Šta je novo?

PlayStation - Diskusija o igrama

Trebaju mi razni DLC paketi za Batman Arkham Knight. Na Cdkeys ima samo season pass. Nema pojedinačno kao na PSN prodavnici.
Šta je to season pass? sve što izadje za igru ove godine mogu da preuzmem?
 
Kupiš dopunu (za UK) u iznosu koji želiš i taj kod ubaciš u PSN prodavnici pod Redeem Codes. Nakon toga u wallet-u imaš novca i kupiš iz prodavnice šta želiš. U opisu Season Pass-a stoji šta sve dobijaš sa njim.
 
Odeš na cdkeys i u pretrazi upišeš PlayStation network card. Dobićeš razne iznose i onu koju želiš odabereš. Pošto ti je nalog na UK, gledaj one sa funtom.
 
Mozes i na Amazonu da kupujes dopune.
 
Odeš na cdkeys i u pretrazi upišeš PlayStation network card. Dobićeš razne iznose i onu koju želiš odabereš. Pošto ti je nalog na UK, gledaj one sa funtom.

Hvala ti druže na objašnjenju, uspeo sam.
Onima drugima što su zli ,,pametni,, izvinite na smetnji
 
Poslednja izmena:
Preko PSN radnje ja kupujem na UK,na sajtu cdkeys.com imaš da kupiš dopune u raznim apoenima i tako kupiš šta kod poželiš od igara do DLC-a

Ja ti pre koji dan odgovorim ovako a ti posle par dana doćeš i opet tražiš odgovor na koji ti je već odgovoreno. Zaključak je ili si glup ili nas zajebavaš a moguće da si oba
 
Razmišljao sam da pazarim season pass za Batman Arkham Knight. Dosta je povoljno.
Kada odem u igrici da pogledam DLC shop,tamo mi piše kako mogu da kupim zasebno neki DLC ili da ga odključam sa Season pass-om. Ispod tih DLC-a pišu meseci. Da li to znači da ako kupim season pass mogu da ga odključam u tom mesecu ili mogu kada hoću?
 
Razmišljao sam da pazarim season pass za Batman Arkham Knight. Dosta je povoljno.
Kada odem u igrici da pogledam DLC shop,tamo mi piše kako mogu da kupim zasebno neki DLC ili da ga odključam sa Season pass-om. Ispod tih DLC-a pišu meseci. Da li to znači da ako kupim season pass mogu da ga odključam u tom mesecu ili mogu kada hoću?

Ja sam kupio Arkham Knight season pass pre godinu dana. Sa njim sam bez problema skinuo sve DLC-ove svojevremeno.
Ne znam kakvi meseci stoje ispod DLC-ova ali sa Season pass-om ces moci sve da ih skines.

Bitno je samo da ti Glavna igra i Season Pass budu iz istog regiona ( US igra i SP, ili UK igra i SP)
 
Ok hvala. To mi je trebalo,odgovor od nekog ko je kupio season pass.
 
Junske PS+ igre:

PS4
Trials Fusion
XCOM 2
PS3
Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier
Zombie Driver HD: Complete Edition
Vita
Atomic Ninjas
Squares
 
Koliko je štetno da disk ostaje u Sony-ju? Ja vadim disk pre svakog gašenja konzole,ali pošto trenutno igram samo jednu igru, mogu li da ostavljam disk u konzolu? Hoće li to naškoditi laseru?
 
Nimalo nije štetno.
 
Hitman: Blood Money i Hitman: Absolution dolaze 19.01. na PS4 i XB1 kao Hitman HD Enhanced Collection:

“We’re very happy with this collection and how we were able to update and remaster two of our classic Hitman titles for modern consoles,” said Hakan Abrak, CEO, IO Interactive. “Hitman: Blood Money and Hitman: Absolution have helped us on our journey to where we are today, and we’re looking forward to players enjoying them in 4K and 60 fps.”

Hitman HD Enhanced Collection will feature:

4K visuals at 60 frames per second

Increased texture resolution

Upgraded texture formats

Super-sampling

Upscale support

Heightened shadow map and mirror resolutions

Improved lighting

Updated controls for a more fluid experience

Lepo bi bilo da se i Hitman 2: Silent Assassin dobije u nekom trenutku.
 
^ Super, to su mi dva omiljena dela iz Hitman serijala. :)

Odigrah Detroit: Become Human. Svaka odluka ima uticaj na dalji tok igre. Priča, grafika, gameplay - sjajno! Baš me je podsetila na Fahrenheit i koliko mi se i on dopao. Nemam zamerke, osim da bih voleo da postoje malo detaljnija objašnjenja šta će reći lik, a ne samo opis emocija (Calm, Rational, Trust, Bluff, itd.).


Trenutno igram Spidermana. Igra je zabavna, ali po meni ne zaslužuje toliko hvalospeva koliko dobija.
Ono što je dobro je glavna priča, brojni kostimi, posebne moći koje dolaze uz kostime, unapređivanje gadget-a, otključavanje poteza i grafika.
Sporedne misije su jako repetitivne, čak su u misijama i slupana vozila isto postavljena, ljudi zarobljeni uvek ispod istog automobila, isti dijalozi,... Dodatne misije sa ispitivanjem "isplativosti" mini istraživačkih stanica su raznovrsne, što je osveženje. Misije sa hvatanjem golubova, smor.
Već viđen koncept, preuzet iz Far Cry-ja, sa popravkom tornjeva i osvajanjem kampova (u ovom slučaju, gradilišta) je takođe pomalo dosadan. Sve u svemu, okej je igra za jedan prelaz i biće zanimljiva klincima, ali to je to.

Sent from my MIX 2 using Tapatalk
 
^ potpuno iste utiske za Spajdija imamo i isto sam napisao ovde kada sam je obrnuo. Jedino glavna prica je koliko-toliko interesantna da "natera" da se odigra do kraja.
Definitivno prehajpovana igra i tacno se moglo videti po ocenama kritike tj recenzijama ko je morao da se slihta Soniju/Marvelu... I dalje smatram da je Betmen trilogija (kvadrologija) koplje iznad ovoga.
Hajp/marketing je ucinio svoje, dok Shadow of the TR sa druge strane je malo potcenjen bio, ali po meni blizi "originalnom" konceptu TR-a i bolja zabava od Spajdija. Grobnice/zagonetke su odlicne bile (realno najbolji deo igre koji drzi igru iznad vode) + uz Croft ed. trebaju da izbace jos 6-7 dodatnih grobnica, kao DLC do marta ako se ne varam...

Da li si odigrao sa onim najavljenim story DLC-evima (3 cini mi se) i vredi li zbog njih jos jednom obrnuti igru? Verovatno bih uzeo ponovo dig.deluxe verziju kada padne na ~25e.

Inace Detroit:BC me strasno kopka da odigram, odlicno mi lezi taj zanr za opustanje ali opet sa druge strane 30e za interaktivni film/igru mi je mnogo.

Inace uzeo da prelazim HZD po drugi put zbog platine i na igru gledam drugacije odnosno ne bas tolikim odusevljenjem. Moglo je dosta manje repetativnih/grindy stvari da se spakuje i igra bi bila vanserijska. Glavna prica i setting su fenomenalni, ali neke gameplay mehanike ubijaju volju za igranjem. Nadam se da ce ispraviti greske u HZD2 jer imaju fenomenalnu bazu sa prvim delom.
Da li je do RDR 2-jke ili brzog zasicenja igara po Ubisoft open-world formuli (biti ce da su obe stvari) ali mi se vise ne pipaju takve igre.


+edit

Odlicno za Hitman-a, verujem da su lakse mogli da remasterizuju Blood Money (po meni igra koja je definisala zanr) i Absolution zbog godine izlaska. Za ostatak verujem da bi vec morali da odrade ozbiljan remake.
 
Poslednja izmena:
Nisam, igram glavnu priču u Spiderman-u i dalje. Nisam ni gledao kakvi su DLC-ovi i u kom pravcu idu.

Detroit je sjajan. Ja sam pod utiskom i dalje. Vredi odigrati i više puta.
 
Poslednja izmena:
Prešao god of war, svašta sam igrao ali ova igra je remek delo, poput witchera 3!!

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Jos si zelen...

Stavi na jelovnik i: ceo Uncharted serijal,RDR2, The last of Us, Horizon Zero Dawn... Pa nam se onda vrati za prosiren spisak... :)
 
Meni je RDR2 igra godine lagano. GoW na jakom drugom mestu. Ostatak igara iz ove godine su za klasu neozbiljniji naslovi.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Slično i kod mene.. pauzirao rdr2 da bi obrnuo spajdija... dobra igra ali ništa specijalno. Prešao nekih 80% main story i nekako mi je meh. Otključao skoro sve moći i gedzete. Dosta stvari me podsetilo na betmenove naslove. Cak je i deo napete muzike iz Nolanovog zadnjeg betmena ovde dodat na sličan način. Premali deo grada, nema se sta raditi da bi se ubila dosada tj ne vuče me da istražujem grad pošto sam sve side misije i gluposti završio i jedino je main story preostao. Nadam se da će nastavak da bude dublji, duži.

Detroid ce se isto igrati čim bude prilike.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Meni je RDR2 igra godine lagano. GoW na jakom drugom mestu. Ostatak igara iz ove godine su za klasu neozbiljniji naslovi.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

+1

Isto, RDR2 bez premca GOTY i mislim da ce dugo da ostavi utisak koji ce tesko biti premasiti. Bilo bi fantasticno da izbace remaster keca u vidu DLC-a (kao sto se suska) - platio bih i 30e za isti, day one.

Dodao bih Dead Cells na 3. mestu.

Dobro je sto imam pozamasan backlog pa ima jos stvari koje treba obrnuti dok se dogura do prosek igara poput ove nove AC reboot price kojie nisam pipao (Origins stoji na standby-ju) i verujem da necu jos dugo.

Sad se cekaju Days Gone, Metro Exodus i najave "heavy hitters" za kraj i pocetak 2019/2020. :)

@Snake
Nije isti zanr, nezahvalno je porediti jednu H&S akcionu-avanturu (sa vecim fokusom na pricu i prezentaciju) i full fantasy RPG... Jedino zajednicko im je sto se baziraju na mitologiji i igraju iz treceg lica...
 
Poslednja izmena:
Podseti me Yojinbo, The Last Of Us - obavezno štivo za svakog vlasnika konzole. Jedna od naj igara, definitivno.

Horizon: Zero Dawn mi je isto odlično legao. Zanimljiva priča, dobra mehanika, odlične borbe (pogotovu sa velikim protivnicima). U ovoj igri sam osvojio svoj prvi platinum.

Uncharted... Nikako da nastavim. Počeo sam sa prvim delom, tu se malo razočarao (nekako mi je bio dosadan) i batalio nakon 5-6 sati. Verujem da je Četvorka vrh, ali sam hteo prvo da prođem prva tri dela. Stićiće i to na red kad-tad.

Sent from my MIX 2 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ja sam tako počeo Uncharted od početka pošto sam uzeo PS4.
Prva polovina prvog dela nije nešto, ali je posle bolje. Uncharted 2 i 3 su dosta bolji, tako da svakako vredi odigrati ceo serijal pre četvorke.
 
Moj sin "cepa" Spajdermena i GoW (sekiricu kako on kaže :D).

Ja sam se "zalepio" za HZD. Sjajna igra, čak sam se počeo privikavati i na gamepad. :)

Što se tiče igara, planiram da uzmem The Last Of Us - Remastered. Sve mi se čini da je igra sjajna, pročitao sam i pogledao mnogo toga u vezi nje (gledao sam da izbegnem detalje).
 
Poslednja izmena od urednika:
Nazad
Vrh Dno