Šta je novo?

Asus VW 193D

alex1974

Slavan
Učlanjen(a)
30.05.2007
Poruke
641
Poena
330
Imam gore pomenuti monitor graficka je ATI Radeon 9600.Monitor ima maximalnu rezoluciju 1440X900 pixela a meni je opcija 800X600 ili 1024X768 pixela(znaci samo te dve opcije),koristim Vistu.
Sada sam probao Windows 7 i na njemu je po defaultu 1440X900 pixela(s time da moze da se smanji po potrebi).
Interesuje me kako da ga nateram da radi na Visti na 1440X900 pixela?
Hvala vam unapred...
 
a jesi li probao da stavis drajvere za grafičku?
 
ja bi da se pridruzim temi jednim pitanjem...
kakav je ovaj monitor,gledao sam specifikacije i nije los.
nov je oko 9300,a ja imam priliku da nabavim nov sa 3 godine garancije za 6500 pa me zanima jel vredi on tih para?
 
Definitivno, imam taj monitor vecj godinu dana i do dushe trebalo bi da menjam zbog grafichke ali ja iskreno nemam nekih zamerki s'obzirom da je pre godinu dana koshtao isto neshto tipa 105-110e.
Za te pare bolji polovan TFT ochuvan i bla bla bla teshko da cjesh nacji.
 
Poslednja izmena:
nisam rekao da je polovan,vec da ga nabavljam novog sa 3 godine garancije za 6500 :) :)
hvala ;)
 
Pa bash zbog toga ti kazhem da si u boljoj situaciji jer i da hocjesh ne mozhesh ni polovan za te pare dobar da nadjesh.

Pishem li ja chudno ili ?!
 
pogresno sam protumacio tvoju poruku :)

dakle extra kupovina za te pare,samo jos da ima dvi bilo bi jos bolje,ali nije ni ovako strasno.
 
Da stavio sam drajvere sada su "9-1_vista32_dd_74233" inace isto je bilo i sa starijim drajverima mada na Win7 nisam instalirao drajvere(jedino ako ih nije sam Win automatski instalirao?
 
Nazad
Vrh Dno