Šta je novo?

PlayStation - Diskusija o igrama

Vredi li sada davati 50€ za F1 2019?
Uskoro bi trebalo da izadje F1 2020???

Bogi, ne vredi, ali sve je to relativno...uglavnom nismo baš racionalni kad nešto jarko želimo, ali često spuštaju cenu, pa se malo strpi.
Veliki je pomak u odnosu na F1 2018, pre svega mislim na "handling", koji je sada milina ako imaš volan.
Ja kao zaluđenik za F1 serijalom, ne bih davao te pare sada...brzo će opet dole.

F1 2020 treba očekivati jun/jul, ali vidiš i ovo s virusom...tako da, ko zna.

*Vidim da si našao za 25€, to je već OK.
 
Poslednja izmena:
Bogi, ne vredi, ali sve je to relativno...uglavnom nismo baš racionalni kad nešto jarko želimo, ali često spuštaju cenu, pa se malo strpi.
Veliki je pomak u odnosu na F1 2018, pre svega mislim na "handling", koji je sada milina ako imaš volan.
Ja kao zaluđenik za F1 serijalom, ne bih davao te pare sada...brzo će opet dole.

F1 2020 treba očekivati jun/jul, ali vidiš i ovo s virusom...tako da, ko zna.

*Vidim da si našao za 25€, to je već OK.
Nemam Volan, još uvek [emoji23]

Gesendet von meinem EVR-L29 mit Tapatalk
 
Aktualizovana ponuda igara na PS-u, par interesantnih naslova za/ispod 20e. Izmedju ostalog PES20, Days Gone, Shadow of TR, neke su doduse skuplje nego u prethodnoj ponudi.
 
Imam oba naslova još day one tako da mi je ovaj mesec nebitan. Ali posle U trilogije koju su dali pre koji mesec, ovo je lep gest. Sigurno ide neka u5 najava za koji mesec ili prilikom predstavljanja ps5

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
S obzirom na stanje u Naughty Dog-u zadnjih godinu dana, teško da će se čuti nešto o nastavku u skorije vreme. Čak i da neki tizer eventualno bude nekada, od njega do izlaska će proći godinu - dve (čak i da su odvojili neki tim za ovaj deo i krenuli sa razvojem par godina pre takve najave).

Mada što se mene tiče, mogu da nastave da istražuju i da donesu neki novi IP i franšizu, a Uncharted serijal ostave malo da odmori. Naravno nakon što srede interne stvari poslovanja.
 
Ako se ne varam The Lost Legacy je radio neki ND-ov studio, ili "B" postavka, koji je vec bio zaduzen za neke lvl dizajn elemente u U4rci. TLL je na kraju ispao sasvim korektno, cak je posluzio i za eksperimentisanje sa novom semi-open world (#jakozemsko kao protagonista) formulom.

Slazem se sa gore navedenim, trebaju interno prvo da srede stvari i ne bih imao nista protiv da probaju sa novim IP-em.
Ali licno smatram da cemo videti makar jedan Uncharted naslov negde na polovini EOL ciklusa PS5-ice, previse je "mamutski" naslov za Sony da bi preskocili jednu generaciju.
 
The Lost Legacy je zapravo bio odličan deo [emoji849]

Sent from my GM1900 using Tapatalk
 
Bloodborne GOTY je 12 funti na UK storu još mesec dana.

Džabaka za vrv najbolju action svih vremena.
 
TLoU2 delayed indefinitely....
[emoji849]

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Po Evropi neki već dobili diskove.

PWSSaGu.jpg
 
Da da, Australija i Evropa, poslali im ranije. Kod mene se već skinula, ali je još pod katancem. Možda se i nama sa digitalnom verzijom posreći i puste nam ranije, kako bi se solidarisali ;)
 
Lowest price ikada mu je 21usd, tako da i da sacekas neces mnogo ustedeti..

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Sa koje stranice uzeti PSN US gift card?

Ima li ko kakve preporuke?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Cdkeys

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
G2A je najboji ali od kad je pocelo ovo cene su povecali tako da nista
 
Amazon je najbolja i najsigurnija opcija.
 
Kakav je Final Fantasy 7 Remake, ko je igrao demo? Mrzi me da skidam jer prespor je dl na konzoli... Jel teska jako igra, ako jeste onda bih batalio jer nemam zivaca ... Nikad nisam nijednu igru iz serijala probao .. Vidim da je fajt na foru da stopiras borbu pa iz menija biras neke special napade i ability-je.. u nedostatku igara a viska vremena ovo bih mozda i pazario
 
Mrzi me da skidam jer prespor je dl na konzoli...
Kako kome. Juče sam baš nešto skidao (poveće) punom brzinom, bez ikakvih problema. Ili je do tvojih podešavanja između rutera i konzole ili do provajdera...

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Kakav je Final Fantasy 7 Remake, ko je igrao demo? Mrzi me da skidam jer prespor je dl na konzoli... Jel teska jako igra, ako jeste onda bih batalio jer nemam zivaca ... Nikad nisam nijednu igru iz serijala probao .. Vidim da je fajt na foru da stopiras borbu pa iz menija biras neke special napade i ability-je.. u nedostatku igara a viska vremena ovo bih mozda i pazario

Što se težine tiče postoji classic mode gde si ti skoro pa pasivni posmatrač. Oni su to zamislili da vuče na orginal ali nije ispalo kako treba tako da je za preporuku igrati normal. Fajt nije baš na stopiranje. Ima dosta button mashinga i dosta je akciono orijentisan a pri izboru specijalnih poteza, magija i ostalo ulazi se u slow mode. Meni lično je legao ovakav sistem borbe.

Nebitno je što nisi ništa iz serijala igrao pošto je svaka igra priča za sebe. Većini je omiljen FF7 pa su se zato i odlučili na remke ovog dela. Vodi računa samo da ovaj remake nije cela igra već epizoda. Nisu mogli ceo FF7 da spakuju u jednu igru modernog izgleda. Ne znam tačno koliko će biti epizoda ali što se mene nebitno je samo da se drže kvaliteta.
 
Aha tnx, uzecu je onda
 
Aha tnx, uzecu je onda

Pričekaj još koji dan za svaki slučaj, razmisli, pošto do sada nisi igrao ništa od FF. Ja ću uzeti svakako jer mi je ovo omiljeni deo.

BTW počeli su i review-ovi da se pojavljuju.
 
Nazad
Vrh Dno