Šta je novo?

PlayStation - Diskusija o igrama

Nema najave.
 
Nista pre PS konferencije, a to je tokom/krajem leta.
Ocekujem identican scenario najave kao sto je bilo i sa TloU 1 i PS3, jedino sto tu sada imamo i Death Stranding pa je vrlo moguce da ce to biti poslednji objavljen naslov za PS4 (odnosno "remaster" uz TloU2 za PS5).
Iskreno ne bih imao nista protiv da ove godine dobijemo jos koji manji (nenajavljen) remaster naslov, za Bozic/NG Tlou2, u martu DS i onda leta neka krenu sa slobodnom prodajom PS5-ice. Cak i oba pocetkom sledece godine ne bi bila neka tragedija, kada su verovatno poslednji naslovi neka ih utegnu do maksimuma...
 
Poslednja izmena:
Ma sa ovim igrama ove godine je zatvoren krug ja mislim, PS5 izlazi sledece i sa njim par naslova srednje klase.

Xbox vec ove godine ce da izbaci neke budzet varijante, tj, za koji mesec navodno.. E3 sigurno novi Xbox2 ce da najave.

Sad moram da predjem Last of Us, da budem spreman za drugi deo. :D
 
Nista pre PS konferencije, a to je tokom/krajem leta.
Ocekujem identican scenario najave kao sto je bilo i sa TloU 1 i PS3, jedino sto tu sada imamo i Death Stranding pa je vrlo moguce da ce to biti poslednji objavljen naslov za PS4 (odnosno "remaster" uz TloU2 za PS5).
Iskreno ne bih imao nista protiv da ove godine dobijemo jos koji manji (nenajavljen) remaster naslov, za Bozic/NG Tlou2, u martu DS i onda leta neka krenu sa slobodnom prodajom PS5-ice. Cak i oba pocetkom sledece godine ne bi bila neka tragedija, kada su verovatno poslednji naslovi neka ih utegnu do maksimuma...

Mislim da ce Ghosts of Tsushima biti iznenadjenje. Ne bi cudilo da i neki drugi studio pravi jos nesto sto bi moglo da bude cross-platform.
 
Je l' koristi neko kontroler koji nije išao uz konzolu? Gledao sam Razer Raiju Ultimate ali se svi žale kako ima laga i ostalih stvari. Kažu da je firmware uptade to sredio, pa bih da ga kupim. Ima ga za 200£ na Amazonu UK

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
200£ za džojped? Ne bih dao toliko novca za tako nešto, nema sile. Po čemu je 5x bolji od DS4, obzirom da je isto toliko puta i skuplji?

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
200£ za džojped? Ne bih dao toliko novca za tako nešto, nema sile. Po čemu je 5x bolji od DS4, obzirom da je isto toliko puta i skuplji?

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

Ili 200e, zavisi gde kupujes... Ne razumes ti to eufrate, osecaj za feeling kada ga stavis u ruku... :p

Za te pare 2 Xbox elita dzojpeda da se uzmu i onaj konvertor, ili jos bolje 2-3 DS4 v2 (jos da biras koji ces) i koju igru uz to... Ili polovan NSwitch...

Ili jednostavno bolje da se pojede i popije, jer je Razer ima i onako u krajnju ruku upitan sto ce QC-a periferija tice (da ne kazem smece) i samo treba cekati kada ce van garantnog roka da gekne... Nacon isto nista bolji nisu...
 
Poslednja izmena:
Jeste da ne vredi 200€, ali mi se mnogo sviđaju mehanički tasteri. Uskoro bi trebalo da izađe Astro C40, koji mi deluje kao prava stvar. Planiram i Sony PS4 platinium headset, kažu da se isplati uzeti ga

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ja kod ortaka probao scuf, mnogo bolji odziv i precizniji u mp igranju.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Vidis da coveku kes nije problem, 200e za djoju, 150e za headset... Kvalitet nije ni bitan, kad je bal... :)

Xbox Elite sa adapterom i Hyper X cloud bi bila moja opcija i jos bi ostalo kesa za neku igru... Ili modmic mod sa zalman zm-mic1 (+dual splitter)+Sen HD598/599, makar su bolje od gejmerskih headsetova... Meni DS4+SHP9500/Fidelio X2 odlicno zavrsavaju posao...

Zato i volim te precenjene gejmerske brendove, kada sisaju, sisaju "gejmere" sa stilom...
 
Poslednja izmena:
Razer je došao u obzir iz razloga jer lepo izgleda. Stvarno mi se sviđa dizajn. Naravno, očekivao sam i odlične performanse. Posle kritika koje sam pročitao na redditu vezane za performanse samog kontrolera, razočarao sam se.

PS4 Platinium headset deluje sasvim pristojno. 120£ za to mi nije mnogo.

Izgleda da će sledeći kontroler biti Astro C40 koji će biti u prodaji od 29. marta.

Novac mi nije problem jer sa vremena na vreme dobijem amazon gift kartice pa onda preko prijatelja iz US pošaljem za Srbiju. Naravno, da plaćam svojim "živim" novcem, druga bi priča bila...

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
120£ lol

Za taj novac Beyerdynamic pa da se preporodis...

Mislim da za PS svi ti aftermarket dzojstici su bacanje para, jedini koji vredi je Xbox Elite, steta sto ga nisu ubacili kao regular uz Xbox X.. :D

I cemu sada ulaganje kad je konzola skoro na izmaku, DS5 ima da jede sve! :D
 
Ima još da se igra na PS4, mora malo da se uloži:) A i PS5 neću uzeti kada izađe, sačekaću godinu-dve pa onda

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Naravno, razume se [emoji16]

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
gledam na YT nekog lika "thebrokenmachine", covek igra bf1 i bf5 na gamepadu, ko na misu i tastaturi, i postavih tamo pitanje kako to, svi kazu, on koristi "scuf impact" i "scuf vantage" gamepadove..... jel neko to probao, kakvi su, utisci i to....?
 
Sad gledao kako igra i na PC i na PS4.
U oba slucaja na gamepadu, lood covek...
 
Ima ljudi koji vise preferiraju gamepad za FPS igre na kompu i igraju veoma profi na taj nacin, stvar je prakse. Moj drug isto tako igra, kaze lakse mu.. :D
 
gledam na YT nekog lika "thebrokenmachine", covek igra bf1 i bf5 na gamepadu, ko na misu i tastaturi, i postavih tamo pitanje kako to, svi kazu, on koristi "scuf impact" i "scuf vantage" gamepadove..... jel neko to probao, kakvi su, utisci i to....?
9 posta pre tvog napisah da sam probao kod ortaka scuf, ne znam koji je model tačno. Velika razlika u odzivu, kvalitet dugmića i palice, samog dzojpeda na nivou. Cena je preterana ali mislim da vredi ko igra samo mp.
Reče da ga je platio 150€ ili tako nešto.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Ima ljudi koji vise preferiraju gamepad za FPS igre na kompu i igraju veoma profi na taj nacin, stvar je prakse. Moj drug isto tako igra, kaze lakse mu.. :D

ja sam na ps4 krenuo BF1 MP sa gamepadom prvo..... prve 2 nedelje su bile zive muke, onda sam podigao sensitivity palica na 100% i nekako posle par dana uhvatio osecaj...... posle nekog vremena doslo je do toga da ja u trku, gadjam lika headshot koji je isto u trku, tako, da moze da se izvezba.... naravno, auto aiming mi je od prvog dana iskljucen..... eh, posle me devojka castila hama speedshot ultimate adapter za misa i tastaturu, pa sam onda krenuo da igram sa M&KB, druga prica..... i probam posle nekoliko meseci sa gamepadom ponovo, ma kakvi, totalno izgubio osecaj.... :(
 
Super je to ako se tripuje da cete zbog dzojpeda da postanete bolji igraci... M&K na PS-u, tek nemam reci... Da je neki cRPG ili nesto poput Blades of the Shogun mozda i da razumem...

Pritom koliko vidim Scuff daje 12 meseci garancije, koja ako se malo bolje procita vrlo ogranicena (posebno za prekidace koje mogu da klasifikuju kao wear&tear i da pritom anuliraju garanciju)... Ako stvarno veruju u svoj produkt i marketinski plasiraju za pro igrace, uz koliko vidim veliki nivo custom opcija, treba da stoje iza svog produkta makar sa 2 godine garancije. Ako nista drugo Xbox elite, Razer Raiju i Nacon dolaze sa 2 godine garancije gde znam da ako otkaze dobicu zamenu sem ako bas ne skrcam na pola dzojped...Razer Raiju/Nacon Rev sam bio blizu da uzmem jer mogu da se nadju ~100e na akcijama, ali me zaposleni u GS-u odgovorio jer imaju ceste reklamacije, sto nije problem dok je u garanciji.

150e za tako nesto kao Scuff ni u ludilu ne bih dao, cisto lozenje klinaca kao i kod Razer/Steelseries periferije... Nije ni cudo sto su se influenseri namnozili po YT-u.

Jedina steta je sto Logitech ne udje na to polje sa svojom "premium" ponudom, jer kvalitetom i garancijom bi mogli da oduvaju konkurenciju...


+edit
180 dana "garancije" daje Scuff, +180 dana ukoliko dodje do reklamacije... Posle toga troskovi popravke preuzima kupac...
 
Poslednja izmena:
Ne radi se o tome da li će neko biti bolji igrač na Razeru ili Hami, nego o satisfakciji. Meni je iakreno satisfakcija da u rukama imam kvalitetnu, premium stvar. Jednostavno postoje ljudi koji mogu da priušte to i uživaju u takvim stvarima. Baš iz tog razloga sam i prodao Slim konzolu i kupio Pro jer sam želeo da imam nešto najbolje.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno