Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Da li neko ima pozivnicu za SCC ili What.cd? Danke. :)
 
Tek sam presao na ADSL, pa sibnite neku pozivnicu ako nije problem.
Koji ratio se treba odrzavati da ne bi pao kick?
 
Otvorene su registracije za torrentbits.ro. Ja sam se upravo registrovao!

Pa ko voli, nek izvoli... :)
 
Poslednja izmena:
Ima li ko pozivnicu za neki dobar torrent sa HD sadrzajem?
 
Sct ima li neko ? :) Dajem ... tl, hdbits (ako rade registracije), sta ja znam ... :p
moze i ratio proof, na svakom 10 20tb i vise uploada :p
 
treba da se donira za pozivnicu...

Also, you will recieve invites as a part of your bonus for donating.

With a 20 Euro donation, you will receive 1 invite.
With a 30 Euro donation, you will receive 2 invites.
With a 50 Euro Donation, you will receive 3 invites.

//Staff
 
e jbga :) umro mi je account tamo zbog neaktivnosti, tek sam danas skapirao.
 
Ja isto shvatio za btmusic.eu. Ako ima neko neko vezu tamo nek mi se javi na pm, bio bih jako zahvalan :) (ako može nekako da se enable-uje). Mislio sam da je dovoljno da se seeda jedan torrent, nisam se logovao neko vreme :(
Sorry za off.
 
Poslednja izmena:
nikako da otvore hdbits.org , to je pravi raj za hd, tako ko juri neki dobar hd tracker nek saceka ovaj
 
Ima li ko visak pozivnicu za BitMe TV traker bio bih vise nego zahvalan na zalost trenutno mogu samo da ponudim iptorrents pozivnicu ili mesec dana premium akounta za rapidshare.KOristim seedbox tako da ratio nece biti problem.


I dalje trazim pozivnicu za ovaj traker mada me interesuje ako neko ima i invite code za pretome bio bih zahvalan.
 
Pozz, ako neko ima pozivnice za:

Hd-bits.ro
tranceroute.com

Ja bih mu poslao pozivnicu za bit-hdtv.com ili yuwabits.com

Hvala unapred!
 
Neverovatno je da je hdbits.org zatvoren toliko dugo. Zvanicna poruka oko prodaje invita je cist bullshit jer se to ne moze spreciti ni u slucaju plutonijuma i uranijuma a kamoli fiktivne imovine. Sve sto se trazi na trzistu je na prodaju.

Problem maksimuma populacije na trackeru je resiv i TL je pravi primer kako sve moze da funkcionise.
 
na hdbits.org imas dosta materijala kojih na drugim trackerima nema, oni imaju svoje codere i njihov materijal tesko curi, dok recimo i tl ima svoje ljude al njihovi materijali se mogu naci skoro na svakom drugom trackeru
 
Sto neverovatno? Uzmi naprimer ftn i tt na prvom niko ziv ne zna kako se dobijaju pozivnice, a na drugom treba da se plati... imas jos gomilu slicnih trakera na koje moze da sa upadne samo ako platis ili ako znas nekog od staffa.
 
Sto neverovatno? Uzmi naprimer ftn i tt na prvom niko ziv ne zna kako se dobijaju pozivnice, a na drugom treba da se plati... imas jos gomilu slicnih trakera na koje moze da sa upadne samo ako platis ili ako znas nekog od staffa.

za ftn ne treba da se plati, ako te primeti staff da si aktivan na drugim trackerima, pogotovo forumima on te poziva, za tt ne znam kakav je slucaj
 
Nisam ni rekao da za ftn treba da se plati nego da niko ne zna kako se dobijaju pozinice, na tt trebas da budes vip (citaj treba da se donira)
 
aha ne procitah lepo :)

al uglavnom na ozbiljnijim trackerima nista ne moze da se uradi bez boxa, pogotovo ako imas nas adsl, tako i na hdbits.org ako planirate da skidate dosta materijala a imate neke standardne konekcije, onda bi trebao jedan boxic
 
Ne mora da znaci ja naprimer ima wireless 1024/1024 + javnu ip i svuda opusteno odrzavam ratio, mada ko ima adsl njemu treba box ili no ratio trakeri. :)
 
Ne mora da znaci ja naprimer ima wireless 1024/1024 + javnu ip i svuda opusteno odrzavam ratio, mada ko ima adsl njemu treba box ili no ratio trakeri. :)

to da zato sto je 1:1 (1024/1024) , a adsl je uglavnom 1024/128 1/8 ili 2048/192 1/11 , mislim da su to najcesce korisceni paketi a najgori je ovaj 4096/256 1/16

e sad ima racunica da je bolje platiti box 1 mesec i nabiti svud lep ratio za koji si miran 6-12 meseci ili dokupiti vecu upload brzinu, sto se nikako ne isplati,
cak ima i racunica da uzmes neki jeftiniji box i da ga koristis svaki mesec opet je isplativije nego dokupljivanje uploada
 
evo ja sa 1024/128 u plusu sam 40gb sa ratiom na hdbitsu...
Nije bas toliko tesko odrzavati ratio
 
ne koristim ro
 
Evo jedan dobar ruski tracker ako neko nezna:
http://torrents.ru
ima svasta i dobro je organizovan
potreban ratio 0.3
 
Nazad
Vrh Dno