Šta je novo?

PlayStation - Diskusija o igrama

Gledao sam klipove, izgleda zanimljivo. Šteta što nema split skrin.
 
Poslednja izmena:
Upravo probao Rage 2. Rage 1 je bio masterpiece u poređenju sa 2. Mnogo frame dropova, grafika je kao na 25fps na PS4 Pro. Baš sam se smorio i razočarao [emoji20]
 
Planiram uzeti Metro Exodus na trenutnom Halloween popustu, te me interesuje jel igrao ko i kako mu se generalno čini igra, pogotovo spram prethodnih delova koje sam igrao i prešao?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Planiram uzeti Metro Exodus na trenutnom Halloween popustu, te me interesuje jel igrao ko i kako mu se generalno čini igra, pogotovo spram prethodnih delova koje sam igrao i prešao?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Sjajna, dva puta prešao i spremam se opet neki ng+ da krenem jer mi se čini da su ga ubacili :)

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Planiram uzeti Metro Exodus na trenutnom Halloween popustu, te me interesuje jel igrao ko i kako mu se generalno čini igra, pogotovo spram prethodnih delova koje sam igrao i prešao?

Mislim da je fps nestabilan na konzoli, a igra je troma i bez toga.
Odigraj na kompu, ako si u prilici.
 
Mislim da je fps nestabilan na konzoli, a igra je troma i bez toga.
Odigraj na kompu, ako si u prilici.
Nažalost nisam u prilici da igram na kompjuteru obzirom da sam na integruši :/

Valjda Pro verzija radi koliko toliko normalno, ipak je prošlo 8 meseci od izlaska igre...

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Ima li negde ponovo PS+ za 40$? Uzeh za prošli HW sale, ali sad nema, a i igre koje daju i popusti su mi slabi, čini mi se da je prošle godine bilo dosta bolje.
 
Ako nije hitno biće sigurno za Black Friday.
 
Nažalost nisam u prilici da igram na kompjuteru obzirom da sam na integruši :/

Valjda Pro verzija radi koliko toliko normalno, ipak je prošlo 8 meseci od izlaska igre...

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Evo i ja da se javim,igram trenutno Exodus i razocaran sam malo,igra je dosta nestabilna u nekim scenama i sve deluje usporeno,kao sto je napisao neko pre mene. Mada ja igram na obicnoj Ps4,mozda na Pro bolje izgleda.

A sto se tice price,kao i prva dva dela,odlicna po mom misljenju.
 
Je l' zna neko šta se dešava sa skinutim/dobijenim igrama od PS+ pretplate? Npr, imam The Last of Us koji sam sada dobio za PS+, u kolekciji mi je. PS+ pretplata mi traje do sledeće godine i ja npr ne želim više PS+. Da li mi igra ostaje zauvek?
 
Igra ti stoji u tvojoj biblioteci igara, a imaš pristup njoj dokle god si pretplaćen na PS+.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Ne znam da li si razumeo šta ti je @eufrat napisao, s obzirom na tvoje pitanje "Šta ako ne želim da plaćam više PS+ ?".

Igra ostaje u biblioteci ali ne možeš da je igraš, sve dok ponovo ne uplatiš PS+. Tako da ako nemaš PS+ i ne želiš više da ga plaćaš ispada da defakto ( lat. de facto) nemaš ni igru. Dejure (lat. de iure) je ona još uvek tvoja :D.
 
Mada, realno, nema svrhe ni imati PS4 bez PS+ preplate. Bez PS+ nema online igre. Doduše, ima ljudi koji ne igraju online, al kontam da ti ljudi furaju čipovane PS4 i ne bakću se s atim da li imaju ili ne PS+ preplatu.
 
Mada, realno, nema svrhe ni imati PS4 bez PS+ preplate. Bez PS+ nema online igre. Doduše, ima ljudi koji ne igraju online, al kontam da ti ljudi furaju čipovane PS4 i ne bakću se s atim da li imaju ili ne PS+ preplatu.
Nah, imam oko 70-ak kupljenih igara na nalogu a ne koristim PS+ jer me MP komponenta u igrama apsolutno ne interesuje.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Npr ja nikada ne igram multiplayer jer me mrzi da čekam a i gotivim singleplayer. Imam is PS4 i PS pretplatu [emoji38]
 
Ja sam ps+ pretplatnik od 2010te i ne razmišljam da prekinem, dobijam ok igre i povremeno nadjem neki mp naslov koji mi baš legne.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Glupo pitanje; te igre koje se mesečno dobijaju na psn, ostaju na nalogu za uvek ili samo mesec dana imaš pristup istima?


Edit: hvala kolegama ispod na proverenim informacijama

Gesendet von meinem SM-N970F mit Tapatalk
 
Poslednja izmena:
7 postova gore...

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Dokle god plaćaš PS Plus pretplatu, igre su ti dostupne. Ako ti pretplata istekne, te igre ti nestaju sa naloga, a one koje su ti instalirane na konzoli se zaključavaju.
 
Zauvek... ja ih imam na ps3 jos iz 2010te na nalogu.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Kod PS3 se nisu gubile igre, ali od PS4 su se stvari promenile.
 
MP retko, ali isključivo trkačke...
@eufrate, koji externi hdd koristiš? Pretpostavljam da si lagerovao tamo...
 
MP retko, ali isključivo trkačke...
@eufrate, koji externi hdd koristiš? Pretpostavljam da si lagerovao tamo...
Toshiba 3.5" od 2TB i interni neki WD od 1.5TB

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno