Šta je novo?

PlayStation - Diskusija o igrama

Jel moze neko da kupi crvice pa da podeli sa nekim?Nararno bez da mu se plati:) (mislim dzabe da da:) )
 
Mogu da se shareuju.

To se radi tako što im daš svoj username i password sa accounta sa kojeg si kupio igrice i oni kreiraju novi profil na PS3 sa tim PSN IDjem koji si im dao (dakle idu na use existing account prilikom kreiranja)

A što se tiče slobodnih slotova. Sa jednog accounta mogu 5 konzola deliti igru. Dakle računajući da ćeš ih i ti igrati možeš na još 4 konzole.

Evo konkretan primer:

Kupim preko PSNa Wormse, Tekken 5 i Flower sa istog accounta i sad jednom drugaru dam Wormse, drugi hoće Tekken 5 a treći hoće sve tri igrice - to ne znači da ću ja imati pravo da Wormse i Tekken delim još dva puta a Flower trojici već ću imati pravo da još samo jednom čoveku dam igrice.

Dakle PSN konzole broji kao jednu - skinuo ti sve 3 igrice ili samo jednu. To uostalom znači da ako si od nekoga skinuo samo jednu igricu, slobodno možeš i ostale, to neće uticati na njegov ukupan broj slotova jer dokle god držiš makar i jednu igricu aktivnu zauzimaš mu jedan slot.

Ako hoćeš da mu vratiš taj slot imaš pod account management activation status i tu pod PS3 imaš games i kad deaktiviraš više nemaš prava na igrice sa njegovog accounta dok ponovo na isti način ne aktiviraš.

Naravno, mislim da nema potrebe da kažem da taj account ne smeš brisati sa svoje PS3 sve dok igraš te igrice :)
 
Poslednja izmena:
Meni je "Savage Moon" & "Age of Booty" best buy.

P.S. Ko od vas voli da skuplja trofeje eto lake igre za vas.
 
sinoc izasao rag dol kung fu na PSNu... odlicna djuska podseca na LBP... preporuka ++
 
Sta je rag dol? Ja sam cuo za neki ragdoll efekat (valjda se tako zove), ali ne znam sta je to...
 
el moze kod nas da se nabavi ta kartica
 
Haha hvala lepo colt. ;) Syma, kartica ne moze da se nabavi kod nas ako mislimo na istu karticu (psn kartica) jer jos ne postoje EU kartice vec samo US, ona se moze naruciti na www.play-asia.com, imas od 20 i od 50 dolara i kostaju malo vise od te cifre.
 
Haha hvala lepo colt. ;) Syma, kartica ne moze da se nabavi kod nas ako mislimo na istu karticu (psn kartica) jer jos ne postoje EU kartice vec samo US, ona se moze naruciti na www.play-asia.com, imas od 20 i od 50 dolara i kostaju malo vise od te cifre.

Da li moram da otvorim onda US account i da kupujem igre preko njega ili mogu da obavim kupovinu preko UK account-a koji vec posedujem? Trenutno me zanima samo SuperStardust HD. Jel ga ima uopste u ponude preko US account-a? :wave:
 
Pa mislim da moras preko US accounta, ali posto nisam siguran neka potvrdi neko iskusniji.
 
Ima ga na US storeu i moraš da napraviš novi US account.
 
Da li moram da otvorim onda US account i da kupujem igre preko njega ili mogu da obavim kupovinu preko UK account-a koji vec posedujem? Trenutno me zanima samo SuperStardust HD. Jel ga ima uopste u ponude preko US account-a? :wave:

stardust ima na us storu ali nema bundle sa dodatnim nivoima i nekim multiplayer modom.. to mora posebno da se pazne. procedura je paznes karticu, sa us stora skines igru i onda se igra sa glavnog profila (uk us cro sta god)
 
el bi neko kupovao Socom preko PSN-a pa da podelimo???
 
Trazim da li ima neki fliper na PSN-u kad naletim na vest da na prolece izlazi Zen Pinball. Zvuci odlicno sa najrealnijom fizikom kuglice do sad i "stunning" visuals, ali jesam ja lud ili ovo ne izgleda tako dobro? :)

zenpinball0016.jpg

zenpinball0017.jpg

zenpinball0005.jpg

zenpinball0003.jpg

zenpinball0001.jpg

U svakom slucaju nabavio bi, treba imati fliper :)
 
El negde pise koje ce igrice izlaziti za PSn u buduce ??i ako skinem igricu i izbrisem je el moram oped da kupujem ili ne??
 
Ne, odes u "my downloads" ili "view downloads" kako vec, u PS Store-u, i ponovo skines..
 
a el pise negde koje ce se nove igrice pojaviti na PSN-u?
 
Haha hvala lepo colt. ;) Syma, kartica ne moze da se nabavi kod nas ako mislimo na istu karticu (psn kartica) jer jos ne postoje EU kartice vec samo US, ona se moze naruciti na www.play-asia.com, imas od 20 i od 50 dolara i kostaju malo vise od te cifre.

Oni izgleda nemaju vise (ceka se 2-4 nedelje) Da nemas mozda da predlozis nekog drugog? (ili mozda nesto sto ce mi samo poslati kod bez potrebe da mi salje celu karticu)

Takodje, ako neko ima karticu i zainteresovan je za prodaju/share moze da me kontaktira na PM
 
Oni izgleda nemaju vise (ceka se 2-4 nedelje) Da nemas mozda da predlozis nekog drugog? (ili mozda nesto sto ce mi samo poslati kod bez potrebe da mi salje celu karticu)

Takodje, ako neko ima karticu i zainteresovan je za prodaju/share moze da me kontaktira na PM

Resio preko Entropay... Video sam ovde da jedno vreme nije radilo, ali izgleda da su shvatili da im je glupo da blokiraju ljude koji im daju pare... :)
 
Radi Entropay??

EDIT: Stvarno radi jbt :) Aj nek neko napise ako treba da obratimo neku posebnu paznju pri kreiranju naloga, zemlja Srbija? i ostalo...
 
Poslednja izmena:
Radi Entropay??

EDIT: Stvarno radi jbt :) Aj nek neko napise ako treba da obratimo neku posebnu paznju pri kreiranju naloga, zemlja Srbija? i ostalo...

Nikako Srbija... Kad kreiras virtuelnu karticu, unesi adresu i podatke koje si uneo pri kreiranju US naloga... (znaci US adresa, postanski kod, itd) Posle, kad budes dopunjavao karticu, ukucaces prave podatke sa tvoje (prave) kartice...Naravno, buduci da si drzavljanin US, na sve igre se dodaje porez... :) Sve u svemu, brzo i jednostavno i nema cekanja na isporuku PSN kartice... Bas me interesuje da li ovu virtuelnu karticu mogu da koristim za placanje karticom preko PayPal..
 
Zaebavas da moram tu adresu koju sam na americkom nalogu stavio? Aaa, to sam neki Mcdonalds stavio, mogu li to da vidim negde ako pise?
 
Zaebavas da moram tu adresu koju sam na americkom nalogu stavio? Aaa, to sam neki Mcdonalds stavio, mogu li to da vidim negde ako pise?

Mislim da ce ti se ta adresa ispisati kad budes krenuo da platis... Mada cini mi se da mozes i da je promenis na sta hoces (samo mora zemlja da ostane) Nisam sad blizu konzole, ali cu javiti kad stignem kuci gde tacno moze da se procita (i promeni, ako treba)...
 
Da li neko od vas želi da podelimo troškove za neke igre sa psn-a? Interesuju me ragdoll, worms, možda flower, superstardust hd, ...
 
Da li neko od vas želi da podelimo troškove za neke igre sa psn-a? Interesuju me ragdoll, worms, možda flower, superstardust hd, ...

Mislim da neke mogu samo da se registruju za jednu konzolu... (bar sam negde naleteo na takav podatak) U svakom slucaju, ako imas karticu (ili znas nekoga ko je ima) mozes da kreiras virtuelnu US karticu i ne moras da se smaras oko sharovanja... (bar ja nisam uspeo da nadjem nekoga ko bi bio zainteresovan za to, a u medjuvremenu se problem sam resio posto je proradio entropay)
 
mozes li da pojasnis kako radi taj entropay ? posto ce mi trebati za DLC za Killzone 2
 
mozes li da pojasnis kako radi taj entropay ? posto ce mi trebati za DLC za Killzone 2

Nece ti trebati jer ti nista nece znaciti US mape na evropskoj verziji.. (osim ako nemas americku verziju)
 
el pise negde dal ce se i koje ce se igre pojaviti na PSN-u???
 
kako bre US mape ? pa mape ce biti za ceo svet ?! nece valjda samo amerima da omoguce da skinu mape.
 
Nazad
Vrh Dno