večeras da li možemo da igramo zajedno (da ja ili on kreiramo, a drugi da join-uje lobby)...

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Pitanje vezano za share PS Plus pretplate.. Meni je istekla pocetkom meseca, drugar ima jos malo vise od pola godine, njegov nalog je aktiviran kod mene na konzoli kao primaran, da bi mogao da skidam njegove digital igre, i to sve lepo radi, ali kada hocu da odem u PS Plus i skinem igre za ovaj mesec preko mog naloga, ne dozvoljava mi, trazi da se pretplatim. Da li ja moram da skinem PS Plus igre iz njegove biblioteke ili postoji fora da ih direktno ubacim u svoju biblioteku, sasvim normalno kao kada sam imao pretplatu?
 
Pitanje vezano za share PS Plus pretplate.. Meni je istekla pocetkom meseca, drugar ima jos malo vise od pola godine, njegov nalog je aktiviran kod mene na konzoli kao primaran, da bi mogao da skidam njegove digital igre, i to sve lepo radi, ali kada hocu da odem u PS Plus i skinem igre za ovaj mesec preko mog naloga, ne dozvoljava mi, trazi da se pretplatim. Da li ja moram da skinem PS Plus igre iz njegove biblioteke ili postoji fora da ih direktno ubacim u svoju biblioteku, sasvim normalno kao kada sam imao pretplatu?
To ti je ista fora kao sa nosilac nalogom.
Moras da udjes na njegov nalog,stavis na download i onda igras sa svog naloga.
Ako gresim,neka me isprave.
 
Prebaciš se na njegov nalog, pokreneš skidanje PS Plus igara, izloguješ se i vratiš na svoj nalog.
 
Pa tako sam radio za igre koje on poseduje digital, znaci isti princip i za PS plus igre, posto je on vidim vec preuzeo ove za ovaj mesec..

Mislio sam da je drugacije..

Hvala. :D
 
Pa tako sam radio za igre koje on poseduje digital, znaci isti princip i za PS plus igre, posto je on vidim vec preuzeo ove za ovaj mesec..

Mislio sam da je drugacije..

Hvala. :D
Ma isto sve kao i za igre, još bolje vam je jer možete tako i ps plus i dalje djeliti ne trebaju vam obojici pretplate

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
 
Odradio sam port forwarding po uputstvu ovog sajta https://portforward.com/playstation-4/ sada mi stoji NAT Type 2 i preko LAN-a. Videću večeras da li možemo da igramo zajedno (da ja ili on kreiramo, a drugi da join-uje lobby)...

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Port forwarding did the trick! Radi sve kao podmazano [emoji4] Baš smo sinoć pičili SE4 i ni jednog problema nije bilo.

p.s. Koja DNS podešavanja vama stoje? Automatic ili neka manual podešavanja (open DNS, Google DNS)? Od te tri varijante meni Google DNS najbolje radi po pitanju merenja brzine protoka (mada su sve nijansice u pitanju).

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Port forwarding did the trick! Radi sve kao podmazano [emoji4] Baš smo sinoć pičili SE4 i ni jednog problema nije bilo.

p.s. Koja DNS podešavanja vama stoje? Automatic ili neka manual podešavanja (open DNS, Google DNS)? Od te tri varijante meni Google DNS najbolje radi po pitanju merenja brzine protoka (mada su sve nijansice u pitanju).

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Ja ga držim na Google DNS bas zbog malo boljih brzina.
Drago mi je da si našao rešenje

Sent from OnePlus 7 Pro
 
Najbrži je Cloudflare DNS

1.1.1.1
1.0.0.1
 
Nazad
Vrh Dno