Šta je novo?

PlayStation - Diskusija o igrama

Da, to je sira paleta boja... Koliko vidim brzinski po specifikacijama tvoj monitor ne podrzava HDR zato i ne radi na PS4...
 
@akki

Tnx, tako sam i mislio :)
 
Borderlands: The Handsome Collection i Sonic Mania igre za mesec jun.
 
Zakačih sad live trailer Death Stranding na Twitch-u. Igra izlazi 8. novembra 2019. :happy:
 
Jel ovo Refn u trejleru?

*mjau**mjau**mjau* jeste.
At lead we have Norman Reedus as Sam, Mads Mikkelsen as Cliff, Lea Seydoux as Fragile, Margaret Qualley as Mama, Guillermo Del Toro as Deadman, Nicolas Winding Refn as Heartman, Tommie Earl-Jenkins as Die-Hardman, Troy Baker as Higgs, and Lindsay Wagner as Amelia.
IMG_20190529_183106.jpg
 
Poslednja izmena:
Aw yiss

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Meni gameplay deluje vrlo "clunky" (borbe i kretanje) a i nesto nisam odusevljen sto ce biti open world concept sa verovatnom interakcijom sa drugim igracima u igri, pre svega zbog uticaja na kvalitet price koja je kod Kodzime i onako uvek zapetljana...

A special message from Hideo Kojima:

People have created “Walls” and become accustomed to living in isolation.

“Death Stranding” is a completely new type of action game, where the goal of the player is to reconnect isolated cities and a fragmented society. It is created so that all elements, including the story and gameplay, are bound together by the theme of the “Strand” or connection. As Sam Porter Bridges, you will attempt to bridge the divides in society, and in doing create new bonds or “Strands” with other players around the globe. Through your experience playing the game, I hope you’ll come to understand the true importance of forging connections with others."
 
Poslednja izmena:
Dok ne bude nesto bolje prikazano, meni ovo samo ok-ish.. :D
 
Prica materijal za vrh SF.

Ko sisa gameplay. :)

Koja priča? I dalje imamo samo sitne delove "nečega"... Nemamo još pojma kako će sve to da izgleda i kako će da poveže (posebno što planira neku vrstu Online implentacije i interakcije sa drugim igračima)...
 
Biće to sve dobro, Kojima je poznat po njegovim ludačkim pričama u igrama i uvrnutim likovima, jedva čekam.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Meni gameplay deluje vrlo "clunky" (borbe i kretanje) a i nesto nisam odusevljen sto ce biti open world concept sa verovatnom interakcijom sa drugim igracima u igri, pre svega zbog uticaja na kvalitet price koja je kod Kodzime i onako uvek zapetljana...

A special message from Hideo Kojima:


Gameplay je okej jer lik tegli gomilu tereta sa sobom i ima egzoskelet pa nije realno da borba i kretanju budu fluidni. E sad kako ce ostalo da bude izvedeno videcemo, iskreno se nadam da ce lepo igra moci da se odigra na miru bez upadanja drugih igraca u istu, pa kasnije ko voli izazov sto da ne. Ako pak to bude pod moranje u igri ja je zaobilazim.
 
Meni gameplay deluje vrlo "clunky" (borbe i kretanje) a i nesto nisam odusevljen sto ce biti open world concept sa verovatnom interakcijom sa drugim igracima u igri, pre svega zbog uticaja na kvalitet price koja je kod Kodzime i onako uvek zapetljana...

A special message from Hideo Kojima:

People have created “Walls” and become accustomed to living in isolation.

“Death Stranding” is a completely new type of action game, where the goal of the player is to reconnect isolated cities and a fragmented society. It is created so that all elements, including the story and gameplay, are bound together by the theme of the “Strand” or connection. As Sam Porter Bridges, you will attempt to bridge the divides in society, and in doing create new bonds or “Strands” with other players around the globe. Through your experience playing the game, I hope you’ll come to understand the true importance of forging connections with others."

Pa ovo je igra za tebe :p
Salim se malo :)

Ja se ovome bas radujem i nadam se da ce izaci za pc jednog dana...Ovako kompleksne igre ne mogu da zamislim da igram na konzoli a deluje mi da ce ovo biti kompleksna igra...
 
@Kurttrasel Izaći će za PC posle MGS4 :)

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Posle dva dana igranja Alienation kao da mi je neko elektrošokovima pržio mozak. Odlična igra.
 
Poslednja izmena:
Izašao je update 6.70, oko 460 mb [emoji51]

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Oprosticete ako sam promasio temu, npr iam gost nalog neku igricu, i dam drugaru, jer ja tu igricu ne mogu posle vracati kod sebe na konzolu?
 
Ja igram 4 dana, ne prestajem :) Još je bolja nego što sam ranije pisao. Imao sam bag sa zvukom, dva puta se javio i od tad ništa. Ljudi ne slušaju Gamespot i ostale slepce već sami probaju srećom :)

"Don't believe the lies". :D Ja sam je završio pre neki dan posle skoro mesec dana igranja, nisam baš igrao svaki dan, ali solidno sati sam nakrcao, žao mi samo što nema da se vidi koliko tačno.

Nevezano za ovo, danas skinem Nioh 2 Demo (zadnji dan, slučajno našao mejl)... posle nekih sat ili dva igre čini mi se isti q kao i prošli deo. :d Mada ima kul poboljšanja.
 
Jutros mi je stigao kontroler. Za sada su prvi utisci fenomenalni. Savršeno leži u ruci [emoji16]
Imao sam problem sa stick driftom, ali softver update rešava sve uz reset. Ono što me je iznenadilo je da se i sam dongle updatuje. Neverovatno! [emoji16]
e151f080bd89ddfe85ce8c49e9551de1.jpg
3308685141859b1c5c7c9926f72474dc.jpg


Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Koja cifra i gde si kupio? Hvala
 
Kupio sam ga na Amazonu u US, a drug je poslao ovde. Bio je $200

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno