Šta je novo?

PlayStation - Diskusija o igrama

Sony kupio Insomniac Games:

Sony Interactive Entertainment ("SIE") announced today that SIE has entered into definitive agreements to acquire Insomniac Games, Inc. ("Insomniac Games"), a leading game developer and long-time partner of SIE, in its entirety. Insomniac Games is the developer of PlayStation®4's (PS4™) top-selling Marvel's Spider-Man and the hugely popular PlayStation® Ratchet & Clank franchise. 

Upon completion of the acquisition, Insomniac Games will join the global development operation of Sony Interactive Entertainment Worldwide Studios ("SIE WWS").

Insomniac Games is the 14th studio to join the SIE WWS family. This addition furthers SIE's continued commitment to creative excellence and innovation in game development exclusively for the PlayStation platforms.
 
Je l' probao neko Wolfenstein Youngblood? [emoji846] Po gameplay klipovima, izgleda brutalno [emoji851]

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Teško da na 1GB može da stane sta SEM par videa i koja slika [emoji23]

Pitanje:
Da li igre koje ja imam na PS4 preko psn plus koje sam dobio mogu da dijelim sa drugom da ih igra i on na svojoj konzoli?

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
Haha mislio sam na 1TB [emoji38]

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Vredi li?
a66ba941fe3047ff4a9dda62b2089b55.jpg
 
^
Ne bih bas rekao, na PC-u je isla i za 5e... Za PS je isla i za 12$ (bas ta kolekcija, nek proveri na psprices.com)... Za te pare pre bih uzeo Bioshock kolekciju (ako nije igrao)...
 
Vredi sto se tice da je igra odlicna, cena je druga prica, ima na razmeni neko da zabadava prodaje sigurno matora je igra.
 
Igra je vrh ali bila je i jeftinija na ps store. Ja sam isti edition uzeo za 10€ pre par godina na nekom popustu.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Znam da je bilo i jeftinije,mozda cak u skorije vreme bilo na snizenju.
Igrao sam na Pc,sad bih uzeo za Ps4.

A vredi li ovo izdanje sto se tice Dlc dodataka ili dovoljno obicno izdanje?
 
Da li NBA2K18 moze da se igra sa 2 igraca (kao npr PES)? Ne igram pa nemam pojma. Kupio sa ranije NBA2K15 ali deca kazu da ne moze sa dva igraca (ili ne znaju) a svakako nam je u medjuvremenu riknuo disk pa moram da ih ponovim.
 
Kako me moze, svaka sportska igra mora da moze. Poslednjih deceniju ipo a i vise moze 4 igraca. Pes do 2008 valjda je moglo 3 na 3.

Nba2k2018 sigurno moze

Sent from my SM-J330FN using Tapatalk
 
PS Plus - September 2019 | Batman Arkham Knight + Darksiders III

 
Hebem im seme i pleme,obe imam... :)
 
Zar nije neki Betmen bio pre dva meseca? Singapur store je doduše u pitanju?

Edit: Da, bio je. Morao sam da ulključim PS da vidim :D
 
Poslednja izmena:
Meni zadnja 3 meseca PS+ katastrofa (moze aktuelni da prodje ali nisam ni sa njim odusevljen)...
Jedino pozitivno je da sam dobio 24meseca ps+ za 45e zbog baga na amazonu, inace ne bih zalio uopste da nisam produzio...
 
Da. Ništa pametno, osim Detroita, koji sam i sam kupio pre nego što su se setili da ga daju za 7$.

I ja sam ga ulovio, PS+ nešto baš jeftino (pisao sam o tome u nekoj temi :D) za SEA region, inače ga ne bih kupovao. Kako dele ove igre i ne nameravam da ga ponovo uzimam (mada imam još 2/3 vremena da ga koristim).
 
Meni zadnja 3 meseca PS+ katastrofa (moze aktuelni da prodje ali nisam ni sa njim odusevljen)...
Jedino pozitivno je da sam dobio 24meseca ps+ za 45e zbog baga na amazonu, inace ne bih zalio uopste da nisam produzio...
Previše očekujete (uključujući i ti) od PS+ pretplate. Njena svrha je mogućnost igranja online igara koje imaju MP komponentu (F2P igre npr. ne zahtevaju pretplatu, dok na XO zahtevaju). Svakog meseca dobijate dve besplatne igre i to je samo pride uz online komponentu! Platite 40-50€ za pretplatu od godinu dana (to je 24 igara) i niste zadovoljni? Lol, pa to dođe oko 1,67-2,08€ po igri! Alo :D Mnogo li je? U krajnjem slučaju niko Vas ne tera da plaćate pretplatu.

Mene MP ne zanima i ne plaćam PS+, ali daleko od toga da nije isplativo biti pretplatnik.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
^
Ja makar nisam kukao i pljuvao kao jedan clan koji je za svaku najavu aktivan, par minuta posle ps+ najave bane da se olaksa po Soniju... :)

Imali su i dobrih igara uz PS+ i stoje mi u backlogu... Which reminds me mogao bih Destiny 2 dinstaliram i dudaram... :)
 
^
Ja skoro obnovio, imam fore do 2021., u zavisnosti od situacije sa PS5icom mozda i ne stignem da odigram sve pokupljeno uz ps+ na cetvorci... :)

Obrni-okreni, kupuj "aaa" ekskluzive za PS, ovaj ostatak ce pre ili kasnije doci na dobos za dzabe...
 
Poslednja izmena:
Imate li neku preporuku za ranac/torbu za pakovanje konzole? Neće nešto mnogo da se nosi, samo od stana do auta, ali ne bih tumbao sve u običnom rancu. Čisto da ima fine držače za samu konzolu i kontrolere. Našao sam nesto ovako na aliju

US $10.90 37%OFF | Handbag Multifunction Bag for PS4/PS4 PRO slim mi Original size Protect Shoulder Carry Bag Canvas Case For PlayStation 4 Consol
https://s.click.aliexpress.com/e/DFrqMXXi

Sent from my Oneplus 7 Pro using Tapatalk
 
Da li se može ubaciti neki dodatak za SP u 2K19?

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока
 
Postoji li neki Patch za pes 2019 sa komplet našom ligom?
Ubacio sam neki Patch sa pravom imenima klubova itd...
Međutim, Bundesliga je ok, ali španska liga nema original imena i dresove... Kao npr i Srbija, nema prave dresove itd...
Predlog neki za Patch...
Hvala.

Gesendet von meinem EVR-L29 mit Tapatalk
 
Imate li neku preporuku za ranac/torbu za pakovanje konzole? Neće nešto mnogo da se nosi, samo od stana do auta, ali ne bih tumbao sve u običnom rancu. Čisto da ima fine držače za samu konzolu i kontrolere. Našao sam nesto ovako na aliju

US $10.90 37%OFF | Handbag Multifunction Bag for PS4/PS4 PRO slim mi Original size Protect Shoulder Carry Bag Canvas Case For PlayStation 4 Consol
https://s.click.aliexpress.com/e/DFrqMXXi

Sent from my Oneplus 7 Pro using Tapatalk
Tako sam nesto i ja planirao naruciti,nikako samo da se resim.
Gledao sam malo komentare negde i uglavnom ima pozitivnih,mada ima i negativnih,kao sto ce uvek biti.
I ima treba tako zato sto putujem redovno i ne volim da nosim u kese razne i ranceve.
Mislim da je ovo fina torba i cena nije neka velika i verovatno cu uzeti.
 
Nazad
Vrh Dno