Šta je novo?

PlayStation - Diskusija o igrama

Trenutno igram AC: Odyssey, 35h u igri do sada. Odlična igra, uzeo sam bio Gold verziju i vredi. Mada je Gold verzija bila povoljnija pre koju nedelju.

Sent from my MIX 2 using Tapatalk
 
Da je obnažena, pa i da razmislim, ali zbog oružja ili neke muzike... :D Ili, pak, grešim?

Da, 32,99$ čini mi se da je bila.
 
Poslednja izmena:
Croft edition obavezno, to je u sustini dodat season pass sa 7 DLC ova (svaki je otprilike 45-60min side questa sa novom grobnicom).
Pravo iskustvo je igrati tu kompletnu verziju i raditi DLCove kako se otkljucavaju u toku price, a ne kasnije kada se zavrsi main story.
 
Lara (Shadow) i AC (Odyssey) po 23,99$...vredi li?
Znam da je manje-više sve to subjektivno, ali...neka objektiva.

Odysseya vrijedi duplo :D

Trenutno igram AC: Odyssey, 35h u igri do sada. Odlična igra, uzeo sam bio Gold verziju i vredi. Mada je Gold verzija bila povoljnija pre koju nedelju.

Sent from my MIX 2 using Tapatalk

I ja sam tako nesto mozda 37h, ja sam se zaljubio u igru iskreno meni nema dalje :D
U atini sam sad, tacnije onaj questva majkom po otocima i znam po jaranu da nisam blizu kraja i drago mi je bas da je ono odužim i fino odigram :D
 
Da li je moguće da su konačno objavili datum izlaska.
Živo me interesuje kako su odradili scenu sa
Cloud-om u ulozi ženske
:D
 
Trenutno igram AC: Odyssey, 35h u igri do sada. Odlična igra, uzeo sam bio Gold verziju i vredi. Mada je Gold verzija bila povoljnija pre koju nedelju.

Sent from my MIX 2 using Tapatalk

Gold bese sa season pass-om? A onaj paket iznad (ultimate) dolazi sa jos 2 remastered igre? (AC3 i rogue)

Inace vezano za TR- nista bez Croft edition u poslednjoj verziji, grobnice su najbolje u celoj trilogiji. Ja obrnuo kec (2013) i RoTR, isto solidne igre, mada je RoTR vise ispeglan, setting i prica su mi vise legle u 2013. SoTR, prica je mozda najgora, setting izmedju ova dva, ali grobnice (zagonetke) su highlight igre (u 1/2 su samo tu onako radi reda)

Kako nisu za US kada su uvek na svakom sale ubacili neku (relativno dobru) igru za smesne novce? Komotno 50% ustede u odnosu na EU na kraju godine izadje kada se sve sabere.
 
Poslednja izmena:
Gold bese sa season pass-om? A onaj paket iznad (ultimate) dolazi sa jos 2 remastered igre? (AC3 i rogue)

U Gold ide osnovna igra + Season Pass + AC3 Remastered + Liberation.

Ultimate obuhvata i neke kozmetičke dodatke za Odyssey.
 
Poslednja izmena:
Zavisi koliko volis klasican TR i resavanje zagonetki... :) Ja sam obrnuo vanilu na disku kada je izasla i obrnucu opet Croft kada bude povoljna jer su grobnice bas odlicne.

Iskreno ja bih sacekao na snizenje (bice sigurno ~20$ do kraja godine) i odigrao TR i RoTR ako vec nisi (ako su trenutno jeftine).
Generalno mislim da je novac bolje ulozen na par drugih igara na trenutnom sale-u, recimo Spidey+HZD Complete+Detroit, DBC igram upravo i odlicna je... Ali ako ti se bas igra TR...

@Corvus

Videh, mislio sam da uz samo uz UE idu remastered verzije (mada razlika je 5e gold vs UE)
 
Poslednja izmena:
^ Ja bih i Spiderman-a preskočio. Mnogo je repetitivna igra.

God Of War umesto njega, ako nije igrao. Ili Uncharted 4 + The Lost Legacy.

Ovo je jedan od najboljih sale-ova u poslednje vreme. A ujedno i jedan od najgorih po novčanik. :D

Sent from my MIX 2 using Tapatalk
 
^
Jos i bolje za GoW i Uncharted (4+TLL), mada pretpostavljam da je svako do sada (+njegova baba) vec obrnuo Uncharted... Bolje su igre od TR. :)

+edit
Bacih pogled sada GoW+HZD Complete+Detroit (+NBA2k19 za 3$ kao bonus) = no-brainer po ovim cenama...
 
Poslednja izmena:
Za babu nisam siguran ali ja ni probao Uncharted [emoji16]

Razmišljao sam da uzmem komplet od prva tri dela ali ono što videh na YT me ne radi.

Kojim igrama je sličan U i može li se porediti sa igrivošću i atmosferom meni poznatih naslova kao što su: Resident Evil, Call Of Duty, Tomb R., Syphon Filter...

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока
 
Volim rešavanje zagonetki, da je više takvih...ne volim one "run &gun". Od svega navedenog nisam Detroit, ali to sam i nameravao svakako. Onda možda preskočim Laru sad, a uzmem Odyssey...videću. Hvala.
 
^ baci pogled, ima sigurno jos nesto interesantno.

Ja zavrsio Detroit: BC, sa skoro pa savrsenim krajem, odlicna igra (za ovaj tip igara). Ali kada se skapira koliko opcija i alternativnih krajeva ima svako poglavlje, kao i koliko krajeva igre postoje, definitivno sam se smorio za medalju i nemam nameru da isprobavam jos nekoliko prelazaka da bih video sve - sto je minimum jos 4-5x. Eventualno jos jedan prelazak kao negativac/anarhista, jer zaista ima par dobrih tvista u zapletu.
Ne svidja mi se sto su neke stvari namerno zbrzane tj daju vrlo ograniceno vreme za interakciju sto moze da vodi do nezeljenih "razresenja" u poglavlju.
U nekim trenucima mi je igra izgledala lose (kao da su imali blazi downgrade u nekim deonicama) Takodje, za divno cudo, konzola se nije uopste cula a ocekivao sam da ce biti zahtevniji naslov.

Sve u svemu zaista dobrih 10-15h "filmskog iskustva" - potencijalno 60+ sati, ko ima zeludac da obrce sve scenarije.

Spojleri za neke stvari:
Nisam znao da Markus moze da spase lika kog tumaci Henriksena na pocetku - mislio sam da je default tako.
Videh kasnije da Konor moze xy puta da zagine. Inace velika nelogicnost oko Konora i Henka na kraju - kod mene je Henk prepoznao "pravog" Konora sa opcijom dijaloga o smrti njegovog sina - iako znam da mi Henk nije o tome pricao, niti sam ga za istog pitao.
 
Jel igra neko For Honor MP? Razmišljam da uzmem FOR HONOR Marching Fire Edition, sad je na nekoj akciji.
 
Jel ova FOR HONOR Marching Fire Edition ok ili da uzmem neku drugu verziju?
 
Kojim igrama je sličan U i može li se porediti sa igrivošću i atmosferom meni poznatih naslova kao što su: Resident Evil, Call Of Duty, Tomb R., Syphon Filter...

Uzmi samo četvrti deo i Lost legacy. Nećeš pogrešiti. Odgledaj na YouTube priču prva 3 dela i to je to. Najbliži je Tomb Raider serijalu.
 
Kaže: Includes the For Honor® base game, plus Marching Fire™ Expansion.

..ok onda uzimam
 
Uzmi samo četvrti deo i Lost legacy. Nećeš pogrešiti. Odgledaj na YouTube priču prva 3 dela i to je to. Najbliži je Tomb Raider serijalu.
Nisam ljubitelj TR-a, zato ću pogledati na YT-u šta kažu za četvrti deo.
Hvala ti.

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока
 
Borderlands PreSequel i Borderlands 2:

Igrali smo juče malo zajedno sin i ja, da probam kako to ide i da namestim kako bi mogao da igra zajedno s drugarima kad mu dođu.

Sve što sam uspeo da namestim je Splitscreen. Podesio sam da bude vertikalan i na 55" ekranu to i ne izgleda baš sjajno (mogu misliti kako je na manjim dijagonalama). Nije loše, treba vremena da se privikneš ali može da se igra kada se sve podesi.

Da li je moguće da dva igrača na istoj konzoli igraju ovu igru zajednički bez deljenja ekrana? Kao npr. Rayman Legends gde mogu da igraju zajedno bez deljenja ekrana.
 
Poslednja izmena:
Borderlands PreSequel i Borderlands 2:

Igrali smo juče malo zajedno sin i ja, da probam kako to ide i da namestim kako bi mogao da igra zajedno s drugarima kad mu dođu.

Sve što sam uspeo da namestim je Splitscreen. Podesio sam da bude vertikalan i na 55" ekranu to i ne izgleda baš sjajno (mogu misliti kako je na manjim dijagonalama). Nije loše, treba vremena da se privikneš ali može da se igra kada se sve podesi.

Da li je moguće da dva igrača na istoj konzoli igraju ovu igru zajednički bez deljenja ekrana? Kao npr. Rayman Legends gde mogu da igraju zajedno bez deljenja ekrana.

Naravno da ne, Rayman je platformer... ne znam kako misliš da se to izvede sa ovakvim tipom igre :)

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Možda nešto tipa lego igara, dok ste zajedno u istom ste kadru, cim svako krene svojom stranom ekrani se razdvajaju.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Da, kao štp napisa arheolog1981 - samo platformske igre. Logično i jeste. Hvala na razjašnjenju.
 
Nazad
Vrh Dno