Šta je novo?

PlayStation - Diskusija o igrama

Zna da bude i do toga kada je nalog na Amazonu otvoren. Tako da skorašnji ne prolaze često.
 
Nemam pojma sta bi moglo biti, evo kod mene normalno pokazuje

Screenshot_7.jpg
 
Isti slučaj, nalog od pre nekoliko godina, Aljaska. Tako mi piše kada idem preko računara - artikal nedostuoan, a preko telefona mi izbaca da je zbog geografskih restrikcija.
 
Probajte upaliti neki VPN
 
Upravo rešio. Problem je kod mene bio što sam nedavno na nemačkom amazonu kupio TV Fire Stick 4k, pa mi je na Amazon nalogu u podešavanjima za uredjaj kao region stajalo Srbija. Promenih na USA i kupovina prolazi. Sada moram kod kuće da vidim da li mi Fire Stick radi kako treba :) .
 
Igrao mozda neko Life Is Strange serijal?

Dvojka je na dosta kul ceni, na prvu loptu deluje slicno Detroit Become Human i Beyond Two Souls

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Ja sam obrnuo sve od Life is Strange. Mehanika serijala je slična sa Detroit i Beyond ali tu se svaka sličnost završava. Mene je prvi deo oduševio, i drugi je ok ali slabiji od prvog dela.Igra ima spor tempo i ako ti takav ritam odgovara onda uzmi i pokušaj.Igra ima jedinstven osećaj i na jako fin način uvlači u taj svet. 10/10 od mene.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Igrao mozda neko Life Is Strange serijal?

Dvojka je na dosta kul ceni, na prvu loptu deluje slicno Detroit Become Human i Beyond Two Souls

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Igrala sam ja prvi deo i njegov prequel, meni se jako dopala igra, priča je dobra i emotivna. Isto je na foru choice & consequence, s tim što kod Detroit-a odluke mnogo više utiču na priču nego što je to slučaj kod LIS, ali i dalje su donekle bitne. Igrala sam i prve dve epizode dvojke kad se pojavila narodna verzija i zanimljiva je priča, obećava. [emoji1] Pazirala sam je skoro, al ne stižem nikako da je odigram.
Ako budeš kupio dvojku, obavezno pre nje odigraj LIS 2: Awesome adventures of Captain Spirit, to je kao neki kratki uvod u priču i pitaće te da li želiš da učitaš njen save u LIS 2, inače je besplatna za sve platforme.
 


Mogao bi neko od modova da otkljuca temu i prebaci ovo tamo.
 
LOL, i dalje nema komentara i lajkova.

Šteta što ne prikazaše i drugi gameplay. ;)
 
Ja do sad nisam ništa gledao o tlou2 da nebi sebi spojlovao. Manje od mesec dana do izlaska [emoji123]

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Narod po netu je napravio toliku frku i gomila nece da kupi igru zbog spoilera ?!?! Pa cak i da je neko okacio kompletnu predjenu igru na youtube, to ce i dalje biti najbolji 3rd person ikada napravljen. Boli me uvo ko je gay i ko je koga ubio, bitno je uzivanje u samom procesu igranja. Neki izgleda igraju igru zato sto im se svidja kako je obucen lik i koji su mu politicki stavovi :D :D Zato i postoji gomila poluzavrsenih krs igara sa nikakvom atmosferom, fizikom i upravljanjem likova. Samo kretanje i pucanje u ovoj igri je vredno igranja, da ne postoji nikakva prica.
 
Ja tu ne bih ništa dod'o.
100% si u pravu

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
Boli me uvo ko je gay i ko je koga ubio, bitno je uzivanje u samom procesu igranja. Neki izgleda igraju igru zato sto im se svidja kako je obucen lik i koji su mu politicki stavovi

Ali, postoje i ljudi kojima je jako bitna prica igre koju igraju npr.
Kao sto je tebi jedino bitno kako je uradjeno pucanje i kretanje, tako je recimo nekim ljudima bitno i sta se zapravo odvija u toj igri. Meni se recimo (za razliku od tebe) apsilutno ne igraju igre u kojima ne postoji nikakva prica kao sto ti kazes, i mislim da je skroz ok da svako bira igre po svom ukusu i da se ne sprda sa onima koji ne misle isto :)
 
Ali, postoje i ljudi kojima je jako bitna prica igre koju igraju npr.
Kao sto je tebi jedino bitno kako je uradjeno pucanje i kretanje, tako je recimo nekim ljudima bitno i sta se zapravo odvija u toj igri. Meni se recimo (za razliku od tebe) apsilutno ne igraju igre u kojima ne postoji nikakva prica kao sto ti kazes, i mislim da je skroz ok da svako bira igre po svom ukusu i da se ne sprda sa onima koji ne misle isto :)

Ma to je potpuno jasno, prica je bitna, ali ovo nije jedna od 20 igara ove godine tog nivoa, ovakva igra se pojavljuje jednom u 5 godina i zato neki spojler mi sigurno nece pokvariti uzitak igranja, puno ljudi po netu su spremni da uopste ne kupe igru sto je suludo.

I zamisli igru koja ima super pricu ali se lik krece kao *mjau* i ne mozes nista da pogodis? Osnovna stvar mora da bude ispunjena, a to je mehanika i atmosfera, interakcija sa svetom u igri, a prica ako je do jaja, to je samo veliki bonus, zato su Unchated i Last od us toliko dobri, ispunjeni susvi ti uslovi sto se retko desava. Sve ostale slicne igre i pored smor price imaju i prosecnu mehaniku i atmosferu, pa neces valjda ovu igru da preskocis i cekas jos 5 godina? Ili mislis da je Tomb Raider ili nesto trece slicnog kvaliteta? Pa cak ni on se ne pojavljuje svake godine.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Call of Duty: WWII je jedna od PS Plus igra za mesec jun i biće dostupna od sutra (26.05.). Druga (a možda još koja) igra će biti naknadno objavljena.
 
Poslednja izmena:
2fast. [emoji4]

Ovo mi deluje kao da je bonus igra, čim je dostupna nedelju dana ranije. Tako da sam donekle ubeđen da dolaze još dve.
 
Trudim se da igram Metro Exodus, ali mi bas zesca ravna crta nakon cetvrtine igre. Grafika jeste sjajna, ali je 7/10 at best ukupno.

Ne kapiram na cemu se bazira toliki hajp sem da mozda pc igraci nisu skoro imali prilike da odigraju singleplay FPS, pa im je sladak limun u 60+ fps.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Igra ima lepe ambijente, ali se slažem sa tobom. 2033 i Last Light su bile preozbiljne u odnosu na Exodus [emoji16]

Sent from my GM1900 using Tapatalk
 
 
Necemo, pored side ne trebaju nam jos buve i krpelji u nase preduzece...

Nego hoce li moderacija da otkljuca temu kada igra izadje, cisto da imamo da se cesemo ovde na forumu, tamo gde nas ne svrbi...
 
Poslednja izmena:
Necemo, pored side ne trebaju nam jos buve i krpelji u nase preduzece...

Nego hoce li moderacija da otkljuca temu kada igra izadje, cisto da imamo da se cesemo ovde na forumu, tamo gde nas ne svrbi...
Pa ti ne postuješ više na temi zar ne reče tako? :) Jesi preorderovao da čujemo utiske iz prve ruke?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno