Šta je novo?

PlayStation - Diskusija o igrama

Ja je naručio malopre, deluje ok [emoji16]

Sent from my GM1900 using Tapatalk
 
I ja naručio sa Alija, javim kakva je kad stigne [emoji1]

Sent from my Oneplus 7 Pro using Tapatalk
 
Make America Great Again

 
Svaka čast Kojimi ali ja nemam ni 1% želje da ovo obrnem. Metal Gear serijal je bio druga dimenzija. Nadam se da grešim i da će se igra pokazati kao vanserijska.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Ja sam očekivao samo bežaniju od ovih crnih spodoba..
 
Poslednja izmena:
Kojima skoci u bunar :D
 
Lično ne znam šta da mislim o Death Stranding-u. Mnogo je tu praznog hoda. Prikazali su skoro sat gameplay-a 2 meseca pred izlazak a u njemu ni jedan momenat vredan pažnje i "wow efekta". Nema tog hype voza da privuče narod.
 
Tako i meni deluje. Ali opet, odigracu svakako.
 
Lično ne znam šta da mislim o Death Stranding-u. Mnogo je tu praznog hoda. Prikazali su skoro sat gameplay-a 2 meseca pred izlazak a u njemu ni jedan momenat vredan pažnje i "wow efekta". Nema tog hype voza da privuče narod.

Meni deluje kao nesto sto vredi cekati debeli popust. Gameplay meh+fenomenalni cutscenovi. Nema potrebe zuriti sa hvatanjem za novcanik uopste.
 
Death Stranding, igra godine u najavi. Moj licni utisak.
 
online je izgleda kao u soulborne igrama. ceka se prevod za onaj gemplej.
 
Jel moze neka preporuka za neki free/demo content za vr. Treba ovih dana da pogledam vr za kupovinu pa da znam sa čim da probam

Sent from my Oneplus 7 Pro using Tapatalk
 
^ Playstation VR Demo Disc 1, 2 i 3
 
Resident Evil Kitchen, Until Dawn demo, WipEout Omega Collection.
I neki sbs klipic u Littlstar ;).
 
Poslednja izmena:
Hvala lepo, poskidacu to što je free, wipeout svakako imam vec tako da odlično [emoji1]

Sent from my Oneplus 7 Pro using Tapatalk
 
Je l' skidao ko Eriku? :D
Moja preporuka...jedan drugačiji doživljaj. A i lako se iskopa platina, uz nekoliko repriza. :)
 
Meni je neverovatno da ona ima 27 godina.
 
Hvala lepo, poskidacu to što je free, wipeout svakako imam vec tako da odlično [emoji1]

Astrobot je ubedljivo najbolja VR igra, pa dosta mesta ispod Resident Evil VR. Koji nema veze sa Kitchen demoom, slobodno ga preskoci.

Mislim da ima neki bezveze demo za Astro Bot, cela igra je puno bolja i sjajan dozivljaj.

Probaj, takodje, obavezno kako izgledaju filmovi u 2D cinema varijanti (medium velicina ekrana radi najbolje). Iako je slaba rezolucija, dozivljaj je neuporedivo bolji nego na 55" LG OLED-u. Imas prakticno jedan pravi pravcati bioskop u kuci za male pare.
 
Astrobot je ubedljivo najbolja VR igra, pa dosta mesta ispod Resident Evil VR. Koji nema veze sa Kitchen demoom, slobodno ga preskoci.

Mislim da ima neki bezveze demo za Astro Bot, cela igra je puno bolja i sjajan dozivljaj.

Probaj, takodje, obavezno kako izgledaju filmovi u 2D cinema varijanti (medium velicina ekrana radi najbolje). Iako je slaba rezolucija, dozivljaj je neuporedivo bolji nego na 55" LG OLED-u. Imas prakticno jedan pravi pravcati bioskop u kuci za male pare.
Jel publika mirna? Ili šuškaju kokicama [emoji4]

Sent from my SM-J330FN using Tapatalk
 
Hvala, astrobota sam probao demo i oduševio se, moraću da kupim celu igru. Probao sam i ostale demo diskove i slično, muči me motion sickness sad na početku dosta. Al verujem da ću da se priviknem vremenom

Sent from my Oneplus 7 Pro using Tapatalk
 
Pa, bude bolje, ali ja se nikada do kraja nisam privikao.
Pokusavao sam da sedim i okrecem u stolici, stojim...delimicno je pomoglo, ali ne do kraja.
Video sam na redditu da pomaze zvakanje djumbira ili uzimanje lekova za mucninu, ali to jos nisam probao.
 
Pa, bude bolje, ali ja se nikada do kraja nisam privikao.
Pokusavao sam da sedim i okrecem u stolici, stojim...delimicno je pomoglo, ali ne do kraja.
Video sam na redditu da pomaze zvakanje djumbira ili uzimanje lekova za mucninu, ali to jos nisam probao.
I ja sam malo googlao, sok od đumbira cu da napravim pa da vidimo xD

Probaću i onaj eye to eye distance da namestim, video sam da i to utiče

Sent from my Oneplus 7 Pro using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno