Šta je novo?

PlayStation - Diskusija o igrama

Ja sam odusevljen sa ovim tomb riderom, nisam ga igrao, bas je ekstra igra ko je voleo uncharted tjt
 
^ Ako si oduševljen ovom igrom, koja je najgora od svih iz edicije novije generacije, šta ćeš tek reći za ostale...

Da se razumemo igra nije loša, ali nije ni dobra... Pogotovo što su uprostili i obesmislili sve skillove do maksimuma...

Lara je još ružnija, a Jonah je ponovo promenio rasu...

46qsk72evdo11.png




Po meni, Tomb raider iz 2013 je najbolji i najkompleksniji od svih novije generacije... Tu skillovi imaju smisla, i moraš da racionalizuješ njihovu distribuciju... I dan danas se "plašim" onih vukova iz prvog dela...
 
Poslednja izmena:
Ako cemo tako, meni je prvi TR iz 1996/1997 najbolji :D

Al realno, prva igra sa potpunim 3D prostorom...

A nikako da zaigram poslednja tri dela, imam ih odavno u kolekciji (doduse na Steam-u za PC).
 
Poslednja izmena:
Ja sam odusevljen sa ovim tomb riderom, nisam ga igrao, bas je ekstra igra ko je voleo uncharted tjt
Ja igram ponovo, prešao sam day one na Pro... a sad prvi put u zakucanih 60fps na PS5 :) Nikad nisam prešao dlc grobnice pa eto malo i novih stvari. I dalje prelepo izgleda, odlično rešenje antialiasinga su primenili.

@Audioslave Prvi Tomb Raider mi je još uvek omiljena igra svih vremena. Ništa ne može da zameni taj osećaj kad sam je prvi put upalio na iznajmljenom Soniju :) Sve posle toga je bilo bleda kopija

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Svakako odigraj, vredi...

I to redosledom Tomb Raider 2013>Rise of the Tomb Raider>Shadow of the Tomb Raider

Pa sam proceni koja je najbolja...
 
Bas kako arheolog kaze, bas je full na 60fps, a podseca me kad sam igrao uncharted 4 koja je bas ostavila jak utisak na mene kao neki film da sam gledao, a ovo me bas podseca na to tj dosta su slicne kad se pogleda, rusenje aviona, ostrva, dzungle, blago, pa kad se u uncharted onaj mali bezi iz doma preko zgrada onih, tako ovde lara isto mala se penje. Bukvalno identicne igre sa lepom pricom, svakako cu da predjem valjda za to vreme izadje hitman
 
Konačno stigla knjiga [emoji3]
c676122f28845b54f3d679ea0c9f31e0.jpg


Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
SoTR meni odličan bio, kad se setim...sa svim dlc dodacima. Čak ni juriš na Platinu, dodatna dva prelaženja "One with the Jungle" i "Deadly Obsession", nije mi bilo smaranje... A, sad, da li je lepša ili ne...kome je još lepota bitna. (?) Bitno je ono šta nosi...u sebi. :D

Nedavno sam prešao i GoT ... Šta reći za tu igru osim...wow. Nemam reči kako me je "vozila" od početka do kraja, kako su je odradili generalno gledano, baš mi je "sela". Nikad lakše nisam jurio do Platine, uživancija mi je bila...odlično iskustvo.
 
Jel neko uspeo da predje sa disk igre na digitalnu a da mu ostanu podaci?

Uncharted 4 je u pitanju, kad sam skinuo digitalnu verziju, nudi mi da igram od pocetka, nigde nema da nastavim.
 
^ Ja neki dan nisam uspeo sa HZD, ali navodno su bile za različite regione...
 
Jel neko uspeo da predje sa disk igre na digitalnu a da mu ostanu podaci?

Uncharted 4 je u pitanju, kad sam skinuo digitalnu verziju, nudi mi da igram od pocetka, nigde nema da nastavim.
Jel igraš sa istog naloga u oba slučaja, jesu li igre evropske verzije ili se možda razlikuju i na kraju jel fizički vidiš save od prethodnog igranja?

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 
^ @arheolog neki dan sam na sopstvenom primeru potvrdio da nije dovoljno da se poklopi samo region (npr. EU), već mora da se poklopi i podregion da bi save radio... Za HZD ima tri podregiona u EU regionu, ja sam imao save sa jednog podregiona, HZD CE sa drugog podregiona (oba podregiona su EU) i save game ne radi...

Ne znam kakva je situacija sa Uncharted 4...
 
Igram sa istog naloga, tj samo jedan i imam. Nisu iste verzija jer disk je evropska (r2) a nalog je USA.. Zato i stoje instalirano kao dve odvojene igre.. A vidim fizicki save od prethodnog igranja na disk verziji, digitalnu nisam ni igrao, samo sam hteo da vidim jel mogu sa njom da nastavim..
 
Igram sa istog naloga, tj samo jedan i imam. Nisu iste verzija jer disk je evropska (r2) a nalog je USA.. Zato i stoje instalirano kao dve odvojene igre.. A vidim fizicki save od prethodnog igranja na disk verziji, digitalnu nisam ni igrao, samo sam hteo da vidim jel mogu sa njom da nastavim..

Ne možeš, nisu kompatibilni sejvovi različitih verzija...

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 
Control: Ultimate Edition, Concrete Genie i Destruction AllStar su PS Plus igre za februar.
 
Concrete Genie-fenomenalna igra....

Sent from my SM-A307FN using Tapatalk
 
Control je sjajna igra, ne smem ni da zamislim kako ce da izgleda PS5 verzija
 
Za Ultimate Edition je patch besplatan
 
Next gen peč za Control stiže 2. Februara kad i igra na PS Plus :) Dva zaredom sjajna meseca. Ovaj Destruction allstars deluje skroz zanimljivo... Destruction Derby multiplayer :)

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 
+1

Taman dobro dosao Control dok se CP2077 ne dovede u red.

Sent from my SM-G988B using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno