Šta je novo?

PlayStation - Diskusija o igrama

Odgovor na ovo pitanje je MOŽE! Šta uopšte ti podrazumevaš pod "save game"?

Pa verovatno podrazumeva automatski upload save game-a na cloud, što je jedan od bitnijih benefita ps plusa.

Isto tako, kada istekne pretplata na nekom "šlj" nalogu, gube se i igre osim ako se i naredni put ne uzme pretplata na istom tom nalogu. Zato je i bolje kada se za pretplatu koristiti glavni nalog na kom će biti vezana većina igara, jer ako je psn pretplata danas najeftinija u nekom regionu, ne znači da će to biti i za godinu dana. Bitnije je gde su igre povoljnije, a to svakako uvek bude na US psn-u, gde se uz te povremene psn plus popuste i isplati pretplata.
 
@rAMA: "šlj" nalog meni makar služi da imam PS+ (kasno sam počeo pa sam na vreme skapirao) za 50% manje cene. Već drugu godinu je pretplata ubedljivo najjeftinija tu. Igre koje dele igram na US i UK nalogu, tj. ne igram ih jer su jedno veliko "smeće". Ne znam ni što plaćam PS+ ali eto, neka ima jer nije skupo. :D

Što se tiče "gubljenja" igara, one se jednako "gube" isticanjem PS+ pretplate i na US i na "šlj" nalogu. Obnovi pretplatu i one su opet tu. Samo što si uštedeo oko 50% $ za prtplatu. ;)

EDIT: Obrisao sam deo koji sam pogrešno shvatio kada sam čitao šta je @Proday napisao.
 
Poslednja izmena:
Pa verovatno podrazumeva automatski upload save game-a na cloud, što je jedan od bitnijih benefita ps plusa.

Isto tako, kada istekne pretplata na nekom "šlj" nalogu, gube se i igre osim ako se i naredni put ne uzme pretplata na istom tom nalogu. Zato je i bolje kada se za pretplatu koristiti glavni nalog na kom će biti vezana većina igara, jer ako je psn pretplata danas najeftinija u nekom regionu, ne znači da će to biti i za godinu dana. Bitnije je gde su igre povoljnije, a to svakako uvek bude na US psn-u, gde se uz te povremene psn plus popuste i isplati pretplata.
Druže mislim da si ti jedini shvatio poentu šta sam pitao [emoji847][emoji6]

U postu #2624 sam očigledno dobio pogrešan odgovor. Kako god, neću propasti za 45$, a ko zna, možda i dobijem još neki popust vremenom zbog plusa (mada ne planiram kupovine igara trenutno) pa mi i bude koristan na kraju. Sve najbolje i hvala svima na savetima

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Druže mislim da si ti jedini shvatio poentu šta sam pitao [emoji847][emoji6]

U postu #2624 sam očigledno dobio pogrešan odgovor. Kako god, neću propasti za 45$, a ko zna, možda i dobijem još neki popust vremenom zbog plusa (mada ne planiram kupovine igara trenutno) pa mi i bude koristan na kraju. Sve najbolje i hvala svima na savetima

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
Ti si uzeo PS plus da skladištiš save s drugih naloga i jer si mislio da dobijaš sve igre free koje su pre bile na PS plusu :) Hbg, to jeste zajeb al dobićeš 24 igre u narednih 12 meseci :)

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Pa čovek mi napisao da moze to za save, šta da radim [emoji17][emoji849] A ovo za igre sam loše shvatio. Kako god možda i upadne nešto zanimljivo za tih 24m

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Jel uplacivao neko EA Access? Kakav je princip?

Novac na nalog pa uplata normalno kao kada se uzima neka igra ili ima neka caka?
 
Pre par dana sam rekao da mi je Red Dead Redemption 2 spor i pomalo dosadan. Tada sam stigao do nekih 5% igre i zaista mi se nije svidela igra. Međutim...

Pomislio sam da odigram neku misiju onako, čisto bezveze i mic po mic zalepih se za ekran TV-a. Igra je fantastična, dijalozi fenomenalni i smisao za humor je odličan. O efektima i zvuku ne vredi trošiti reči, posebno sa Sony Platinium slušalicama. Misije su kreativne, side questovi su zanimljivi. Ništa ne skipujem, sve igram natenane jer zaista uživam u igri.

Sve u svemu, ova nedelja je rezultirala popucalim kapilarima, zapostavljenjem devojke i propuštanjem gyma. Thanks RDR2 [emoji2359][emoji2359][emoji2359]
 
Da se iskoristi i ta Black Friday akcija :)
76f8ccb2fb9e238b268bfe9782ee98b4.jpg


Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Da li se isplati dati ekstra 9$ za Metro Exodus Gold Edition?
 
Exodus, Odyssey i TR Shadow...tu se još koplja lome šta i koju ediciju uzeti.
 
Shadow of the TR obazno Croft/Definitive edition jer su grobnice najinteresantniji deo igre bile. Obrnuo sam d1 prosle godine, planiram ponovo samo zbog DLC grobnica.

AC je mozda najbolja ultimate edicija jer dobijas jos AC 2 remastered igre pride, uz season pass...
 
Dobija se AC 3 Remaster i još koja uz Odyssey ultimate? ... i mene svrbi da uzmem tu verziju [emoji849]

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ultimate donosi kozmetiku i XP/novac boost. Sami procenite vredi li.

5afda8a96b54a4271407a85b_1.jpg


5afda8aa6b54a4271407a875_1.jpg
 
Šta je Yakuza POP?
U Free sekciji ne mogu da skinem Yakuza 4 ako ne posedujem Yakuza POP.

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока
 
Pa to sad kad sam ja pazario plus na godinu dana [emoji849][emoji2957]

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Šta fali T2 igri? Odlična SP kampanja, svaka preporuka.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Ali ako već imaš TF2, onda je mnogo loš mesec. :D
 
Titanfall 2 je odličan. Predobar SP, za MP sam se otelio dok sam črkao na meč tako da ga nikada nisam ni igrao
 
Ja se radujem, iako imam - sad će biti više ljudi koji će igrati :))
 
Nazad
Vrh Dno