Šta je novo?

PlayStation - Diskusija o igrama

TF2 je vrh igra i mene je držao mp jače od godinu dana. Znači morao je deinstall igre da padne da bih mogao da nastavim sa drugim naslovima. Toliko je to zarazna i zabavna igra. Mogli bi da dodaju još koju mapu jer sam ih sve naučio napamet. I velika šteta ako ne naprave pravi nastavak tj TF3.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Pozdrav , da li neko zna zašto kad uradim transfere u edit modu u Pes 2020 , kad udjem u meč tih igrača nema ??? . A kad se vratim u edit mode sačuvani su transferi koje sam napravio ???
Hvala.
 
Isključi live transfere, pritisni R3 dugme kad biraš timove.
 
Upravo se vratio sa sondze po drugi puta za koji dan. Stvarno dobar ovaj novi pes.
 
Nisam video da li je neko napisao u vezi uspesnosti logovanja na ea access sa kupljenim kodom... Ja sam uzeo 12 meseci ea accessa na offgamers, ulogovao se preko browsera na svoj playstation acc i dodao kod. nije mi trazio kreditnu karticu. kada sam pokusao preko konzole, tada me nije pustao bez kreditne.
Hvala ljudima koji su kacili predlog. :D
 
Wolfenstein The New Order VS The Old Blood ???

Da li bi neko mogao da ih uporedi a da ih je igrao obe?

Igrao sam prvi Wolf pre dooosta godina, koliko se ovo razlikuje?

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока
 
Igrao sam sve delove, sem poslednjeg jer je bezveze. Oba dela su dobra, zaista ne mogu reći koji je bolje. Meni se lično svideo najviše New Colossus. Kupi sva 3 dela za PS, nećeš se pokajati [emoji16]
 
Skoro sam pazario poslednji GOW... sada su u planu i ostali, ako se tako primim i na Wolf uzimam sve [emoji16]

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока
 
Igrao sam sve delove, sem poslednjeg jer je bezveze. Oba dela su dobra, zaista ne mogu reći koji je bolje. Meni se lično svideo najviše New Colossus. Kupi sva 3 dela za PS, nećeš se pokajati [emoji16]
Da, svaki Wolfenstein izuzev sjw sranja Youngblood-a je odličan. Preporuka, definitivno.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
^
Ako je tako možda padne ponovo install da se podsetim malo.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Nije za ovu temu, ali ne znam gde bih okacio ovu smesnu i poluneprijatnu situaciju od danas, u igraonici. Stavicu u spoiler da ne zatrpava ostalo.

Ulazim u igraonicu sa drugarom i kazem, platicemo dva sata unapred (ko tako uplati dobije treci sat gratis). Medjutim covek pocinje sa pricom kako su kupili novi 8k televizor HDR i SLIM konzolu, kako je slika na 8k mnogo bolja i ima vise FPS na Slimu.
Kao, klinci ne provaljuju razliku, ali momci stariji itekako :D . Ja mu kazem kako imam PRO (nemam, prodao jos u februaru, ali ko da mu objasnjava to sad) i 4K TV sa HDRom (TV iz opisa koji koristim kao monitor) i samo malo otvorim pricu... kad covek poce da me ponizava, kao, ma nemas ti ovakav HDR (covek koristi neku filipsovu kantu koja nije 8k), plus udjem u opcije njemu stoji 1080p i pokazem mu... ali ne, on mene ubedjuju da tako mora, tamo vamo da ne davim...

I sta je epilog. Da na tom TeVeu nema gratis sata, a jos je i skuplje za 100 dinara i naravno moj glupi drugar poveruje njemu, a ne meni i kaze "ajde ovde cemo, manje me bole oci" :D .
Jos kao neki tamo momci pocese da mi objasnjavaju kako je 8k super ovo ono... sto je najgore, ne zele da prevare, vec stvarno neznaju.

Neprijatni razgovor zavrsavamo tako sto mu ja kazem, ma bice brate 8k na PS5 dogodine, nece TV da ti propadne... gde mi on kaze, ma brate vidis da ovaj Pro pustili pre par meseci, nece Petica jos par godina...

I tako... ne znam sto sam morao ovo da ispricam :D Valjda sto sam se celi dan smejao situaciji i neznanju par ljudi, a nemam kome da se izjadam u okruzenju :D
jer se niko ni ne razume.
 
Hahaha, klasična priča :) Neznalica je more u ovoj zemlji a potpuno su ubeđeni u ono što tvrde. Pokažeš mu crno na belo al ne... on je u pravu. I taj Filips krš verovatno nije video HDR sa svojih 300-400 nita i 8 bita panelom :)

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Govori 100% za TF2 i ja se nadovezao ispod.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Titanfall 2 je besplatna uz PS+. Kažete da vredi ? Bolje da uplatim PS+ i da je dobijen, nebo da je kupujem ako vredi.
 
LJudi moze li se ista igrati na soniju bez proklete pecurke??Kao nekad na strelice?
 
LJudi moze li se ista igrati na soniju bez proklete pecurke??Kao nekad na strelice?
Nekolicina igara, fudbal i Gran Turismo da. Sve ostalo u glavnom NE. Tako i treba da bude.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Onda PS+. Samo sačekati akciju. Mada u sada ima ta 40$.

Kupih juče Unravel Two. Žena mi uzela 5 sati skoro igranja te igre. Opuštena za dva igrača istovremeno.

https://store.playstation.com/en-us/product/UP0006-CUSA10483_00-COLDWOODPIKE0000


Ima li još neko preporuke za slične igre, dva igrača istovremeno (sem NBA i PES).
Od mene preporuka za LEGO igre. Sve imaju coop, samo izaberi "temu" koja ti se sviđa pa uzmi tu igru.

Sent from OnePlus 7 Pro
 
Onda PS+. Samo sačekati akciju. Mada u sada ima ta 40$.

Kupih juče Unravel Two. Žena mi uzela 5 sati skoro igranja te igre. Opuštena za dva igrača istovremeno.

https://store.playstation.com/en-us/product/UP0006-CUSA10483_00-COLDWOODPIKE0000


Ima li još neko preporuke za slične igre, dva igrača istovremeno (sem NBA i PES).
Ako je i dalje na cdkeysu ispod 40 dolara, mislim da jeftinije neces naci

A za dvoje a way out, bjezite iz zatvora zajedno :D
 
Nov sam u PS4 svetu. Može li neka preporuka za igrice tipa Uncharted? I šta još generalno valjda odigrati? Pozdrav [emoji3]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Horizon: Zero Dawn
God of War
The Last of Us Remastered
Days Gone
Infamous: Second Son
Until Dawn
Ratchet & Clank
Shadow of the Colossus
Tearaway Unfolded

Diablo 3: Eternal Collection - odličan za coop
 
Poslednja izmena:
Hvala puno. Za Horizon Zero Dawn i The Last Of Us sam već dobio preporuku, definitivno moram pogledati i ove ostale. Hvala [emoji3][emoji3][emoji3]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
havy rain, nisam cuo za tu ugru :trust:
 
Nazad
Vrh Dno