Šta je novo?

PlayStation - Diskusija o igrama

Odgovor na ovo pitanje je MOŽE! Šta uopšte ti podrazumevaš pod "save game"?

Pa verovatno podrazumeva automatski upload save game-a na cloud, što je jedan od bitnijih benefita ps plusa.

Isto tako, kada istekne pretplata na nekom "šlj" nalogu, gube se i igre osim ako se i naredni put ne uzme pretplata na istom tom nalogu. Zato je i bolje kada se za pretplatu koristiti glavni nalog na kom će biti vezana većina igara, jer ako je psn pretplata danas najeftinija u nekom regionu, ne znači da će to biti i za godinu dana. Bitnije je gde su igre povoljnije, a to svakako uvek bude na US psn-u, gde se uz te povremene psn plus popuste i isplati pretplata.
 
@rAMA: "šlj" nalog meni makar služi da imam PS+ (kasno sam počeo pa sam na vreme skapirao) za 50% manje cene. Već drugu godinu je pretplata ubedljivo najjeftinija tu. Igre koje dele igram na US i UK nalogu, tj. ne igram ih jer su jedno veliko "smeće". Ne znam ni što plaćam PS+ ali eto, neka ima jer nije skupo. :D

Što se tiče "gubljenja" igara, one se jednako "gube" isticanjem PS+ pretplate i na US i na "šlj" nalogu. Obnovi pretplatu i one su opet tu. Samo što si uštedeo oko 50% $ za prtplatu. ;)

EDIT: Obrisao sam deo koji sam pogrešno shvatio kada sam čitao šta je @Proday napisao.
 
Poslednja izmena:
Pa verovatno podrazumeva automatski upload save game-a na cloud, što je jedan od bitnijih benefita ps plusa.

Isto tako, kada istekne pretplata na nekom "šlj" nalogu, gube se i igre osim ako se i naredni put ne uzme pretplata na istom tom nalogu. Zato je i bolje kada se za pretplatu koristiti glavni nalog na kom će biti vezana većina igara, jer ako je psn pretplata danas najeftinija u nekom regionu, ne znači da će to biti i za godinu dana. Bitnije je gde su igre povoljnije, a to svakako uvek bude na US psn-u, gde se uz te povremene psn plus popuste i isplati pretplata.
Druže mislim da si ti jedini shvatio poentu šta sam pitao [emoji847][emoji6]

U postu #2624 sam očigledno dobio pogrešan odgovor. Kako god, neću propasti za 45$, a ko zna, možda i dobijem još neki popust vremenom zbog plusa (mada ne planiram kupovine igara trenutno) pa mi i bude koristan na kraju. Sve najbolje i hvala svima na savetima

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Druže mislim da si ti jedini shvatio poentu šta sam pitao [emoji847][emoji6]

U postu #2624 sam očigledno dobio pogrešan odgovor. Kako god, neću propasti za 45$, a ko zna, možda i dobijem još neki popust vremenom zbog plusa (mada ne planiram kupovine igara trenutno) pa mi i bude koristan na kraju. Sve najbolje i hvala svima na savetima

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
Ti si uzeo PS plus da skladištiš save s drugih naloga i jer si mislio da dobijaš sve igre free koje su pre bile na PS plusu :) Hbg, to jeste zajeb al dobićeš 24 igre u narednih 12 meseci :)

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Pa čovek mi napisao da moze to za save, šta da radim [emoji17][emoji849] A ovo za igre sam loše shvatio. Kako god možda i upadne nešto zanimljivo za tih 24m

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Jel uplacivao neko EA Access? Kakav je princip?

Novac na nalog pa uplata normalno kao kada se uzima neka igra ili ima neka caka?
 
Zato i pitam, u cemu je problem? :D
 
Znaci nema leba...
 
Pre par dana sam rekao da mi je Red Dead Redemption 2 spor i pomalo dosadan. Tada sam stigao do nekih 5% igre i zaista mi se nije svidela igra. Međutim...

Pomislio sam da odigram neku misiju onako, čisto bezveze i mic po mic zalepih se za ekran TV-a. Igra je fantastična, dijalozi fenomenalni i smisao za humor je odličan. O efektima i zvuku ne vredi trošiti reči, posebno sa Sony Platinium slušalicama. Misije su kreativne, side questovi su zanimljivi. Ništa ne skipujem, sve igram natenane jer zaista uživam u igri.

Sve u svemu, ova nedelja je rezultirala popucalim kapilarima, zapostavljenjem devojke i propuštanjem gyma. Thanks RDR2 [emoji2359][emoji2359][emoji2359]
 
Da se iskoristi i ta Black Friday akcija :)
76f8ccb2fb9e238b268bfe9782ee98b4.jpg


Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Da li se isplati dati ekstra 9$ za Metro Exodus Gold Edition?
 
Exodus, Odyssey i TR Shadow...tu se još koplja lome šta i koju ediciju uzeti.
 
Shadow of the TR obazno Croft/Definitive edition jer su grobnice najinteresantniji deo igre bile. Obrnuo sam d1 prosle godine, planiram ponovo samo zbog DLC grobnica.

AC je mozda najbolja ultimate edicija jer dobijas jos AC 2 remastered igre pride, uz season pass...
 
Dobija se AC 3 Remaster i još koja uz Odyssey ultimate? ... i mene svrbi da uzmem tu verziju [emoji849]

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ultimate donosi kozmetiku i XP/novac boost. Sami procenite vredi li.

5afda8a96b54a4271407a85b_1.jpg


5afda8aa6b54a4271407a875_1.jpg
 
Šta je Yakuza POP?
U Free sekciji ne mogu da skinem Yakuza 4 ako ne posedujem Yakuza POP.

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока
 
Opet pocinju sa uzasnim mesecnim igrama.. :D
 
Pa to sad kad sam ja pazario plus na godinu dana [emoji849][emoji2957]

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Šta fali T2 igri? Odlična SP kampanja, svaka preporuka.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Ali ako već imaš TF2, onda je mnogo loš mesec. :D
 
Titanfall 2 je odličan. Predobar SP, za MP sam se otelio dok sam črkao na meč tako da ga nikada nisam ni igrao
 
Ja se radujem, iako imam - sad će biti više ljudi koji će igrati :))
 
Nazad
Vrh Dno