Šta je novo?

PlayStation - Diskusija o igrama

PS+ igre za januar:

Deus Ex: Mankind Divided
Telltale Batman Season 1

i naravno futavi That's You... ogadise zivot vise sa tim...
 
^ U pitanju su glasine. Neko je navodno tu listu video na FB reklami.
 
Ispostavilo se da je glasina tačna, tako da su Deus Ex: Mankind Divided i Batman Telltale S01 igre za mesec januar.

Ostale:

PS3 :
Sacred
The Book of Unwritten Tales 2

PS Vita:
Psycho-Pass: Mandatory Happiness (Cross Buy with PS4)
Uncanny Valley (Cross Buy with PS4)
 
Ja sam krajem Oktobra uzeo PS+ pretplatu za 3 meseca jer nisam zeleo da propustim MGS V : Phanton Pain , medjutim evo sad i Deus Ex isto igra koju bi verovatno nabavio u nekom momentu, pa Batman Telltale , pa Darksiders 2 (nisam jos odigrao ali kapiram da je ok igra), takodje i neke indie igre koje sam skinuo su me bas pozitivno iznenadile i u slast sam ih odigrao kao Huey, Sky Force Anniversary i Forma 8 (koju sam prakticno samo poceo), mozda i Wormsima isto malo dam sansu.
Tako da osim Novembra kada je bio bas los i nikakav izbor , u poslednje vreme ponuda je bila veoma dobra.
 
Ima li neki hint šta će biti u Februaru od igara?

Ko za inat, zadnjih 5 meseci, sve igre koje imam....
 
Još je rano, tako da ukoliko nešto procuri, biće koji dan pre zvanične objave.
 
Teško da je do sada bio bolji mesec za PS+ igre. Svaka čast za ovo.
 
Opet obe koje imam i jesam platinu [emoji23] ne verujem !

Sent from my Lenovo TB2-X30L using Tapatalk
 
Zna li neko da mi objasni u čemu je razlika u ove dve igre.
Hteo bih da kupim disk,ali ne znam šta je bolje.
Da li u ovoj drugoj ima više DLC paketa?
81iuWlUF6uL._SL1500_.jpg
xqwjq.png

Šta znači to PRE ORDER NOW?
 
Poslednja izmena:
Aha,
a kad izađe, nema bonusa? Znači kad izađe dobiješ manje nego pre njenog izlaska. HAha.
 
Ok,
hvala na odgovoru. Nov sam u svetu PS4 pa se raspitujem. Kad sam kupio PS4 dobio sam disk na kome piše da je unutra nekakav kod za full igre da se preuzmu. Kada sam ga uneo po uputstvu kako piše. Izbacio mi je da kod nije validan već duže vreme. A ja sam otvorio disk,sve fabrički
 
Piše ti na tom kartončiću dokle je validan kod...
 
Pa kako da znam za koju zemlju je namenjen. Glupost.
Sve ponuđene zemlje (naravno nema Srbija) bi trebale da prihvate kod. Ja sam nalog napravio za SAD (USA)
Dajte opširniji odgovor. Da li je neko iskoristio taj kod i šta se dobija sa njim? Vredi li da se zezam oko toga ili je to samo nešto osnovno što se dobije. Mogu li neku igru celu da skinem npr. The Division
 
Poslednja izmena:
99% da je disk za EU tržište, tako da kod važi samo za nalog iz neke podržane evropske zemlje. Tako da ti ostaje da napraviš EU nalog i odradiš aktivaciju koda preko njega.
 
Pa kako da znam za koju zemlju je namenjen. Glupost.
Sve ponuđene zemlje (naravno nema Srbija) bi trebale da prihvate kod. Ja sam nalog napravio za SAD (USA)
Dajte opširniji odgovor. Da li je neko iskoristio taj kod i šta se dobija sa njim? Vredi li da se zezam oko toga ili je to samo nešto osnovno što se dobije. Mogu li neku igru celu da skinem npr. The Division

Koji kod za koju igru? Moraš jasno pitati ako očekuješ jasan odgovor
 
Koji nalog je najbolji (mislim koja zemlja) da može da se kupuju ovi dlc paketi za igrice u evrima. Igrao bih Batman ima dosta DLC paketa za 200-300 din kad se prevede,ali kako da ih kupim,za koju zemlju da napravim nalog?
 
Kako bre plaćate ove igrice na PSN store-u?. Ja imam PayPal nalog. Na PC se ulogujem,ali na PS4 kaže da adresa nije validna.
Hoću da ubacim Credit/Debit Card opet mi traži nekakvu adresu. Imam i kreditnu i internet karticu banke Intesa koju mi odbija. Napravio sam nalog na UK. Ima li to veze?
 
Poslednja izmena:
Naše kartice ne prolaze na PSN prodavnici, pa moraš da juriš dopune za wallet preko drugih sajtova, recimo preko pomenutog Cdkeys-a.
 
Nazad
Vrh Dno