Šta je novo?

PlayStation - Diskusija o igrama

i sta je tacno Grand Theft Auto V: Premium Online Edition ?
na store-u pise da sadrzi full single player story plus jos neka cuda, ali kosta 10usd, dok regularan gta V kosta 30...u cemu je fora?
 
I mene to interesuje vezano za gta...tj najviše jel ima single player kampanja ili samo net?!

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
gde ima Days Gone za 20usd?
https://r.tapatalk.com/shareLink/to...&share_fid=10983&share_type=t&link_source=app

Imas ovu temu za popuste.

Edit: Ako je neko zainteresovan za neku od sledecih igara neka se javi na PM. Igre bi bile kupljene preko share varijante, na Razmeni igara. [emoji4]
Igre koje me zanimaju: Days Gone, Red Dead Redemption 2, Horizon Zero Dawn, Uncharted Lost Legacy, Uncharted The Nathan Drake Collection, God of War PS4, Detroit Become Human.
 
Poslednja izmena:
I mene to interesuje vezano za gta...tj najviše jel ima single player kampanja ili samo net?!

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
Svako izdanje GTA V ima single player. Ovo plus ima dodatke za Online, lovu i asete ili tako nešto...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
https://r.tapatalk.com/shareLink/to...&share_fid=10983&share_type=t&link_source=app

Imas ovu temu za popuste.

Edit: Ako je neko zainteresovan za neku od sledecih igara neka se javi na PM. Igre bi bile kupljene preko share varijante, na Razmeni igara. [emoji4]
Igre koje me zanimaju: Days Gone, Red Dead Redemption 2, Horizon Zero Dawn, Uncharted Lost Legacy, Uncharted The Nathan Drake Collection, God of War PS4, Detroit Become Human.
Javim ti se sutra dok mi ovaj javi hoce li uzimati samnom days Gone, ako ne odgovara li ti gost?
 
Ako bi morali da birate između Days Gone (20$) ili Red Dead Redemption 2 (30$) šta bi ste uzeli? :D
 
Toga sam se i plašio. :)

Verovatno ću sad jednu i za njihov Božić drugu. DG pre RDR2 jer računam kad je provale (krekuju za PC) da će cena da joj ide još dole.
 
Toga sam se i plašio. :)

Verovatno ću sad jednu i za njihov Božić drugu. DG pre RDR2 jer računam kad je provale (krekuju za PC) da će cena da joj ide još dole.
Nah, neće. Piraterije je na svetskom nivou zanemarljiva i ne diktira tržište tj cene igara.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Neko rece da ce biti jeftinije 24.11.
 
Šta smo rekli, ako uzmem ps plus na nekom nalogu, jel svi nalozi na konzoli mogu da koriste benefite od istog (save game, online igranje) ili samo taj za koji je uplaćeno?

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Šta smo rekli, ako uzmem ps plus na nekom nalogu, jel svi nalozi na konzoli mogu da koriste benefite od istog (save game, online igranje) ili samo taj za koji je uplaćeno?

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
Svi...



Sent from my Moto E (4) Plus using Tapatalk
 
Da li se moze ocekivati da neke igre budu jeftinije tokom novogodišnje rasprodaje? Da li vredi cekati?

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
To samo ti znaš ;) Ja uzeh ovaj ps plus na us store za 45$, sad još samo da nađem vremena da se igram [emoji849]

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
^^ Ko to moze znati, zaista je tesko reci. [emoji16]
Verujem da ce biti finih popusta za Bozic i Novu godinu. [emoji4]
 
Da li je neko igrao od vas Days Gone? :D

Vidim ima neka tema iz 2016. godine u kojoj ništa nije pisano. Obično neko napiše nešto o igri, a ovde "mrtvo more" što se tiče iste.
 
Svi...



Sent from my Moto E (4) Plus using Tapatalk
Ajde sad mi molim te objasni kako, pošto evo save mogu samo tu gde mi je aktiviran ps plus, ne i na drugom nalogu!? Ovo mi je bilo bitno i jedan od razloga što uzeh plus, a izgleda dezinformaciju dobih [emoji849][emoji17]

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Ajde sad mi molim te objasni kako, pošto evo save mogu samo tu gde mi je aktiviran ps plus, ne i na drugom nalogu!? Ovo mi je bilo bitno i jedan od razloga što uzeh plus, a izgleda dezinformaciju dobih [emoji849][emoji17]

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
Brate, sve odgovore imaš na netu :) Ne daj se dezinformirati na forumu. Kako misliš save? Možeš sa svakog naloga igrati online ako imaš ps plus na nekom drugom, to je cela ideja...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Pa htedoh da sačuvam statuse iz par igara koje igram na hrvatskom ps! Kako god, naučih na teži način da je ponekad bolje ostaviti malo više vremena na googlu.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Očigledno se nešto nismo razumeli ili ti nisi lepo postavio pitanje:

Šta smo rekli, ako uzmem ps plus na nekom nalogu, jel svi nalozi na konzoli mogu da koriste benefite od istog (save game, online igranje) ili samo taj za koji je uplaćeno?

Odgovor na ovo pitanje je MOŽE! Šta uopšte ti podrazumevaš pod "save game"?

Ja recimo imam PS+ na singapurskom nalogu, sin igra igre koje sam dobio uz njega na US nalogu i regularno radi save game. Ne kapiram šta si mislio pod "save game".

E sad, ako si ti mislio da, recimo, GoW počeneš da igraš na HR, UK ili bilo kom nalogu, pa da posle samo pređeš na US nalog i nastaviš sa igrom, to NE MOŽE.

Zamisli da igraš WoT, imaš svoj nalog na EU serveru. Ako hoćeš da igraš na NA serveru ne možeš da preneseš sav grind iz EU na NA, moraš sve ponovo da pređeš.
 
Poslednja izmena:
Očigledno se nešto nismo razumeli ili ti nisi lepo postavio pitanje:



Odgovor na ovo pitanje je MOŽE! Šta uopšte ti podrazumevaš pod "save game"?

E sad, ako si ti mislio da, recimo, GoW počeneš da igraš na HR, UK ili bilo kom nalogu, pa da posle samo pređeš na US nalog i nastaviš sa igrom, to NE MOŽE.

Zamisli da igraš WoT, imaš svoj nalog na EU serveru. Ako hoćeš da igraš na NA serveru ne možeš da preneseš sav grind iz EU na NA, moraš sve ponovo da pređeš.
Ne znam jel imaš više naloga ili šta obzirom da te nisam quote ali da objasnim;

Mislim da igram gow na hrvatskom nalogu (na usa mi je plus), i onda sačuvam save i ako uzmem ps5 jednog dana da mogu da učitam isti taj save na hrvatskom nalogu i igram igru odakle sam stao. Apsolutno mi je jasno i logično da ne možeš sa jedne zemlje tj naloga prebacivati na drugi.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Ne možeš da menjaš naloge i save sa jednog naloga na drugi. Zapitaj se da li možeš od mene da dobiješ save GoW-a i da nastaviš da igraš od 1/2 igre.

To ne može nigde, ne samo na PS-u.

Imam 4 naloga, US, UK, HR i Singapur, svi su naši ja i sin igramo, ja na UK on na US. On igra Paladins na US nalogu, ja kad bih i hteo ne mogu da igram s njegovim herojima na mom US nalogu.

PS: @Proday: Izvinjavam se, pogrešno sam čitao. Sad tek vidim da je u pitanju HR na HR nalog. To za PS4 i PS5 ne zna sada niko da ti odgovori.
 
Poslednja izmena:
Save sa PS4 na PS5 :)
Na to si mislio ?

Pa ja mislim da je to veoma nemoguce :)
 
Ne znam jel imaš više naloga ili šta obzirom da te nisam quote ali da objasnim;

Mislim da igram gow na hrvatskom nalogu (na usa mi je plus), i onda sačuvam save i ako uzmem ps5 jednog dana da mogu da učitam isti taj save na hrvatskom nalogu i igram igru odakle sam stao. Apsolutno mi je jasno i logično da ne možeš sa jedne zemlje tj naloga prebacivati na drugi.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
Pa možeš da sačuvaš save, za to ti ne treba ps plus. Ja sam čuvao save na USB kad sam reinstalirao PS4. Samo ideja da to radiš da bi nastavio na PS5 je baš onako... zanimljiva :D

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno