Šta je novo?

PlayStation - Diskusija o igrama

Jel su ovo pukli ps serveri? Od jutros neće online igre da mi rade.

Edit:
Telekom Srbija zeza. Napravio hotspot preko Telenora, sve radi.

Edit2:
Proradilo. Ugasio i upalio ruter.
 
Poslednja izmena:
Jel ima neko neku preporuku za usb mic za sony? A da moze kod nas da se kupi za razumne pare..
 


Odlican intervju... :)
 
Moguće multiplejer.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Vidim ja da cu da odustanem od PS5 i da se vratim kompu. :D
 
Sad javili, Last of Us 2 ekskuziva za PC... NOT :) Kako ljudi naprave priču ni iz čega, al lagano...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Počeo sam da igram AC od početka, stigoh do AC 3. Imam na PS4 Pro i na PC, pošto je mnogo bolje odrađen za PC igram tu.
Sada nastaje dilema. Kupio sam sve delove AC sa svim DLC za svaki deo ali za PC. Međutim, tu je i PC koji sve to može da tera na ultra 1440p lagano 60fps.
Kakav je fps u AC za PS4 Pro?
Najviše me interesuje za Odiseju i Oridžins. Takve igre bi valjalo odigrati na boljoj konfiguraciji s obzirom koliko su lepo odrađene.
 
Hoce da ima to crno na belo... :)

Sacekaj ps5 pa odigraj sve k'a co'ek...

Mislim, nije da ne mozes da kupis i kontroler za desk, ali opet nije to to... :p

Da je pitao za RDR2 pa da mu kazemo da odigra na konzoli koja je superiornija platforma za taj naslov... :D
 
Počeo sam da igram AC od početka, stigoh do AC 3. Imam na PS4 Pro i na PC, pošto je mnogo bolje odrađen za PC igram tu.
Sada nastaje dilema. Kupio sam sve delove AC sa svim DLC za svaki deo ali za PC. Međutim, tu je i PC koji sve to može da tera na ultra 1440p lagano 60fps.
Kakav je fps u AC za PS4 Pro?
Najviše me interesuje za Odiseju i Oridžins. Takve igre bi valjalo odigrati na boljoj konfiguraciji s obzirom koliko su lepo odrađene.

Meni ne smeta 30fps na PS4 Pro. Posle nekog vremena zaboraviš na to. Ipak je tu vrhunski HDR na 55" TV-u u fotelji. Sa druge strane ceo dan sedim ispred računara (prokleti posao) pa mi PS4 dodje kao terapija :)
 
Dilema je jer bih morao sve opet da kupujem [emoji2961]

A što se tiče RDR2, više bih voleo da sam sačekao i odigrao na PC ali i na PS je bilo super iskustvo [emoji16]

Što se tiče PC-ja, on se koristi isključivo za gaming. Tu su svi kontroleri i povezan je na isti TV na kom je i Sony tako da ne gubim taj "kauč doživljaj" svakako [emoji16]

Kako ste vi zadovoljni Odisejom i Oridžins na PS?
 
Odigrao sam Odyssey na PS4 Pro i odlično radi. Barem po mojim standardima. :)
 
Super, dakle lepo je optimizovana za PS4 [emoji1783]

Pa dilema je jer bih da počnem da trošim pare na nešto drugo sem na gaming [emoji38] 2019 me ubila sa onim akcijama na PS prodavnici [emoji15]
 
cheapestgamestore.com
Šta mislite o ovom sajtu? Da li jeko kupovao igre,da li su pouzdani? Imaju dobre akcije, ili možda ima neki bolji sajt sa super akcijama neko mi pošalje?
 
Here’s a free #GhostOfTsushima PS4 Dynamic Theme [emoji262]

Americas: BEFB-AMNR-R4F6
Europe/AU/NZ/Russia/Middle East/Africa/India: 38BE-G6N8-L93A
Japan: N4TK-59NH-2LH3
Korea: EM56-NTNC-EHX8
Rest of Asia: DHLN-HANF-F6LH

Codes expire Jan 31, 2020. Redeem region-specific code on PS Store.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
cheapestgamestore.com
Šta mislite o ovom sajtu? Da li jeko kupovao igre,da li su pouzdani? Imaju dobre akcije, ili možda ima neki bolji sajt sa super akcijama neko mi pošalje?
Hakovani nalozi su to pa je tako jeftino, samo lijepo usminkano na prodavnicu

Razmenaigara.com tu fino provjereno kupis
 
Hakovani nalozi su to pa je tako jeftino, samo lijepo usminkano na prodavnicu

Razmenaigara.com tu fino provjereno kupis
Šta to znači hakovani nalozi? Ne mogu se igrati ili šta. Može li nešto naškoditi konzoli? Nov sam pa ne znam.

Послато са Mi A2 помоћу Тапатока
 
Šta to znači hakovani nalozi? Ne mogu se igrati ili šta. Može li nešto naškoditi konzoli? Nov sam pa ne znam.

Послато са Mi A2 помоћу Тапатока
Prvo znaci da nekome otimas nalog
Drugo znaci da ti je max igranja 6 mjeseci dok te on ne deaktivira sa naloga
Trece ako mu ne bude mrsko slati poruke ps suportu moze te deaktivirati odmah
Cetvrto u rijetkim slucajevima moze se dobiti ban konzole, ako on pokrene sve to na Sony suportu pa oni krenu provjeriti i sl.
Jel ti vidiš koje su cene ovde?
2000 disk Mafia 3.
Sigurna kupovina i sugurno prazan džep! :)
Pa brate sta hoces djabe da ih dobijes, poredis hakovani nalog i disk varijantu, haj bar da poredis sa Share varijantom jer to jeste, a mozes mafiu dosta jeftinije naci, a iskreno bolje je preskoci koliko je bar meni losa bila :D

Pa svaku igru mozes na Share dobiti jeftinije od bilo kakvog sajta, evo sad oko nove godine sve igre su bile na masovnom snizenju
A gore kad kupis isto imas Share igre ali gdje je drugoj strani to nametnuto, a ne svojom voljom jer su mu provalili u akaunt
 
Poslednja izmena:
To znači da u svakom trenutku možeš da izgubiš pristup nalogu i ostaneš bez igre.

Inače Mafia 3 je na US popustu za 10$. A i to nije strašna cena za disk koji opet možeš da prodaš kada pređeš igru.
 
To znači da u svakom trenutku možeš da izgubiš pristup nalogu i ostaneš bez igre.

Inače Mafia 3 je na US popustu za 10$. A i to nije strašna cena za disk koji opet možeš da prodaš kada pređeš igru.
Pa eto sa nekim od radis Share i ispadne te ili 4 ili 6 dolara zavisi jesi li gost ili Nosioc
A nisi je nikome oteo, a isto dobijes kao gore na toj prevari
 
A ovaj spacenetgameshop.net
Ja kod njih kupio nalog. Jel su i oni Fake?
Treba mi Spider-Man i Shadow of the Tomb Raider. Ok cena i pouzdan. Ima li ko?
 
Poslednja izmena:
A ovaj spacenetgameshop.net
Ja kod njih kupio nalog. Jel su i oni Fake?
Treba mi Spider-Man i Shadow of the Tomb Raider. Ok cena i pouzdan. Ima li ko?
Isto samo "domace"

Sacekaj spidermana, ja ga uzeo za novu godinu za 20 dolara u Share varijanti, biti ce opet po toj cijeni ili blizu

Psn4.con eto tu mozes vidjeti je li neka igra na snizenju
A sigurno sam vidjao na Razmenaigara.com da ima spidermana oko 1000 dinara
 
Poslednja izmena:
Svaki nalog za koji nemas pw za email na kom su racunaj da moze da prestane da bude tvoj bilo kad

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Svaki nalog za koji nemas pw za email na kom su racunaj da moze da prestane da bude tvoj bilo kad

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Ma haj i da nemas pw od maila, ali da znas da je taj neko siguran s kim dijelis nalog pa je bar meni ok

Ma ovoga ima po telegramu, po grupama, akaunta se more prodaje hakovani oni ih tamo i nabavljaju pa preprodaju
 
Znači ne mogu da znam koliko su sigurni ako mi nisu neki znani prijatelji.
Najbolje kupiš lepo disk, odigraš i na KP ili oglase pa koliko izvučeš.
Nema bojazni od gašenja i banovanja konzole. Samo malo skuplje majku mu!
 
Nazad
Vrh Dno