Šta je novo?

PlayStation - Diskusija o igrama

Pa ne bi trebalo juce sam drugaru uzeo ps4 pro sa garancijom i 2 dzojstika 250 eur, a i ovde na oglasima bench ima za 270 pro, a slim verzije i oni prvi pod 170 eur
 
Last of Us Remastered je juče dobio neočekivani peč, verovatno samo spremanje za PS5. Međutim, učitavanje je smanjeno na PS4 sa 40-50 sekundi na 8-13 :) Moj PS4 Pro, brojke za start new game i continue na prvom paljenju konzole konkretno. Kada se ide na load kad si već u igri je 5 sekundi a nakon zaginuća si nazad bukvalno za dve sekunde, restart encounter ispod sekunde...

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 
Klik na ovaj link gore i odgledao taj video od 3 minuta i opet mi se igra tlou 1 a 2jku sam na mišiće završio i hteo da prekinem kad su me naterali da igram sa onom steroid trip ženskom [emoji57]

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Middle-earth: Shadow of War i Hollow Knight: Voidheart Edition su PS Plus igre za novembar.

A da, i Bugsnax za PS5 kao bonus.
 
Opa, ovo je sjajno. Hollow Knight imam i prelazio sam ga 40-tak sati. Igra košta 12 eura, bukvalno smešna cena za ono što nudi

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 
Elite Dangerous Horizons Ekspanzija od danas free.Imamo Balkan Exyu squadron formiran pa dođite da se družimo + akcija za celokupnu igru je 9 $ na US store do 12 novembra!!

Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Ne znam kako mi je u potpunosti promakao ovaj Shadow Of War do sada, eto razonode za novembar kad se zavrsi Vampyr.

HollowKnight je istinsko remek delo, ali u poslednjoj trecini postalo pretesko za moje prste. :D

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Worms Rumble, Just Cause 4 i Rocket Arena su PS+ igre za decembar.

Oni koji nemaju PS+ pretplatu, imaju besplatan multiplayer vikend.
 
Ako su slabije obicno daju tri kao i do sada.
 
Womsi mogu da budu zanimljivi, kažu da hoće da naprave uspeh kao Fall Guys, pa su ih zato ubacili u PS Plus.
 
Presao sam Ghost of T. pre par meseci i odma izbrisao (malkice dosadila, ali ne skroz samo na umesto 3 sata dnevno na pola sata, sat) , e ovo mi se nikad nije pre desilo sa 20 god igrackog staza da mi igra fali , mozete da kazete da postaje repetetativna kasnije ili slicno, ali najbolja igra ikada jeste i najbolja ikad graficki odradjena.
 
Cyberpunk 101GB preload na PS4 Pro. Ja reko biće oko 70 kao na PC...

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 
Zna li se hoće li biti 10og još neki patch ili je tih 102GB sve za sada? Cyberpunk i CoD i ode hard...

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
101 jer je ubacen i day one patch verovatno.. inace oko 66gb je..
 
Bio je danas i 1.02 patch od oko 25GB

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Evo skinuo i to malopre, ali ne pomera se od 102GB, nije mi baš jasno...

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
"zakrpa" tj patch. Krpi što se treba krpiti unutar fajlova od igre, tj overwrite-uje ih. Zato i zauzima isto.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Aha, jasno. Hvala.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Meni za prvu ruku instalirao samo sa diska, pakao koliko je mutno sve, oni hintovi sa Reddit (za izostravanje slike tako sto se gase efekti i podize brightness) su cista autosugestija. To valjda tako treba za sada, a?

Sent from my SM-G988B using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Mutnoća me i ne nervira koliko loš HDR. To je jedino čemu sam se nadao da će biti OK na konzolama. Kad se igra pebaci na HDR sve izgleda isprano jer nema crne boje što se i može videti na donjem videu. Može se malo štelovati nivo crne ali se onda ubijaju detalji. Sve u svemu preporuka je isključiti HDR. J*biga



A ko razmišlja o kupovini na base PS4 nek pogleda ovo

 
Poslednja izmena:
Hajde probacu bas danas, gasenje hdr jos jedino nisam probao. Najcrnje je sto sam igru pokrenuo u kombou ps5 + cx tv i dobio misa s masnom u najmanju ruku. Jel su negde komunicirali kada ce izaci taj update za hdr?

Sent from my SM-G988B using Tapatalk
 
Imaš gore video. Ja sam igrao oko 3 sata juče. Onako. Drži se na 30 sa padovima. Mutno je i ne radi HDR kako treba.
 
jel ima neko first-hand utiske kako radi na ps4 pro?
Ja igram, ima padova, posebno kad voziš ali je većinom 30fps. Meni i izgleda lepo i radi zadovoljavajuće, nemam fraps da merim stalno fps hbg :) Bag ni jedan nisam video, ako bude obavezno idem da plačem po jućubu

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno