Šta je novo?

PlayStation - Diskusija o igrama

Kao što reče @shin...oko 1:45, gore-dole. Jednostavno, ogledao si film, i to je to...ali nekoliko repriza ti ne gine.
 
Da, video sam da je film zapravo igra, samo nigde nisam mogao da pronađem koliko traje. Hvala za povratne informacije.
 
Još i taze. Ima još dobrih igara na platnu, pa ću videti...gledao sam.
Man Of Medan, Until Dawn koncepcija...igrao neko?
 
A sta je preporuka za čišćenje sočiva na vr-u? Sobzirom da je polovan vr dosta su umazana sočiva, nisam uspeo da očistim samo sa mikrofiber krpom pa ne znam da li bih smeo da naprskam malo tečnosti za stakla na krpu pa da time očistim. Ili je bolje da kupim one kesice sa vlažnim maramicama za brisanje naočara?

Sent from my Oneplus 7 Pro using Tapatalk
 
Ja sam do sada cistio samo krpom. Nemoj dozvoliti ljudima sa cvikerima da koriste VR.
I prebrisi ti to dobro. Ceo uredjaj, jer ... ma razumes ;).
 
Da da jasno, treba "dezinfikovati" lepo sve.
Probao sam samo krpom ali ne može, samo se mazu sočiva, onako su masna kao kad prstima ispipas ekran..

Sent from my Oneplus 7 Pro using Tapatalk
 
2k20 fizicka izdanja vec skresana na 37e u Evropi, lol... :)

Sa onim silnim kockarskih mehanikama ne bi me cudilo da prodaju osnovnu "igru" za par evra oko NG, samo da zgrnu novac na ostatak. NBA Live 20 je izgleda upitan izlazak...


Sto se fuzbala tice za ovu godinu kakva je situacija sa novim PES-om? izit gud?
 
2k20 fizicka izdanja vec skresana na 37e u Evropi, lol... :)

Sa onim silnim kockarskih mehanikama ne bi me cudilo da prodaju osnovnu "igru" za par evra oko NG, samo da zgrnu novac na ostatak. NBA Live 20 je izgleda upitan izlazak...


Sto se fuzbala tice za ovu godinu kakva je situacija sa novim PES-om? izit gud?

2K19 je veće smeće od 2K20 pa mu pred kraj prošle godine nije bila cena par evra.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
PES 2020 je fenomenalan, ali ozbiljno :)
 
Gde tacno,da uzmem?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

MM/Saturn (de/at) 37 emreta


@eufrat

U pravu si u Decembru su fizicke kopije u DE/AT kostale 25, posle nove godine nesto ispod 20ak evra (za 15/18e cini mi se moglo je da se upeca, nov disk)...
Pre koliko meseci je ono bese 2k19 bio na US store-u bio za 3-5$?


@Snake

Sta ima/nema od licenci i moze li relativno lako na PS4 da se pecuje? Posto im je to rak-rana...
 
Poslednja izmena:
Negde jun-jul je bila 3$ za PS+ korisnike, samo tada jednom, posle nije padala cena ispod 20$.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Moja poenta je bila da je imala brz pad od 20-30e neposredno po izlasku, odnosno veci posle NG-a. A 2k20 jos brzi sada.

Ne vredi pucati pare odmah u startu kada moze da se saceka i uzme jeftinije posle relativno kratkih par meseci.
 
Ako se dvoumis koji fudbal da uzmeš skini demo verzije pa probaj. Teško je za preporuku, svako voli po nešto i ne odgovara svima isto. Ovako skineš i probaš sam sta ti se vise svidi, ja se kunem u Fifu [emoji1]

Sent from my Oneplus 7 Pro using Tapatalk
 
Moja poenta je bila da je imala brz pad od 20-30e neposredno po izlasku, odnosno veci posle NG-a. A 2k20 jos brzi sada.

Ne vredi pucati pare odmah u startu kada moze da se saceka i uzme jeftinije posle relativno kratkih par meseci.
Ma kakvo pucanje para na sportske igre lol, to se pika na Switch-u gusara, a igram ih možda jednom u dve nedelje...

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Jedino vredi ako se pika online. Ja obožavam UT da igram, to me drži par meseci tako da bas se fino izigram za te pare

Sent from my Oneplus 7 Pro using Tapatalk
 
Ma kakvo pucanje para na sportske igre lol, to se pika na Switch-u gusara, a igram ih možda jednom u dve nedelje...

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

"Ne trazim nista, samo se hvalim" fazon...

Gde da nadjem nov Switch koji mogu da hakujem, i to za normalne pare kralju? Jesi lud majke mi...
A sa druge strane, nije mi gust da igram ni jednu sportsku igru u 720p i potato detaljima na tv-u... :p
 
"Ne trazim nista, samo se hvalim" fazon...

Gde da nadjem nov Switch koji mogu da hakujem, i to za normalne pare kralju? Jesi lud majke mi...
A sa druge strane, nije mi gust da igram ni jednu sportsku igru u 720p i potato detaljima na tv-u... :p

Ne hvalim se, nisam ikada bio u tom fazonu, naprotiv. Moja poenta je da JA ne bih dao ni da je 20$ na launchu sportska igra. Developeri presipaju iz šupljeg u prazno, malo nalickaju igru, našminkaju, odrade transfere i eto nove igre za godinu dana "truda" po ceni od 60$€. :)

A koliko znam npr. FIFA19 radi u 1080p u docked mode-u, a 720p u portable mode-u. Mada ja svakako u 95% slučaja i igram u portable mode-u. Zato sam pre svega i uzeo Switch.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Zato je PES majka na pc pogotovo od kad je isti engine kao na ps-u.

Sent from my SM-A405FN using Tapatalk
 
Ljudi,jedno pitanje,vrede li Gold izdanja od Ac Unity,Syndicate i Black flag ili se moze zadovoljiti sa obicnim izdanjima?
 
Da li je neko od vas uspeo da kupi ovaj EA Access, može li nekako da se zaobiđe ono da se dodaje kartica?
 
Mozda ovo probat
332eb01a1697083f8976fb59e47c5240.jpg
 
Ne znam baš, jedino ako idu uz neki DLC. Imam Orginis sa svim DLC tako da bih rekao da vredi gold izdanje. Inače, najbolje sačekati neki popust pa onda kupiti, razlika u ceni između standard i gold, de luxe ili kako se god verzija zvala bude minimalna. Mislim da sam uzeo 3 AC igre za 30ak dolara na Ubisoft popustima pre par meseci

Sent from my GM1900 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno