Šta je novo?

PlayStation - Diskusija o igrama

Nadam se da je prava tema. [emoji4]
Da li je fabricki HDMI kabl od PS4 Pro, koji ide u pakovanju, dovoljan za 4k gaming ili je potrebno kupiti neki poseban?
 
Edit: Ljudi, najlepse hvala na odgovorima! [emoji4]
 
Poslednja izmena:
Default kabl koji stize uz konzolu je dovoljan za 4K i HDR content.

Pozdrav
 
Nadam se da je prava tema. [emoji4]
Da li je fabricki HDMI kabl od PS4 Pro, koji ide u pakovanju, dovoljan za 4k gaming ili je potrebno kupiti neki poseban?
Dovoljan je, evo peglam svaki dan bez problema, sve u 4k

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
PC na leto 2020 - PS4 Tomorrow Is In Your Hands :p :D
 
Poslednja izmena:
PS plus igre za Novembar Nioh i Outlast 2

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Nioh ok, Outlast meh, imam oba na Steamu.. :D
 
Sta predlazete od Call of Duty igara, ili neki drugi FPS na PS4? Startovao sam danas konacno Modern Warfare remastered koji je isao uz PS+ pre pola godine i skroz me vozi, kao i WW2 tematika ili originalni Modern Warfare na PCju pre sto godina.
Nisam u fazonu Wolfensteina, Dooma i sl, gde ides solo i zvekeces, a nisam ni narocito dobar u FPSovima na gejmpedu, znaci neki lagan cinematic/story-driven FPS za opustanje i napucavanje. :)

Kontam da je to pre svega CoD, ali s obzirom da ih ima zilion znacile bi mi preporuke sta da probam/preskocim.
 
Sta predlazete od Call of Duty igara, ili neki drugi FPS na PS4? Startovao sam danas konacno Modern Warfare remastered koji je isao uz PS+ pre pola godine i skroz me vozi, kao i WW2 tematika ili originalni Modern Warfare na PCju pre sto godina.
Nisam u fazonu Wolfensteina, Dooma i sl, gde ides solo i zvekeces, a nisam ni narocito dobar u FPSovima na gejmpedu, znaci neki lagan cinematic/story-driven FPS za opustanje i napucavanje. :)

Kontam da je to pre svega CoD, ali s obzirom da ih ima zilion znacile bi mi preporuke sta da probam/preskocim.

BF1 u svakom slucaju preporuka, BF 5 su pokvarili, ali sa najnovijim mapama se popravljaju....
 
Igra li ko pes 2020?

Gesendet von meinem EVR-L29 mit Tapatalk
 
Danas sam igrao RDR2, stigao oko 11%. Igra mi nije nešto zanimljiva...

Juče sam odigrao The Order 1886, fenomenalna igra! Definitivno preporuka za istu [emoji16]
 
Kako kome. RDR2 najjača igra još od Witcher 3. Sledeća (u toj putanji) bi trebalo biti C2077 obzirom da Death Stranding nisam još probao/igrao.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Ne znas sta propustas neigranjem DS-a. [emoji14][emoji16]
 
Danas sam igrao RDR2, stigao oko 11%. Igra mi nije nešto zanimljiva...

Juče sam odigrao The Order 1886, fenomenalna igra! Definitivno preporuka za istu [emoji16]
Ukusi su čudo.Ja sam se ubio pokušavajući bar 10tak puta da odigram Witcher 3 što je rekord za sada jer obično igre probam par puta i idu u korpu ako ne prijaju, jednostavno nije išlo, krenuo i Witcher audio knjige da slušam pa sam i tu usporio jer ne mogu da se povežem sa likovima nikako. RDR2 je bio odličan ali Order sam platinirao iz prve i od onda sam obrnuo igru bar jos 3 puta detaljno. Za mene jedna od boljih igra na ps4. Verujem da je Dead Stranding zanimljiv toliko da vredi probati nekom prilikom.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
@fain2daniel šta ti nije išlo kod W3 tačno? Ne odustaj, bukvalno jedna od najboljih igara za PC. Prešao sam 3x sa svim nastavcima, na najvećoj težini, sa raznim krajevima. Sad uzeo goty i za ps4 pro pa razmišljam i tu da pretrčim [emoji56] ...žao mi što ne navatah ovaj godišnji os plus za ispod 30$ što je bio na amazonu zbog sejvova.

Žao mi što nisi bliže da te uputim malo, ali sve u svemu, ne predaj se!

Mene je rdr2 smorio, 2x sam dolazio do 15 i 20%, šta znam, gta5 mi zanimljiviji bio i bolji sa pričom.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Da, ukusi su čudo... Ne kažem da je RDR2 loša igra, samo jednostavno nije legla (još uvek). Ista situacija sa Witcherom i kod mene, nikako da se povežem sa likovima, mada sada je bila akcija za Witcher 2 za PC pa krećem od njega.

The Order 1886 je fantastična igra, jako jako zanimljiva priča. Oduševljen sam njome, igra ima dobru dinamiku [emoji16]
 
Šta je toliko fanastično? Kreneš da igraš i završiš je za 5 sati i to je to. Laku noć deco. Baš super igra...:D

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
@fain2daniel šta ti nije išlo kod W3 tačno? Ne odustaj, bukvalno jedna od najboljih igara za PC. Prešao sam 3x sa svim nastavcima, na najvećoj težini, sa raznim krajevima. Sad uzeo goty i za ps4 pro pa razmišljam i tu da pretrčim [emoji56] ...žao mi što ne navatah ovaj godišnji os plus za ispod 30$ što je bio na amazonu zbog sejvova.

Žao mi što nisi bliže da te uputim malo, ali sve u svemu, ne predaj se!

Mene je rdr2 smorio, 2x sam dolazio do 15 i 20%, šta znam, gta5 mi zanimljiviji bio i bolji sa pričom.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
Valjda sam trebao da je igram na vreme, šta ja znam. Posle GTA5-( dijalozi ludilo komedija zabavni kao i glavni likovi ) i RDR2, Witcher ne mogu da svarim nikako, taj svet mi je nekako smor, tmuran, dosadan, dijalozi izmedju likova su mi jako dosadni i traju u nedogled a ne smem da ih preskocim jer gubim priču, Gerald isto kao glavni lik mi je nekako bez emocija, hladan kao špricer ( kapiram da takav i treba da bude jer je takav svet oko njega ) ali me ne vuče da saznam više o njemu, da me briga šta se desilo i gde je nestala Yennefer. Sistem borbi mi ne prija, putovanja konjem su jako dosadna dok sam u RDR1 i 2 mogao samo da jašem predelima i uživam u prirodi, ovde jahanje ima suprotan efekat.Isto sam uzeo GOTY pre 3 godine i više možda i zainatio se da je obrnem iz više navrata ali borim se ustvari sam sa sobom [emoji2][emoji1787]
Prvu knjigu sam pauzirao posle par sati jer imam utisak da čitam običnu bajku a ne neku horor romantičnu avanturu. I sve ovo da bih se spremio za netflix seriju. Imam utisak da će mi serija prijati, možda posle toga budem uspeo da je obrnem, ko zna.
Ne zamerite vi kojima je Witcher 3 No1 igra. [emoji482]

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Ista situacija sa Witcherom i kod mene, nikako da se povežem sa likovima
Ama identična situacija kod mene, nikako da se povežem sa likovima a i onaj svijet mi je nekako šljašteći sav (1080p sve na ultra odvrnuto), nabacano nekako...10 puta sam pokušavao barem. U Skyrimu recimo ili Fallout mi je kliknulo odmah...


Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Gerald isto kao glavni lik mi je nekako bez emocija, hladan kao špricer ( kapiram da takav i treba da bude jer je takav svet oko njega )
Pod 1 zove se Geralt, a pod 2 AHAHAHAHAHAHAHAHA :D :D :D

Ne zameri brt, al' lepo si me nasmejao jutros...

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno