Šta je novo?

PlayStation - Diskusija o igrama

155h i 90%... Mrchio se... A jos kad krenes story u online modu... xD

Onako odokativno jel ti bolje legla od Vesca i koliko je mapa veca/manja?
Wait what?! RDO ima story mode? :D

Iskreno W3 mi je suviše drag, tako da ma koliko gotivio RDR2 ide odmah ispod W3 iako sem open world setting-a nisu toliko slične igre.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Ne moze ni da pridje Witcheru, RDR jeste dobar ali nije taj nivo.. Meni W3 i sam serijal best game ever! :D

Uskoro im se pridruzuje CP77, predosecam! :p
 
Na pamtim kad sam igrao Sony duže od sat vremena, to mi se juče desilo sa CTR-om... :D Fenomenalna igra, vjerno prenešen orginal sa dodatnim likovima, stazama... Ubio sam se 45min juče na Sewer Speedway da uzmem prvo mjesto i to na samom početku... :D Muzika i zvučni efekti fenomenalni (copy paste s orginala, ne bih tu svakako ništa mijenjao) + su zadržali defaultne kontrole sa PS1 :)

Btw, ništa ovdje ne smeta što je u 30fps, jako fluidno radi, bar na mom Pro-u.
 
Poslednja izmena:
PES 2019 i Horizon Chase Turbo igre za mesec jul.

Ipak ima dublje dno.
 
Užas užasa za PS plus igre, gore nije bilo do sada... A kada samo vidim Subnautica na Xboxu kao free igra i ona druga je ok... Sve se razmišljam da nas Sony malo ono, bez vazelina...
Daje PES 19 free, a za dva meseca izlazi novi i ovaj postaje neupotrebljiv i Racing igru sa grafikom kao na Playstation kecu!!!
Very disappointed and angry [emoji35] [emoji35][emoji35]

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
LoL Jul mesec tesko s...
 
Jel CTR baš isti kao na PS1? Osim što vozila mogu da se modifikuju, ima li još kojih novina? Makar jedna nova staza?
 
Nisu nove staze, već su to one iz Crash Nitro Kart. Nitro-Fueled je kombinacija prve i druge igre.
 
Dobih konzolu al izgubih TV :) Hahah teski sam baksuz ,ladno na moj fox tv nece da radi konzola a sve drugo preko istih ulaza radi sa istim kablovima,probao na isti takav tv kod drugog i radi sasvim normalno,,,strasno al avaj... Kupio sam ps plus na godinu dana za us nalog,naravno us ps plus... Zanima me sad jedna stvar,,,recimo odem na nalog UK i kad odem u store on mi trazi ps plus ,jel to znaci da samo sa US stora gde mi je aktiviran PS+ ja mogu da kupujem igre putem vaucera? I da li onda vodjen istom tom logikom hoce uticati tako da ako kupim igru preko tog UK naloga pa ne bude moglo da se igra online? I gde sde vidi tacno status kad istice ps plus ,to nigde ne vidim?
 
Poslednja izmena:
Ideš na ps plus ikonicu > manage membership > subscriptions. Tu piše kad ti ističe ps plus.
 
Poslednja izmena:
PS Plus za US, radice i za UK, bukvalno ti i jos neko mozete imati naloge, tvoj us, njegov uk i da delite ps plus pretplatu i oboje imate kao da ste platili punu cenu.
 
Pa zasto onda meni ne radi na UK nalogu ps plus od US naloga? Znaci konkretno mislim na UK store?
 
Ne radi ti na UK zato što nemaš druge benefite osim da igraš online na njemu, popusti i onaj žuti plus ti stoje samo na US nalogu, pogledaj...
 
Poslednja izmena:
Pa zasto onda meni ne radi na UK nalogu ps plus od US naloga? Znaci konkretno mislim na UK store?
Ne kontam sta ti na ps storeu treba raditi od ps plusa?
Mislim na uk koja funkcija?

Logicno nemas na tom nalogu ps plus, ali jer imas na Us mozes i sa njim igrati Online i sa svim nalozima na ps4
 
Da,da stoji mi samo za US nalog... Ok,,, A sad kupim vaucere za funte i preprder PES i to ce raditi posle sve online? Ma cela frka mi je samo za PES i nista vise ,posto mora da bude na UK das bi radio online tj spajao me sa Evropom ...
 
Poslednja izmena:
Da,da stoji mi samo za US nalog... Ok,,, A sad kupim vaucere za funte i preprder PES i to ce raditi posle sve online? Ma cela frka mi je samo za PES i nista vise ,posto mora da bude na UK das bi radio online tj spajao me sa Evropom ...
Da sve ce ti raditi, plusic ti je na Us nalogu jer je tu ps plus, ali na svakom nalogu na ps4 ti je recimo podjeljen taj ps plus, bukvalno kao na svakom da imas i moci ces Online igrati pes sa uk naloga
 
Drugari gde najpovoljnije uzeti Resident Evil 2 Rmk?...ovde u nemačkoj imaju disk samo na nemačkom jeziku (oko 40e što bih i preživeo ali ne bih baš pola da ne razumem) [emoji849]

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Nemacki amazon (ako nemas nacin placanja uzmi dopunu u prodavnici) 33-35e mislim da se krece dopuna... Gledaj mediamarkt/saturn ponude jer sad obicno nude svasta nesto na snizenju...

Geizhals(.de) i mydealz(.de) su tvoji prijatelji.

Mrchio se, sta ce ti Rezi2 pored RDR2... :)
 
Nemacki amazon (ako nemas nacin placanja uzmi dopunu u prodavnici) 33-35e mislim da se krece dopuna... Gledaj mediamarkt/saturn ponude jer sad obicno nude svasta nesto na snizenju...

Geizhals(.de) i mydealz(.de) su tvoji prijatelji.

Mrchio se, sta ce ti Rezi2 pored RDR2... :)
Upravo došao iz mediamarkta (zvao i gamestop), zato i napisah da samo verziju sa nemačkim jezikom imaju (totalno mi ovo *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*no, kao da bi ih koštalo i eng da su ubacili)!?! Videći na amazonu kakva je situacija ali nemam adresu pa na neki od onih ormarića da poručim ako mogne (i nađem za te pare). Na storu je 500kuna ili 60e (zavisi jel izaberem hrvatsku ili nemačku).

Rdr2 mi nešto suviše kompleksan, trebam nešto da odmaram mozak [emoji1787][emoji56]

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
U 99% slucajeva je verzija koja ce imati i engleski nakon instalacije... (sem ako ne podleze specificnoj cenzuri - tipa Wolfenstein zbog svastike, ne vidim zasto bi rezi2 to imao)
 
Kad možemo očekivati da puste PES na PS Plus? Igrao bih večeras sa ekipom...
 
Ako sam dobro zapamtio šta se ranije pisalo, prvi četvrtak u mesecu. Možda sam nešto i pomešao :)
 
Nazad
Vrh Dno