Šta je novo?

PlayStation - Diskusija o igrama

EbrZx-cXsAEIfoU
 
Poslednja izmena:
^
Bukvalno, 'ebe* ih bas...
Necu vise ni jedan naslov koji je na velikom popustu uzimati jer ce ga najverovatnije umuvati u PS+.
Nekoliko puta me izradise sa vecim popustom da bi naslov bio 1-2 meseca deljen za dz... xD
 
Pa dobro, nije isto da li imaš igru neograničeno ili zavisiš od PS pretplate. :)
 
Izvinite da li je ova igra Erica nešto kao ona serija "Black Mirror" na netflix-u.
Ili nešto drugo..nerazumem

Sent from my SM-A815FN using Tapatalk
 
Igra li neko PES20 online? Jel ima laga i ima li veze da li igram sa US naloga ili nekog drugog? Pre par godina sam igrao i imao je neki mikrolag tako da je bukvalno bilo neigrivo. Net mi je SBB 150/10.

Hvala
 
Ja sa US naloga igram povremeno. Uglavnom nema laga, desi se vrlo retko. Isti net kao i tvoj.
 
Ja sa US naloga igram povremeno. Uglavnom nema laga, desi se vrlo retko. Isti net kao i tvoj.
Ok hvala. Razmišljam da li je bolje imati evropski nalog ili to ne menja ništa što se tiče mogućeg laga. Ovo pre kad sam igrao imao je konstantan lag, od lupam pola sekunde, i zato sam odustao od igranja, nisam hteo da se navikavam.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Ok hvala. Razmišljam da li je bolje imati evropski nalog ili to ne menja ništa što se tiče mogućeg laga. Ovo pre kad sam igrao imao je konstantan lag, od lupam pola sekunde, i zato sam odustao od igranja, nisam hteo da se navikavam.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Koliko znam bolji je eu i UK nalog za PES za online igranje, mislim radi vise igrača i lakšeg uparivanja, za lag ne znam

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Koliko znam bolji je eu i UK nalog za PES za online igranje, mislim radi vise igrača i lakšeg uparivanja, za lag ne znam

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
Sad ima da se bira da te upari sa igračima koji imaju stabilnu konekciju. Uglavnom slabo ima igrača, uzeh ps+ zbog pes-a ali slaba vajda. Ako ima neko ko igra neka piše da se dodamo.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Skinuo sam ovaj besplatni NBA 2K20 da odigram sa zenom s vremena na vreme, ali matchmaking i izbor tima suvise uticu na verovatnocu pogadjanja i AI u odbrani. Barem na 7-8 sinoc isprobanih utakmica. Odnosno, ako si svesno odabrao slabiji tim gubis 30+ poena razlike kako god igrao.

Da li neko ima iskustvo sa listama podjednako kotiranih timova ili preporuka za uparivanje timova?

Npr najigrivije partije su bile kad se upare dva allstar tima, pretpostavih da su barem oni egal sa weightovima. Moram da priznam da nikako ne pratim sport preko 20 godina, pa mi zaista znaci svaki hint.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Jel moze neko da mi slozi Assassin's Creed najbolje delove za ps4?
 
Pa to je brate bas bas subjektivno. Imas jednu "granu" fanova koji ce ti reci da su posle prva 3 dela sa Eziom svi na isti kalup, a drugima se vise svidja taj open world fazon..

Ja licno nisam igrao nista posle Black Flag-a posto sam skoro uzeo ps4, ali kad padnu na 10ak e sigurno cu ih uzeti..

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Poceo juce da igram Judgment, covece kako sam se navukao na igru to je neverovatno, cudi me kako ranije nisam obratio paznju na nju. Nikad do sad nisam igrao Yakuza igre a nakon ove mislim da cu ih def sledeci put igrati. Svidja mi se ovo jako, ne prevelik grad, sve je linearno, ides malo,malo se tabas,malo istrazujes i razgovaras i tako...
 
Posto mi je kroz ruke proslo 100+ PS4 konzola zaista sam se susreo sa svim i svacim. U poslednje vreme cesto igre budu zakljucane, iako se cak ni ne radi o share varijanti vec na istom nalogu na koji udjem kupi se igra i posle vidim zakljucana je, ali restore licenses resi taj problem (obicno).

Medjutim govorim ovo jer se pre nije desavalo toliko cesto.

Sto se igara tice primetio sam slicno, ali sam uvek nasao neki nacin, ili da se ulogujem preko PC-a pa pokrenem download preko Stora, ili vec nesto trece... Dobro ovo je bas retkost, ali recimo kod Drivecluba je to opste poznata stvar ne samo od kako su ukinuli podrsku i kupovinu igre na Storu vec i pre. Iako se na odredjenim nalozima poseduje igra kada se udje u Library nema opcija download. Medjutim potrebno je samo ponovo upaliti konzolu i u 5 sekundi direktno uci u Library, naci Driveclub (dok u ovom momentu sve koci, baguje, seče) i onda će biti vidljivo dugme download i samo se brzo iskoristi da se pookrene skidanje.

Uglavnom ne znam sta reci...
 
A na sve to Sony izbacuje digital only konzolu pa ti budi pametan :trust:
 
Dobro krenuo Tsushima, bar sto se tice grafike i bindinga komandi za fajt.

Malo manje mi se dopada AC pokretljivost, ali ne deluje po najavama da ce mnogo da lici na AC kasnije. Tj mnogo se vise radujem soulsborne elementima.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Poceo Tsushimu i ja... razmazio me TLOU 2 , ovo nije ni prismrdeti graficki pomenutoj igri, cak i za open world je nista spec., opet RDR2 2 koplja ispred.. ima svoje momente gde lepo izgleda ali je zbog slabog hardvera sve zamaskirano efektima vetra, njihanja trave i ostalog.. a puno low res textura ima. Doduse lepo radi, jeste 30fps ali je igrivo i fluidno. Za sada mi se svidja gameplay i osecaj seckanja Mongola, bas je dobro uradjeno..
 
I ja počeo Ghost of Tsushima, sjajno za sad. Zanimljivo, na Last of Us 2 se ventilator čuje do neba... ovde je bukvalno nečujan i u igri i u menijima.

Scratch that :D Skinuo sam sluške dok je bio neki video, čuje se jednako glasno u igri :)

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
mislim da je ovo prva igra u kojoj se i meni ne cuje ventilator gotovo uopste :)
slazem se da je graficki downgrade u odnosu na trejlere ali retko koja igra nije, svakako izgleda jako lepo, vise je lepa u nekom umetnickom smislu nego tehnickom
svidja mi se sto nisu bas c/p elemente iz ostalih action rpg igara vec su dodali i neceg novog, standoff mi je apsolutni hit :d svidja mi se i pracenje lisica do shrineova itd. mislim da dostojno zatvara ovu generaciju igara
i, da, zasto ova igra nema svoju temu? :) mislim da je greota da je nema
 
i, da, zasto ova igra nema svoju temu? :) mislim da je greota da je nema

Ima. Postavio je @Yohinbo kodove ovde: https://forum.benchmark.rs/showthre...i-PSN-dopune&p=6134576&viewfull=1#post6134576
Ne znam da li rade jos, ja sam skinuo. Cini mi se da sam na storu ili u google pretragama ukacio jos jednu, drugu temu, ali ovo vec nisam siguran, ne mogu da se setim.

EDIT: Izgleda da je ta druga sto mi se cini da sam ukacio u stvari ona sto se dobijala ako pre-order igru, tako da onda samo ova sa kodovima, ako nisu istekli.
 
Poslednja izmena:
Hahaha :D

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
PS4 exclusive Ghost of Tsushima was comfortably the biggest selling physical game in the UK last week.

The action game didn't come close to matching last month's big PS4 release The Last of Us: Part 2, which is not surprising. However, its boxed launch sales were 7% higher than last year's new PS4 IP Days Gone, which is a more comparable product (although Ghost of Tsushima did score better with critics).

Ghost of Tsushima's launch sales were four times bigger than the other new game in the charts -- Paper Mario: The Origami King for Nintendo Switch. The comedy adventure game still reached No.2, and its first week sales are bigger than the launch of the last two Paper Mario games combined (2016's Paper Mario: Color Splash on Wii U and 2012's Paper Mario: Sticker Star on 3DS)



Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno